Endress Hauser Polska

Wrocław

Opinie o Endress Hauser Polska

Grzesiek 2009-08-09 23:38
Super produkty. Byłem tam na praktykach. Fajna atmosfera. Niestety, na razie nie rekrutują.
Ziggi 2009-09-29 15:48
Od zatrudnionego tam kumpla wiem, że firma troszczy się o pracowników. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone rzeczowo i w przyjaznej atmosferze. Sympatyczne nastawienie do kandydatów. Widać, że firma dba o ludzi i klimat spotkań. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat częstowany jest kawą!!
Ocenę mojej kandydatury otrzymałem już po dwóch dniach, czyli szybko. Niestety negatywną:-(
Jarek 2011-02-15 19:24
Mój kumpel tam pracuje. Podobno pracy jest bardzo dużo ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą i atmosfera też jest super. Ostatnio widziałem ich nowy biurowiec przy ulicy Wołowskiej. Jeden z ładniejszych obiektów we Wrocławiu.
Jerry 2011-05-04 23:50
Dzisiaj byłem na drugiej rozmowie wstępnej. Dyrektor Marketingu kompetentny i rzeczowy. Do końca tygodnia obiecał dać odpowiedź. Zobaczymy.
Aktualny Pracownik 2013-05-24 14:21
Odpowiedz dla Anonima.

Możesz przyjeżdżać w ciemno, bo warto. I zmów rano paciorek za powodzenie swojej rozmowy kwalfikacyjnej. Firma zatrudnia wyłącznie dobrych i bardzo dobrych kandydatów a z doświadczenia wiem, że na rozmowie kwalifikacyjnej nie jest lekko ;-)
Pracuś 2014-07-22 00:15
Umowa o pracę. Całość objęta ZUS. Nic pod stołem. Pensja miesięczna + roczna premia.
Well informed 2014-07-23 11:31
W branzy płacą przecietnie, na dzien dobry okolice sredniej krajowej +1000-2000 zaleznie coś wart, jak sie sprzedasz i czys blizej techniki czy sprzedazy. Premie roczne przyzwoite
Fan_EH 2014-10-27 13:44
Za tak wspaniałą dawkę wiedzy można jeść tynk na koniec miesiąca !!!!!! To cudowna firma.
kornick 2015-01-22 15:51
Trochę tam popracowałem i nie jest tak wesoło. Czasami jak w (usunięte przez administratora).
Płacą średnio, a wymagania bardzo duże. Dobra trampolina do następnej, lepszej pracy. Trudno znaleźć pracownika, który wytrzymał w tej firmie więcej niż 10 lat (oczywiście poza kierownictwem). O płacy bym powiedział, że na początku to bliżej 1000, a premia dość uznaniowa - jak wychodzi za duża, to kierownictwo znajdzie sposoby żeby obniżyć.
Nie traktuj tego jako wpis osoby zwolnionej - sam się wyniosłem z E+H
Well informed again 2015-03-03 15:07
Warunki są cywilizowane (umowa na czas okreslony, potem nieokreslony), zarobki to zalezy jakie stanowisko, biurowy techniczny bez rewelacji 2-2,5 tys. brutto, regionalny w terenie od 3-3,5 a po paru latach znacznie wiecej, są jeszcze stanowiska okołoksięgowe i serwisowe. Klimat na poziomie pracowniczym spoko, na styku kierownictwo-pracownicy wymagający ale do zniesienia. Wymagania spore to fakt, dobra firma do nauki, na początek, baz do własnego biznesu w sam raz.
Pinokio 2015-04-07 14:51
No właśnie jeden za 2500 Brutto będzie podskakiwał z radości, a drugi nawet się nie schyli. To że firma warta pracy to wiadomo, tylko czy zarobki godne? Może ktoś podać pułap zarobków pracowników E+H z 2, 3 letnim doświadczeniem (Inżynier)?
RG 2015-04-13 16:00
Kornick,
uważam, że pomyliłeś firmy albo malowałeś płot w E+H jako podwykonawca firmy budującej ich nowy biurowiec. Mogli Cię też wyrzucić za wrodzone malkontenctwo i nieróbstwo, a na forum wylewasz swoją gorycz i żale.
W branży automatyki E+H jest klasą sam w sobie. Rotacja personelu jest bardzo mała. Pracowałem w tej spółce przez wiele lat i wspominam ten okres bardzo dobrze. Na zarobki nigdy nie narzekałem. Reguła wynagradzania była prosta: dobra płaca za dobrą pracę.
Sądzę, że stawkę, o której wspominasz, to w E+H nawet osoba sprzątająca ma dużo większą.
sama prawda 2015-04-13 17:40
bajki opowiadasz, firma regularnie od chyba roku czy dwóch szuka handlowca (ogłoszenia na pracuj.pl) i jak widać chyba nie znajduje dobrego, bo taka jest rotacja i ciągle nowe ogłoszenia, więc pewnie mało płacą i ludzie uciekają
RG 2015-04-15 12:53
Pewnie chciałbyś, abym Ci przyznał rację. Ale niestety nie mogę.
Poszukiwanie nowych pracowników jest zjawiskiem normalnym, szczególnie w firmach, które się rozwijają a ich obroty i udział w rynku stale rosną.
Do takich niewątpliwie E+H należy. Sprawdź ich wyniki finansowe w KRS.
sama prawda 2015-04-15 15:12
pierduuu pierduuuu... z samego biura haha
Paweł 2015-05-22 17:34
Hej, ktoś może powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie, jaka jest atmosfera?
Well informed again 2015-05-28 13:26
Przy odrobinie wysiłku, odpowiedzi znajdziesz powyżej. Rekrutacja zależy od stanowiska na jakie startujesz - pamiętać wypada że to firma handlowa i "na rozmowach" należy się sprzedać. Atmosfera spoko, szefostwo trochę pszenno-buraczane ale poza tym to raczej jest sympatycznie. Jak to ktoś wyżej napisał E+H to klasa sama w sobie, to prawda - nie przekłada się to automatycznie na warunki zatrudnienia, które są bardzo przeciętne jak na branżę - dokładając do tego pozostawiające wiele do życzenia zarządzanie ludźmi, powoduje to że ludzie po paru latach odchodzą i nie znam nikogo, kto by tego żałował.
potęga 2015-12-10 08:43
kiedyś robili takie seimnaria., że miło się wspomina,ale lepiej nie opowiadac fajnie było dzięki :)
gruby_anciu 2016-01-26 12:07
WOW 2-4 tys. PLN, dla porównania widziałem oferte pracy w lidlu, jak robiłem zakupy 2800 brutto czyli jakieś 2 tysie na łapke.
Well informed 2016-04-13 14:00
@czarek, fancy
Firma płaci nieźle, więc teraz lepiej pogłówkujcie jak się do niej dostać ;-)
Niki 2016-05-02 19:05
Elokwentne wynagrodzenie? No to bardzo ciekawe
Janny 2016-05-06 10:23
Pracuję w tej firmie od kilku lat i nie znam nikogo, zatrudnionego w niej na umowę zlecenie lub inną śmieciówkę. Mój komentarz nie dotyczy oczywiście osób przyjętych na staż, praktyki lub inne, typowo zadaniowe i ograniczone czasowo prace.
Pozytywne jest, że z dużą częścią tych praktykantów lub stażystów, E+H, w późniejszym okresie, decyduje się nawiązać trwały stosunek pracy, podpisując umowę o pracę. Sama przeszłam tę drogę, przy czym nawet na stażu wynagrodzenie było adekwatne do wykonywanej pracy i płacone uczciwie, wraz ze wszystkimi składkami ubezpieczeniowymi i innymi elementami wymaganymi przez prawo.
K120 2016-05-25 11:21
Posiada/poda ktoś jakieś konkretne kwoty wynagrodzenia w E+H? Z góry dzięki za odp! :)
gruby_A 2016-05-31 12:49
Zależy jakie stanowisko, ale na start nie spodziewaj się niczego wielkiego :)
K120 2016-05-31 15:45
A jakieś konkretne kwoty znasz? Np. dla doradcy technicznego na miejscu, regionalnego i stażysty? :)
gruby_A 2016-06-07 09:53
Żyjemy w PL :) tutaj kwoty jakie się zarabia to największa tajemnica.
K120 powiedz ile chcesz zarabiać i tyle :). Jak masz krechę i opłat np. za ok.2 koła to jak możesz pracować za 3k.pln na rękę? No się nie da!
Jak jesteś dopiero po studiach to ok. 3tys. netto jest ok.
kaol 2016-06-11 15:09
nie sądzę, by oni kogoś szukali tak otwarcie.. ofert nie widać, a i nowych wpisów pracowników produkcyjnych tutaj brak. @jola próbowałaś się tu dostać?
Weronika 2017-03-02 09:06
@kaol, są nowe oferty pracy! Poszukiwane osoby na stanowiska: Samodzielny Księgowy, Inżynier Sprzedaży, Doradca Techniczny, Inżynier Serwisu. Zainteresowani?
Lol 2017-03-14 17:56
Skostniałe kierownictwo, ale czego sie można spodziewać jak siedzą tam od zawsze. Powiewu świeżości trochę by się przydało w zarządzaniu. To jest właśnie problem firm, które maja te same osoby zarządzające przez 40 lat. Zarobki średnie. We Wrocławiu można zarobić więcej. No I brak jakichkolwiek benefitòw. Ogólnie przeciętnie jak w tysiącach innych firm.
tajny 2017-03-14 22:09
Jak najbardziej jestem z branży i zainteresowany ale na stronie nic nie ma.
Jak można im podesłać CV?
Dzięki
Weronika 2017-03-15 09:42
@tajny zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy - http://www.pl.endress.com/pl/Poznaj-nasze-oferty-pracy Oferty pracy możesz również znaleźć wpisując w wyszukiwarkę nazwę firmy + frazę 'Oferty pracy'
lo 2017-03-19 09:44
Witam
Czy ktoś powie jak wygląda praca inż sprzedaży - plany są do zrealizowania, jak wygląda praca ? są limity km... itp
dzięki
M 2017-03-20 07:05
Cztery dni w tygodniu u klienta i jeden dzień w biurze. Plany do zrealizowania. Zależy oczywiście od roku i sytuacji na rynku. Limitów kilometrów brak, ale jeżeli chciałbyś dorabiać nocami na taksówce, to nie tutaj ;-)
Weronika 2017-03-20 11:27
@M, podsumowując polecasz pracę?
M 2017-03-20 16:57
Zdecydowanie tak. Pracuję w tej firmie od kilku lat.
Weronika 2017-03-21 10:52
@M, a co cenisz w swojej pracy najbardziej?
lo 2017-03-21 15:06
Dzięki za informacje. Jeździć do klientów i jeszcze w nocy na taryfie ... hehe. Nawet by mi do głowy nie przyszło takie rozwiązanie :)
a jak z zarobkami jes na poczatek, jeśli to nie tajemnica?
nick 2017-03-22 06:30
są praktykowane podwyżki np. po okresie próbnym, np. w trakcie zatrudnienia
nick 2017-03-22 09:09
CZY są praktykowane podwyżki np po okresie próbnym czy w trakcie zatrudnienia
nick 2017-03-22 09:10
To jest pytanie do obecnych i byłych pracowników
Weronika 2017-08-28 14:27
@nick widzę, że nikt Ci nie odpowiedział z pracowników. Czy mimo braku wiedzy o podwyżkach spróbowałeś pracy w Endress Hauser Polska? Jeżeli tak to powiedz jakie masz wrażenia i czy dowiedziałeś się czegoś na temat podwyżek?
Rebilok 2017-09-18 21:28
Chyba bardzo słabo w tej firmie jest skoro na okrągło szukają ludzi na te same stanowiska. Przykład: inżynier sprzedaży łódzkie.
Weronika 2017-09-20 09:43
@Rebilok to nie ma reguły. Może firma Endress Hauser Polska się rozwija i dlatego ciągle szuka nowych osób? Nie ma co osądzać, najlepiej zapytać pracowników firmy, żeby powiedzieli, dlaczego jest tak dużo ogłoszeń. Zatem ktoś chciałby powiedzieć?
WK 2017-09-21 12:56
Wątek rekrutacji był już poruszany. Gospodarka się rozwija to i firma się rozwija. A tworzenie nowych miejsc pracy to chyba nic złego? Nie doszukiwałbym się drugiego dna.
Former e+h 2017-09-24 17:31
Praca ciekawa, wymagania bardzo duże co do pracowników, płacą przyzwoicie jak się jest dobrym, ale do tego dochodzi bardzo kiepskie zarządzanie ludźmi i totalne niezrozumienie potrzeb i opinii pracowników - masz odpowiedź czemu jest tyle ogłoszeń. Ktoś musi zmienić myślenie, bo pracownicy są siłą tej firmy. Jeśli ktoś lubi robić to co mu karzą, to miejsce dla Ciebie, jeśli masz swoje zdanie i chciałbyś żeby ktoś je wziął pod uwagę - to nie tutaj ;)
Weronika 2017-09-28 11:01
@Former e+h czy sprawa zarządzania jest na tyle ważna, że ludzie odchodzą? Czy plusy, które wymieniłeś nie są w stanie zatrzymać pracowników?
Krzycho 2017-10-03 10:25
Ide niedługo na rozmowę to wam wszystko powiem co i jak było :)
Weronika 2017-10-06 13:29
@Krzycho i co jesteś już po rozmowie w Endress Hauser Polska? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Jak poszło? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne innym osobom, które mają przed sobą rozmowę kwalifikacyjną.
Zostaw swoją opinię o Endress Hauser Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Endress Hauser Polska