Endress Hauser Polska

Wrocław

Opinie o Endress Hauser Polska

Grzesiek 2009-08-09 23:38
Super produkty. Byłem tam na praktykach. Fajna atmosfera. Niestety, na razie nie rekrutują.
Ziggi 2009-09-29 15:48
Od zatrudnionego tam kumpla wiem, że firma troszczy się o pracowników. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone rzeczowo i w przyjaznej atmosferze. Sympatyczne nastawienie do kandydatów. Widać, że firma dba o ludzi i klimat spotkań. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat częstowany jest kawą!!
Ocenę mojej kandydatury otrzymałem już po dwóch dniach, czyli szybko. Niestety negatywną:-(
Jarek 2011-02-15 19:24
Mój kumpel tam pracuje. Podobno pracy jest bardzo dużo ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą i atmosfera też jest super. Ostatnio widziałem ich nowy biurowiec przy ulicy Wołowskiej. Jeden z ładniejszych obiektów we Wrocławiu.
Jerry 2011-05-04 23:50
Dzisiaj byłem na drugiej rozmowie wstępnej. Dyrektor Marketingu kompetentny i rzeczowy. Do końca tygodnia obiecał dać odpowiedź. Zobaczymy.
Aktualny Pracownik 2013-05-24 14:21
Odpowiedz dla Anonima.

Możesz przyjeżdżać w ciemno, bo warto. I zmów rano paciorek za powodzenie swojej rozmowy kwalfikacyjnej. Firma zatrudnia wyłącznie dobrych i bardzo dobrych kandydatów a z doświadczenia wiem, że na rozmowie kwalifikacyjnej nie jest lekko ;-)
Pracuś 2014-07-22 00:15
Umowa o pracę. Całość objęta ZUS. Nic pod stołem. Pensja miesięczna + roczna premia.
Well informed 2014-07-23 11:31
W branzy płacą przecietnie, na dzien dobry okolice sredniej krajowej +1000-2000 zaleznie coś wart, jak sie sprzedasz i czys blizej techniki czy sprzedazy. Premie roczne przyzwoite
Fan_EH 2014-10-27 13:44
Za tak wspaniałą dawkę wiedzy można jeść tynk na koniec miesiąca !!!!!! To cudowna firma.
kornick 2015-01-22 15:51
Trochę tam popracowałem i nie jest tak wesoło. Czasami jak w (usunięte przez administratora).
Płacą średnio, a wymagania bardzo duże. Dobra trampolina do następnej, lepszej pracy. Trudno znaleźć pracownika, który wytrzymał w tej firmie więcej niż 10 lat (oczywiście poza kierownictwem). O płacy bym powiedział, że na początku to bliżej 1000, a premia dość uznaniowa - jak wychodzi za duża, to kierownictwo znajdzie sposoby żeby obniżyć.
Nie traktuj tego jako wpis osoby zwolnionej - sam się wyniosłem z E+H
Well informed again 2015-03-03 15:07
Warunki są cywilizowane (umowa na czas okreslony, potem nieokreslony), zarobki to zalezy jakie stanowisko, biurowy techniczny bez rewelacji 2-2,5 tys. brutto, regionalny w terenie od 3-3,5 a po paru latach znacznie wiecej, są jeszcze stanowiska okołoksięgowe i serwisowe. Klimat na poziomie pracowniczym spoko, na styku kierownictwo-pracownicy wymagający ale do zniesienia. Wymagania spore to fakt, dobra firma do nauki, na początek, baz do własnego biznesu w sam raz.
Pinokio 2015-04-07 14:51
No właśnie jeden za 2500 Brutto będzie podskakiwał z radości, a drugi nawet się nie schyli. To że firma warta pracy to wiadomo, tylko czy zarobki godne? Może ktoś podać pułap zarobków pracowników E+H z 2, 3 letnim doświadczeniem (Inżynier)?
RG 2015-04-13 16:00
Kornick,
uważam, że pomyliłeś firmy albo malowałeś płot w E+H jako podwykonawca firmy budującej ich nowy biurowiec. Mogli Cię też wyrzucić za wrodzone malkontenctwo i nieróbstwo, a na forum wylewasz swoją gorycz i żale.
W branży automatyki E+H jest klasą sam w sobie. Rotacja personelu jest bardzo mała. Pracowałem w tej spółce przez wiele lat i wspominam ten okres bardzo dobrze. Na zarobki nigdy nie narzekałem. Reguła wynagradzania była prosta: dobra płaca za dobrą pracę.
Sądzę, że stawkę, o której wspominasz, to w E+H nawet osoba sprzątająca ma dużo większą.
sama prawda 2015-04-13 17:40
bajki opowiadasz, firma regularnie od chyba roku czy dwóch szuka handlowca (ogłoszenia na pracuj.pl) i jak widać chyba nie znajduje dobrego, bo taka jest rotacja i ciągle nowe ogłoszenia, więc pewnie mało płacą i ludzie uciekają
RG 2015-04-15 12:53
Pewnie chciałbyś, abym Ci przyznał rację. Ale niestety nie mogę.
Poszukiwanie nowych pracowników jest zjawiskiem normalnym, szczególnie w firmach, które się rozwijają a ich obroty i udział w rynku stale rosną.
Do takich niewątpliwie E+H należy. Sprawdź ich wyniki finansowe w KRS.
sama prawda 2015-04-15 15:12
pierduuu pierduuuu... z samego biura haha
Paweł 2015-05-22 17:34
Hej, ktoś może powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie, jaka jest atmosfera?
Well informed again 2015-05-28 13:26
Przy odrobinie wysiłku, odpowiedzi znajdziesz powyżej. Rekrutacja zależy od stanowiska na jakie startujesz - pamiętać wypada że to firma handlowa i "na rozmowach" należy się sprzedać. Atmosfera spoko, szefostwo trochę pszenno-buraczane ale poza tym to raczej jest sympatycznie. Jak to ktoś wyżej napisał E+H to klasa sama w sobie, to prawda - nie przekłada się to automatycznie na warunki zatrudnienia, które są bardzo przeciętne jak na branżę - dokładając do tego pozostawiające wiele do życzenia zarządzanie ludźmi, powoduje to że ludzie po paru latach odchodzą i nie znam nikogo, kto by tego żałował.
potęga 2015-12-10 08:43
kiedyś robili takie seimnaria., że miło się wspomina,ale lepiej nie opowiadac fajnie było dzięki :)
gruby_anciu 2016-01-26 12:07
WOW 2-4 tys. PLN, dla porównania widziałem oferte pracy w lidlu, jak robiłem zakupy 2800 brutto czyli jakieś 2 tysie na łapke.
Well informed 2016-04-13 14:00
@czarek, fancy
Firma płaci nieźle, więc teraz lepiej pogłówkujcie jak się do niej dostać ;-)
Niki 2016-05-02 19:05
Elokwentne wynagrodzenie? No to bardzo ciekawe
Janny 2016-05-06 10:23
Pracuję w tej firmie od kilku lat i nie znam nikogo, zatrudnionego w niej na umowę zlecenie lub inną śmieciówkę. Mój komentarz nie dotyczy oczywiście osób przyjętych na staż, praktyki lub inne, typowo zadaniowe i ograniczone czasowo prace.
Pozytywne jest, że z dużą częścią tych praktykantów lub stażystów, E+H, w późniejszym okresie, decyduje się nawiązać trwały stosunek pracy, podpisując umowę o pracę. Sama przeszłam tę drogę, przy czym nawet na stażu wynagrodzenie było adekwatne do wykonywanej pracy i płacone uczciwie, wraz ze wszystkimi składkami ubezpieczeniowymi i innymi elementami wymaganymi przez prawo.
K120 2016-05-25 11:21
Posiada/poda ktoś jakieś konkretne kwoty wynagrodzenia w E+H? Z góry dzięki za odp! :)
gruby_A 2016-05-31 12:49
Zależy jakie stanowisko, ale na start nie spodziewaj się niczego wielkiego :)
K120 2016-05-31 15:45
A jakieś konkretne kwoty znasz? Np. dla doradcy technicznego na miejscu, regionalnego i stażysty? :)
gruby_A 2016-06-07 09:53
Żyjemy w PL :) tutaj kwoty jakie się zarabia to największa tajemnica.
K120 powiedz ile chcesz zarabiać i tyle :). Jak masz krechę i opłat np. za ok.2 koła to jak możesz pracować za 3k.pln na rękę? No się nie da!
Jak jesteś dopiero po studiach to ok. 3tys. netto jest ok.
kaol 2016-06-11 15:09
nie sądzę, by oni kogoś szukali tak otwarcie.. ofert nie widać, a i nowych wpisów pracowników produkcyjnych tutaj brak. @jola próbowałaś się tu dostać?
Weronika 2017-03-02 09:06
@kaol, są nowe oferty pracy! Poszukiwane osoby na stanowiska: Samodzielny Księgowy, Inżynier Sprzedaży, Doradca Techniczny, Inżynier Serwisu. Zainteresowani?
Lol 2017-03-14 17:56
Skostniałe kierownictwo, ale czego sie można spodziewać jak siedzą tam od zawsze. Powiewu świeżości trochę by się przydało w zarządzaniu. To jest właśnie problem firm, które maja te same osoby zarządzające przez 40 lat. Zarobki średnie. We Wrocławiu można zarobić więcej. No I brak jakichkolwiek benefitòw. Ogólnie przeciętnie jak w tysiącach innych firm.
tajny 2017-03-14 22:09
Jak najbardziej jestem z branży i zainteresowany ale na stronie nic nie ma.
Jak można im podesłać CV?
Dzięki
Weronika 2017-03-15 09:42
@tajny zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy - http://www.pl.endress.com/pl/Poznaj-nasze-oferty-pracy Oferty pracy możesz również znaleźć wpisując w wyszukiwarkę nazwę firmy + frazę 'Oferty pracy'
lo 2017-03-19 09:44
Witam
Czy ktoś powie jak wygląda praca inż sprzedaży - plany są do zrealizowania, jak wygląda praca ? są limity km... itp
dzięki
M 2017-03-20 07:05
Cztery dni w tygodniu u klienta i jeden dzień w biurze. Plany do zrealizowania. Zależy oczywiście od roku i sytuacji na rynku. Limitów kilometrów brak, ale jeżeli chciałbyś dorabiać nocami na taksówce, to nie tutaj ;-)
Weronika 2017-03-20 11:27
@M, podsumowując polecasz pracę?
M 2017-03-20 16:57
Zdecydowanie tak. Pracuję w tej firmie od kilku lat.
Weronika 2017-03-21 10:52
@M, a co cenisz w swojej pracy najbardziej?
lo 2017-03-21 15:06
Dzięki za informacje. Jeździć do klientów i jeszcze w nocy na taryfie ... hehe. Nawet by mi do głowy nie przyszło takie rozwiązanie :)
a jak z zarobkami jes na poczatek, jeśli to nie tajemnica?
nick 2017-03-22 06:30
są praktykowane podwyżki np. po okresie próbnym, np. w trakcie zatrudnienia
nick 2017-03-22 09:09
CZY są praktykowane podwyżki np po okresie próbnym czy w trakcie zatrudnienia
nick 2017-03-22 09:10
To jest pytanie do obecnych i byłych pracowników
Zostaw swoją opinię o Endress Hauser Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Endress Hauser Polska