CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.

Düsseldorf

Opinie o CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.

admin 2015-08-06 08:35
Podobała Ci się praca w firmie CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O. ? Jaką masz o niej opinię? Czekamy na Twój komentarz na forum.
Mariusz 2015-11-23 08:34
Siema praca strasznie kiepska wynagrodzenie co do godzin pracy jest porazka.
Naprawde odradzam pracy tam
kleryk 2016-02-03 14:22
są tam nagdodziny, ale mozna troche przyrobić
mirek 2016-03-25 09:56
Tragedia !!! Ta firma to syfilis na rynku.Widać,że pajacarnia gimbazowa sie tu tylko produkuje albo gnom pies portalowy co w ramach wypłaty wpisuje takie bzdury. hahaha czujesz,że jestes potrzebny firrmie, hahahhaah wiekszej debiliady nie czytalem.Wystarczy przeczytać caldo izolsracje ogłoszenie z dziś i wszystko jasne, debil pisał ogloszenie , jeszcze większy tumanisko to zaakceptował.A ,że szukają rowniez bez doswiadczenia ??? hahah przemial i rotacja gimbusów jest taka ,że juz szukaja nawet odpadow. Najlepsze tłuki po gimbazie, 1500 pln auto panda 400 000 km przebiego, i żęchofon. Ale przeciez i tak jakiś tuman dzieciorób z kredytem na 30 lat pójdzie tyrać... i jak tu ktos ma szanowac pracownika ? TA FIRMA TO DNO !
BEZ KOMENTARZA 2016-04-18 15:31
NIE POLECAM
Obiektywny 2016-10-02 08:58
Co za trol :-)
Kojarzę tą firmę i nigdy nie widziałem tam pandy, handlowcy latają na iphone i rzadko jest auto (auris, avensis itp) z przebiegiem ponad 200kkm...
Nie pisz kolego pierdół jak nie masz o czymś pojęcia ;)
akkinom 2016-10-21 18:16
Ciekawe ilu z Was miało do czynienia z CALDO??? Bo jak widze i mniemam że nikt!To kilka info co by Was ogłupić:
- zadnych umów śmieciowych, samozatrudnien itp...pełna umowa, pełny social i nadgodziny w przypadku pracowników fizycznych, nic na czarno!!!
- Wypłaty zawsze na czas plus benefity!
- Auta...wystarczy podjechać pod którykolwiek oddział w Polsce i zobaczyć flotę, bez komentarza! Pandy w Caldo chyba nigdy nie było, a jak juz coś, to po to co by magazynier miał użytek...
- Atmosfera..konia z rzędem dla tego który poda przykład firmy/pracodawcy który tak dba o to by w firmie była dobra amosfera i odpowiednie warunki pracy. Ponadto "fundowanie" pracownikom szkoleń, dbanie o ich rozwój i wzszystko to czego w Polsce jeszcze normą nazwać nie można...bo Caldo jest o krok do przodu rozumiejąc zależności miedzyludzkie oraz interpersonalne..mam nadzieję ze te trudne słowa zostaną zrozumiane
- normalne, ludzkie podejście do człowieka!!!
Moi drodzy a pisze to pracownik z wieloletnim stażem, nie menadżer czy dyrektor, nie osoba opłacona i uważam że to jest największa siła CALDO...czyli to ze pracownik potrafi pozytywnie wypowiedzieć się o pracodawcy.
Z chęcią podam swoje dane jeśli ktoś powątpiewa!!!
Powodzenia i Życzę wszystkim zainteresowanym tylko tak złych pracodawców jak CALDO a będzie nam się zajebiście żyło!!!
ogon 2016-10-24 22:51
bardzo proszę, podaj swoje dane ;)
Reggi 2016-11-24 22:29
Widzę, że nasz "kolega" Akkinom - Konrad M. nie ma tak dużych jaj, żeby przyznac się do tego wywodu. Wypociny słabego rekrutera Konrada, ktory swoje stanowisko piastuje po znajomosci - zostal dyrektorem handlowym ;) osoba, która ma wizję stworzenia z Caldo korporacji lub holdingu, a błądzi po firmie szukając handlowca w kilku etapach rekrutacji. Lubi pracowac po kilkanaście godzin dziennie i tego samego oczekuje od swoich hndlowców-żenada.
By żyło się lepiej polecam TYRĘ w caldo jako ph za marne pieniądze.
Lawokk 2017-01-28 18:16
Kolega Akinnom to nie Konrad M. to raczej koleżanka Monika R. :)
Instalator 2017-01-30 10:31
Tak to ta duża pani co lubi sobie papieroska od papieroska odpalić, dobrze zakląć i dużo wypić no i oczywiście zaśpiewać po świętokrzysku Hej Sokoły... piękna opinia Pani Moniko...rzeczywiście konia z rzędem...
pan 2017-02-24 14:24
akkinom - przeczytaj od tyłu i wszystko będzie jasne - monika
Józef 2017-03-27 12:03
Dobre podsumowanie tej grubej Baby
Stachu 2017-03-29 22:23

Ciekawe jak Ty wyglądasz.
Reggi 2017-04-22 21:36
Caldo - dno!!!
Stachu 2017-04-25 21:09
Poprawna Polszczyzna Źródłem Sukcesów w Życiu Prywatnym i Zawodowym
Staśka 2017-05-04 15:02
Nie da się wyglądać gorzej niż ten gruby śmierdzący babsztyl :)
co was to obchodzi 2017-05-11 23:23
Caldo Sraldo
nananan 2017-05-11 23:27
Caldo? Pada ! Herbud was zjada hahahahah:D
Zostaw swoją opinię o CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O. - Düsseldorf
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.