Opinie o CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O. w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O. w

BARTEK

Cześć, wiele opinii na rożne tematy... Jako były pracownik, z całego serca polecam pracę. Chciałbym zdementować plotki. Przede wszystkim - każdy jest traktowany równo - nie ważne czy jesteś na stanowisku w biurze czy doradcą techniczno handlowym czy pracujesz jako kierowca - duży plus. Problemy rozwiązywane są w trybie ekspresowym - nie ma opóźnień z pensjami, są rożne dodatki np Mutlisport. Jeżeli chodzi o pensje - jak się chce pracować to można dużo zarobić - wiem ze swojego doświadczenia. Serdecznie polecam pracę w tak stabilnej firmie.

@Na szczęście były pracownik

Pracuje nadal i pieniadze mam zawsze na czas. Bank, w ktorym mam konto jest inny od pracodawcy. Nie opowiadajcie bzdur ;)

Domi Nowy wpis

Kiedy ostatnio kogoś tu potrzebowano? Nie widzę żadnych opinii od paru miesięcy i w dodatku na stronie firmowej widnieje napis o braku ofert. mnie kiedyś pokazała się taka dawniejsza dla handlowca, chciałam wiec sprawdzić jak teraz się pracuje. napiszecie? teraz od nowego roku cokolwiek się zmienia w warunkach?

Adrian Szczecin Nowy wpis
@Domi

Witam. Brak wpisów oznacza że chyba są wszyscy zadowoleni :) co do strony to jest w trakcie przebudowy i będzie nowa super strona:) natomiast co do aplikacji do Nas do firmy , myślę że każdy region potrzebuje ludzi do pracy . Jeśli chodzi o warunki pracy to pomimo tego iż sam pracuje w firmie moim skromnym zdaniem jest bardzo dobrze :) ale to wszystko w zależności kto czego pragnie/szuka w życiu :) wszystkiego dobrego w nowym roku :)

BARTEK

Były prac
@BARTEK

Jak masz konto w innym banku niż pracodawca to wypłaty nie masz na koncie ostatniego dnia miesiąca tylko początkiem następnego. Pracodawca sugeruje zmienić bank

Na szczęście były pracownik
@BARTEK

Nie zgodzę się z Tobą. 3 lata pracowałem w caldo. Jeśli masz konto w tym samym banku co pracodawca masz pieniądze na czas, w przeciwnym wypadku czekasz 2-3 dni. Nikt nie jest traktowany równo, są równi i równiejsi.

pracownik Nowy wpis
@Na szczęście były pracownik

Cześć, prawie tok mija od tych poprzednich opinii odnośnie niedoceniania pracowników oraz nierównego traktowania. Przyznam, że nie wiem jak to konkretnie wyglądało, ale będą mnie chyba interesowały bieżące warunki o ile cos w nich mogło się zmienić. Jakich zarobków można teraz się spodziewać? I czy teraz przelewy są już terminowe czy dalej to zależne od banku?

Roman

Swoją opinię wystawiam jako były pracownik firmy Caldo - Izolacja, oddziału we Wrocławiu. Pracowałem w firmie 6 lat na stanowisku magazynier – dostawca. Praca raczej jest skierowana do ludzi młodych - najlepiej zaraz po szkole na 2,3 lata - chcących zdobyć doświadczenie. Stanowisko magazyniera przez 9 godzin dziennie na magazynie otwartym z olbrzymią ilością towaru na zewnątrz. Wewnątrz hali warunki gorsze jak na dworze. Hala magazynowa nieizolowana. W zimie herbata zamarza w kilka minut, a w lecie ukrop nie do zniesienia. Nie ma żadnych szkoleń, żadnego rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś magazynierem to już nim zostaniesz. Jeśli chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę, to przez 6 lat 3.206 brutto plus premia od obrotu plus nadgodziny. Na koniec roku poinformowałem o zakończeniu współpracy, to prezes zdecydował o zabraniu mi premii rocznej 1000 zł. Nadmienię, że prezes podał inny powód dla którego mi jej nie przyznano, a co innego główna księgowa. Caldo mówi o sobie „że ta firma to ludzie”. Nic bardziej mylnego. Pracownik na najniższym szczeblu pracuję do czasu, aż nie dopadnie go wypalenie zawodowe i postanowi zakończyć współpracę. W żaden sposób nie jest szanowany i doceniany.

Aneta
@Roman

Piszesz że nie ma żadnych szkoleń, nawet na początku gdy przychodzi nowa osoba nie ma jakiegoś wprowadzającego kursu?

Były prac
@Roman

Niestety, ale zgadzam się z opinią. Nie doceniają pracowników w żaden sposób. Kłamstwo to misja caldo

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Aneta

Pracował ktoś tutaj jako Magazyniera/ Obecnie maja taka ofertę i chciałabym dopytać o rekrutację. Ile ona trwa w sumie i o co rekruterzy pytają? I czy wiecie jak wyglądają zmiany?

Nika

Dzień dobry, czy ma ktoś wiedzę na temat pracy jako przedstawiciel handlowy w Łodzi/łódzkim? jakiego rzędu zarobki, jaki samochód, czy jest duża rotacja?

Pankracy
@Nika

Łódź omijaj z daleka, dyrekcja w tym oddziale to (usunięte przez administratora) i wodorosty !!!

Justyna
@Pankracy

A coś więcej? Jakoś mniej "metaforycznie"?

Barbara

Każdy tak obgaduje czy jednak jest ktoś fajny tam?

Flip
@Barbara

Basia nie przejmuj się Ale ludzie nie którzy to balasy - nic dodać nic ująć proponuje koledze udać się do psychiatry bo na pewno coś nie styka :) już nie mówiąc ze jak rozpisuje się na necie to na pewno ma duzooo do powiedzenia :)

Barbara
@Flip

A to może podpowiesz w jakim dziale są najfajniejsi ludzie?

Iza

Czy magazynier ma stałe godziny pracy?

@Iza

Tak mamy stałe godziny prace 8 godzin dziennie , praca w firmie Caldo w zależności od oddziału , zazwyczaj od 8-16 od poniedziałku do piątku - weekendy są wolne .

Joanna
@Adrian ZS

Widzę, że jesteś pracownikiem firmy. Czy mógłbyś napisać coś więcej odnośnie pracy w CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy jest szansa brania dodatkowo płatnych nadgodzin?

@Joanna

Tak jestem ;-) mogę napisać .... jak to mówią wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma , ale tak poważnie to wiadomo że Ci którzy piszą źle o jakiekolwiek firmie to są zazwyczaj osoby , które coś chciały i tego nie dostały ;-) ja pracowałem w Kiku firmach i można mi wierzyć lub nie ...ale praca w firmie Caldo daje dużą satysfakcję oraz inne profity ;-)

Ala
@Adrian ZS

Adrian, tak bardzo ogólnie odpowiedziales:) mógłbyś podać konkretne kwoty?

@Ala

Ciężko podać kwoty ponieważ jest to każdorazowo kwestia do rozmowy podczas rekrutacji , więc cieżko jest się odnieść do tego pytania , już nie wspominając że każdy pracownik w zależności od kwalifikacji jaki również stanowiska ma różne wynagrodzenie , ale uważam że bardzo uczciwe ;-)

Flin
@Joanna

Wyzyskują ludzi, nie płacą godziwie. Jak ktoś przychodzi z polecenia to dostaje więcej niż pracownik wieloletni na tym samym stanowisku.

Szymon

Witam pracowałem w Krakowie jeśli potrzebujesz się gdzieś zaczepić na 2-3 max 6 miesięcy to polecam na dużej atmosfera cię wykończy (toksyczna i nadmiar obowiązków nie do przerobienia) brak brak i jeszcze raz brak perspektywy finansowej jak i rozwoju

Natalia
@Szymon

Piszesz o dużym zakresie obowiązków, a jakiego stanowiska to dotyczy? Czy zakres zadań jest opisany w umowie? Napisz proszę, dlaczego uważasz, że w firmie nie można się rozwinąć. Pracodawca nie organizuje żadnych szkoleń?

Flin
@Natalia

Żadnych szkoleń nie ma. Zakres jest ogólny do stanowiska w rzeczywistości robisz dosłownie wszystko i za wszystkich. Spychologia to misja caldo

Mareq

Zdecydowanie nie polecam pracy jako magazynier w Warszawie.

Mariusz

Nadal pracujecie po 8 godzin dziennie?

AdrianZS
@Mariusz

Ja nie wiem ile pracują inni , ale wiem ile ja pracuje ;-) 8 godzin

Remik

Przestaliście być obecni na forum bo jest dobrze czy z jakiegoś innego powodu?

Jaka jest stawka magazyniera? Warto składać papiery?

miko

Moja sprawa wygląda następująco, pracowałem w oddziale w Dębicy , kierownik najechal na mnie wozkiem i zrzucil paleciak mi na glowe, nie powinien wogole przewozic w ten sposob paleciaka , paleciak rozczaskal mi glowe , uszkadzajac rdzen kregowy, musialem isc na zwolnienie, lezalem w szpitalu, szyli mi glowe , uszkodzenie rdzenia okazalo sie bardzo powazne , chcialem mimo to wrocic do pracy , wrocilem mimo mocnych bolow glowy , po wypadku traktowali mnie jak psa podejrzewam ze przez to ze mieli problemy z inspekcja pracy , i wyskimi karami, dostalem ataku bolu po powrocie , wyladowalem w szpitalu w debicy i odrazu przewieziono mnie do rzeszowa, gdzie stwierdzono uszkodzenie rdzenia, mimo to bardzo chcialem wrocic do pracy i wrocilem gdzie w ten sam dzien powrotu zwolnino mnie jak psa, sami zniszczyli mi zdrowie, zero zainteresowania z firmy zero jakielkolwiek pomocy , wlasciciele jezdza autami z najwyzszej polki, nie mam za co zyc , bardzo kosztowne sa badania i dalsze leczenie pomocy , jak tak mozna , jak moga oni zyc spokojnie ze zniszczyli czlowiekowi zycie

Tymon

Może nie jest idealnie ale nie znam idealnej firmy. W sumie dobrze się pracuje, wystarczy chcieć tu pracować.

Paulina

Od ponad 2 lat pracuje w Caldo i nie mogę powiedzieć złego słowa. Atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna jak i ludzie z którymi pracuje. Co uważam za bardzo ważny aspekt pracy. Zarobki uważam, że są bardzo w porządku. Ponadto dostaliśmy Cafeteria MyBenefit, dostajemy bony na święta i jest dofinansowany Multisport. Jeśli chodzi o kwestie szkoleń to co jakiś czas przeprowadzane są szkolenia produktowe. Oprócz tego odbywają się tzw. "Meetingi" działów DRZ, Księgowości i Handlowców. Są organizowane również inne eventy takie jak urodziny oddziału, wigilia firmowa, konkursy, wspólne wypady np. na Runmagedon. Podsumowując mogę po prostu powiedzieć, że chwalę sobie pracę w Caldo :)

Pracownica

Pracowałam ponad rok w tej firmie i nie mogę zgodzić się z opiniami pozostałych osób. Owszem wszystko zależy od oddziału gdzie się pracuje, stanowiska i ludzi z jakimi się pracuje. Generalnie zgodzę się z przedmówcami, że szkoleń brak. Płace są niewielkie jeśli chodzi o magazyniera/kierowcę. Nadgodzin w przypadku tych 2 stanowisk jest sporo. Jeśli chodzi o dział sprzedaży i realizacji zamówień to natłok pracy ogromny. Za mało pracowników a wynagrodzenie nieadekwatne. O podwyżce można pomarzyć.

Teodor

Praca w tej firmie to jak gra w ciu ciu babkę coś słyszysz wiesz gdzie iść ale i tak jesteś w lesie. Brak szkoleń dla nowych osób, szkolą cię osoby, które pracują dłużej od ciebie nie mając zaplecza. Zakres obowiązków to - robisz wszystko od sprzątania śmieci po naprawę aut firmowych. Płaca standardowa nic wielkiego jeżeli chcesz zarobić około 3 tys musisz robić nadgodziny i to dużo. Nie da się nie robić nadgodzin jak mówi kierownik pójdziecie jak załadujecie auta. Sam kierownik jest osóba kompletnie nie kompetentna na to stanowisko, logistyk magazynu który logistykuje z Google Maps, dziwne teksty do pracowników/ chamskie zachowanie, złośliwy i robi zawsze pod górkę. Osoby które są wyżej wcale nie lepsze ty jesteś na samym dole łańcucha pokarmowego wiec zawsze będzie ze to Ty coś zepsóles ! Nie polecam pracy w takiej toksycznej firmie, jedynie to chłopaki na magazynie bardzo wporzadku!

Zbulwersowany

Praca ponad normę, za mało pracowników na magazynie co skutkuje ciągłymi nadgodzinami... Ludzie idą do pracy na 7, a kończą o 20. Żeby to się zdarzało sporadycznie... ale nie 5 dni w tygodniu. Po co więcej ludzi zatrudnić lub lepiej zorganizować pracę jak można wyzyskiwać ludzi. CHORE

mouse227

Witam w dniu dzisiejszym byłem na rozmowie w sprawie pracy jestem zażenowany niskim poziomem rozmowy. Pan z którym rozmawiałem przez 25 min nie potrafił się wysłowić,powiedzieć jaki będzie zakres obowiązków, czasu pracy, ostateczną wysokością wynagrodzenia.Ja osobiście nie jestem zainteresowany pracą w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.

• Jak się pracuje w CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.?

CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.