MOVITEC LTD.

Opinie o MOVITEC LTD.

Stażysta 2015-12-09 00:34:19
Jakieś 3 lata temu zetknąłem się z osobnikami współtworzącymi tę firmę, jak też odpowiedzialnymi za sprzedaż. Przyjąłem propozycję odbycia PŁATNEGO stażu w tej firmie, której ówczesny przedstawiciel, a jednocześnie Dyrektor ds. Sprzedaży, zapewniał mnie o międzynarodowym znaczeniu przedsiębiorstwa i o jego wybijającej się renomie na tle konkurencji. Do moich zadań należało oferowanie telebimów rozmaitym podmiotom na różnego rodzaju imprezy plenerowe, targi, itp. (rozmowy telefoniczne prowadziłem także w języku niemieckim, próbując pozyskać tam potencjalnych nabywców oferowanego produktu; ciekawostka: moi przełożeni kazali przedstawiać się jako pracownik telefonujący z Londynu!!!!!). Cóż, po przebiegu pojawiających się niejasności i przekłamań nie trudno było się zorientować, że coś tutaj jest nie tak, jak trzeba... Jak się okazało, za pracę odbywaną - de facto - w pełnym wymiarze godzin przez miesiąc nie mogłem liczyć na jakąkolwiek gratyfikację. Po okresie czterech tygodni nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia, żadnej umowy stażowej, a do dnia dzisiejszego nie mogę się doprosić o zwykłe zaświadczenie dotyczące współpracy z Movitec LTD. Ocenę firmy pozostawiam Czytelnikom tego wpisu.
Zostaw swoją opinię o MOVITEC LTD. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOVITEC LTD.