Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.

Opinie o Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.

admin 2015-08-06 09:37
Jesli byłeś pracownikiem firmy Sokrates-odszkodowania Sp z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.
Ślązak 2016-03-10 22:12
W zeszłym roku szukali u nas przedstawicieli. A teraz cisza. Ktoś słyszał o ich rekrutacji w naszym województwie?
Ktk 2016-09-28 09:56
Też nie słyszałem, aby tutaj działali...
Coto 2016-12-17 18:09
Czyżby zwinęli się już na tym terenie?
Bartosz 2017-03-12 12:43
Agentów którzy współpracują lub współpracowali z tą firmą, lub osoby chętne na podjecie współpracy, proszę o kontakt mailiowy. Zapraszam do współpracy ze stabilną firmą z 30 letnim doświadczeniem w sprawach odszkodowań i nie tylko (pozostałe rodzaje spraw sądowych również).
Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, pełne wsparcie na start, ciekawy system szkoleń.

Proszę pisać na adres: b.wronski@solace.pl
Zostaw swoją opinię o Sokrates-odszkodowania Sp z o.o. - Katowice i okolica; Czeladź, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Będzin, Gliwice, Tychy, Częstochowa, Tarno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.