Opinie o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja pozostałych urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Nie jestem pracownikiem firmy Atalian, pracujemy dla tego samego kontrahenta ING Bank Śląski SA oddział w Katowicach. Nie wypowiem się na temat firmy bo jej nie znam, ale znam od lat waszych pracowników i dziwię się że firma nie weryfikuje kwalifikacji kadry zarządzającej,bo te dwie panie powinny już dawno być na bezrobociu. Obie myślą że są pracownikami ING , a nie że pracują w serwisie sprzątającym dla ING.Kireowniczka Aneta poniża pracowników ubliża im w miejscach gdzie jest najwięcej ludzi . zamiast stroić się w szpilki i (usunięte przez administratora) kiecki warto założyć empatię i rozum. Druga brygadzistka Wiola siedem lat uczyła się zarządzania w banku po takim czasie ludzie medycynę kończą a ona nawet BHP nie opanowała,ale świetnie potrafi pomiatać manipulować poniżać i wyśmiewać ludzi. Na 11pientrze jest pokój Wioli i jej koleżanek wiecznie siedzą i kawę piją ,ale oficjalnie są bardzo zapracowane. Szczególnie Ewka tajemnicą poliszynela jest że koleżanka w pracy ciągle śpi na 6 piętrze pracownicy filmy przesyłają jak chrapie ale nic się nie zmienia. Każdy pracownik który ma odrobinę szacunku do siebie szybko zmienia pracę słyszałem że kolejne osoby odchodzą. Jeśli firmie zależy na pracownikach dobrej atmosferze to radzę we zmienić kadrę. Pozdrawiam kolega z ING

@Gość

Szanowny Użytkowniku portalu Gowork/Gościu, kolego z ING jest nam niezmiernie przykro czytać przedstawione informacje i opisane sytuacje. Jako grupie Atalian działającej w Polsce zależy nam na jak najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług, a każda tego typu informacja jest przez nas weryfikowana. Aby dochować rzetelności działań prosilibyśmy o umożliwienie kontaktu z Panem. Jeśli jest to możliwe prosimy o pozostawienie nr telefonu, bądź maila w wiadomości wysłanej na adres: kontakt.pl.atal@atalianworld.com w tytule prosimy wpisać: gowork opinia ING. Dziękujemy za informacje i czekamy na kontakt. z poważaniem ATALIAN

marek1987

Wypłata zawsze na czas, możliwości dodatkowych zleceń i większych zarobków także jest, wystarczy chęci do pracy i zaangażowania. Jak potrzeba nowego sprzetu czy narzedzi do pracy, nigdy nie było problemu (od 2-3 lat jest coraz lepiej).

Jajo
@marek1987

To jakieś kpiny. Firma ma pracowników za nic. Inflacja 8% a oni dają szumne podwyżki 3 - 4 %. Podpisują kontrakty po dumpingowych cenach na obsługę firm i to cały rezultat. Szkoda słów.

Ktoś

Długo współpracowałam z panią Aneta i panią Wiolą, bardzo dobrze znam specyfikę i warunki pracy dlatego uważam, że mogę wypowiedzieć się o tych osobach. Obie panie mają w pełni profesjonalne podejście do swojej pracy, pracowników i klienta. Panie są empatyczne, pełne cierpliwości dla swoich pracowników i zawsze pomocne. Nikt nikogo nie zostawia samemu sobie, zawsze można liczyć na pomoc pani Anety i pani Wioli. W sytuacjach kiedy kogoś nie ma w pracy pani Aneta sama zastępuje go na obiekcie bez względu na to która to zmiana. I nie chodzi tylko o tematy związane z pracą dziewczyny jak mogą i potrafią pomagają również w tematach prywatnych. Osoby, które wypisują te bzdury o złym traktowaniu itd. muszą dać upust swojej frustracji, bo nie potrafią pogodzić się z tym, że zostali zwolnieni bo nie wykonywali swoich obowiązków

@Ktoś

Większej bzdury dawno nie czytałam, pani Aneta i pani Wiola pomagają chyba sobie nawzajem, pracowałam długo z tymi paniami empatia w ich wykonaniu to idż się wykąpać bo śmierdzisz itp szkoda gadać i nie zostałam zwolniona odeszłam sama,bo miałam dosyć chamstwa a jeśli chodzi o firmie to wiedzą o wszystkim ludzie dzwonią i informują ale udają że wszystko jest ok.

Czym w ATALIAN POLAND SP. Z O.O. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Krzysztof Zawarty Nowy wpis

Żadne dodatki

Gloria Nowy wpis

Pracowałam w Krakowskim biurze przez 3 miesiące. Jeśli ktoś próbuje szukać pracy to niech dla swojej głowy szuka gdzieś indziej. Firma jest w totalnej rozsypce, kadra zarządzająca traktuje prowadzenie tej firmy jak zabawę w piaskownicy wprowadzając i testując ciągle nowe metody inwigilacji pracowników. Kadra zarządzająca sama nie wie czego chce. Jeśli chodzi o ludzi to dość fajnie, ale kadra siedząca wyżej to jakiś dramat. NIE POLECAM aplikować do Ataliana.

Szanowni Państwo, dziękujemy za wszystkie opinie, które pojawiły się w temacie pracowników w placówce ING. Jako pracodawca prosimy o rzetelną informację, którą będziemy mogli zweryfikować. W związku z tym prosimy o przesłanie opisu sytuacji wraz z danymi do kontaktu kontakt.pl.atal@atalianworld.com w tytule prosimy wpisać: gowork opinia ING. z poważaniem Atalian Poland

Ktoś

Niestety ale w Internecie nikt nie jest anonimowa. Osoba pisząca te komentarze ewidentnie bardzo się nudzi w pracy i to by było można sprawdzić na monitoringu. Jeżeli masz jakiś problem z Panią Anetą i Panią Wiolą zgloś się do pracodawcy, przedstaw się i przede wszystkim podaj dowody tych oskarżeń. Wypisujesz bzdury, widać brak poczucia własnej wartości. Odwagi nie masz żadnej, żeby się przedstawić lub podejść do tych Pań

Omijakcie Aspen i Atalian.To są dorobkiewicze którzy dorabiają się na ludziach niepełnosprawnych.

Jajo Nowy wpis
@ATALIAN POLAND SP. Z O.O.

Co wy jesteście za firmą jak macie pracowników za nic. Nie płacicie za nadgodziny, każecie odbierać wolne. Rewaloryzacja płac na żenującym poziomie. Brak funduszu socjalnego choć choć każda porządna i szanująca się firma ma. Wygrywacie kontrakty na obsługę firm w Polsce zaniżając cenę i jakość usług co odbija się na pracownikach. Ale co tam liczy się tylko że mamy super portfolio.

marek1987

Doris
@marek1987

Środki dostarczane co 2 misiesiąc, sprawdzanie pomieszczeń z środkami lista przepracowanych godzin????pracownicy placówek zużywają za dużo ręczników , żenada. Podchody w ciuciubakę( ogłoszenie o rekrutacji za mniesze wynagrodzenie????????przez telefon gwaracja????????pracy za obecne wynagrodzeni) Dziś ostatni dzień. Nigdy z takim pracodawcą , nie podpisywać umów.

@Doris

Dzień dobry Doris, Bardzo Mi przykro z powodu twojej negatywnej oceny. Treść wypowiedzi jest dla mnie niezrozumiała. Rekomenduję kontakt w celu wyjaśnienia co faktycznie należałoby poprawić.

Zła
@Doris

Miałam podobne doświadczenie. Na dodatek zostałam (usunięte przez administratora) na wypłacie. Bo ktoś pokreslil moja listę obecności

Jajo
@marek1987

Niestety spotkałam się z bardzo nieprofesjonalnym potraktowaniem. Po pierwszym etapie rekrutacji chwilę później dostałam zaproszenie na kolejny etap, jakim miało być osobiste spotkanie 2 dni później. Niestety przebywałam wówczas poza miastem przez co poprosiłam o przeniesienie rozmowy na następny tydzień. Od pani prowadzącej rekrutację i jednocześnie tworzącej cały nowy zespół dostałam informację, że nie stanowi to problemu, natomiast musi w takim razie pozamieniać kilka rzeczy w kalendarzu i wróci do mnie z informacją. Niestety informacji zwrotnej nie dostałam już nigdy. Szczególnie uwzględniając fakt, że była to jak wyżej wspomniałam osoba odpowiedzialna za tworzenie pod sobą cały zespołu, takie potraktowanie kandydata uważam za wyjątkowo nieprofesjonalne i nie świadczące zbyt dobrze o firmie.

Opisanie doświadczenia, znajomość narzędzi, motywacja

Medyk

Firma zawiera kontrakty na obsługę techniczną firm poniżej cen rynkowych, więc nie dba o swoich pracowników. Brak rewaloryzacji płac, brak funduszów socjalnych. Najchętniej by zatrudnili Ukraińców za pół darmo. Przykładem jest kontrakt na obsługę dużego banku zagranicznego w Polsce. Dla nich ważne że mają to w portfolio a pracownicy to ....... .

Współpracownik

Witam, Jestem wstrząśnięty, że w czasach tak szerokiego dostępu do internetu panuje taki chaos informacji. Jestem pracownikiem banku i z Panią Anetą i Panią Wiolą współpracuje wiele lat. Kto nie zna specyfiki pracy managera/ kierownika może mieć ciężko ocenić ich pracę. Nacisk od klientów( pracowników banku) jest bardzo duży wymagania co do czystości w budynkach też. Nie dziwne jest chyba w takiej sytuacji że Panie wymagają od pracowników aby stosowali się do pewnych procedur ( np gdzie odkładamy wózki) lub wymagały wysokiej higieny osobistej i potrafiły zwrócić uwagę- taka jest rola przełożonego. I tak obie Panie mają wysoką empatię, nie raz widziałem jak same sprzątały bo akurat któraś z pracownic nie przyszła była chora itp, który kierownik przychodzi za Was do pracy i robi Waszą robotę ? Takie oczernianie pod pseudonimami w internecie gdzie każdy kto ma akurat jakieś żale do którejś z Pań może napisać cokolwiek nie licząc się z tym że depta wiele lat ich ciężkiej pracy jest naprawdę przykre. Gdyby było tak źle to chyba nie było by tak wielu pracowników przechodzących z firmy do firmy za kierowniczkami...

Sabina
@Ktoś

Moa koleżanka pracuje w ing dziś została bardzo źle potraktowane ponieważ zostawiła wuzek w złym miejscu Kordynator na prawdę nie powinna pracowac z osobami na orzeczeniu tam liczy się papier a potem robisz swoje piętro i od kogoś innego za tom samą pensjè

@Gość

Zostałam oszukana mam orzeczenie nie pełno sprawności i mnialam dostac umowę o pracę a dostałam umowę zlecenie i wdodatku (usunięte przez administratora) mnie na kasę 300zl mniej dostałam pracowałam w atademni muzycznej w gdansku

Sfalkon

Uważajcie na tą firmę w całej Polsce. Okłamują ludzi na godzinach (nawet nie mają druku do uzupełniania przepracowanych godzin) Płacą ludziom stawkę 16,50 netto gdzie minimalna wykosi 18 netto

@Sfalkon

Szanowny Użytkowniku, wszystkie godziny pracy są ewidencjonowane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z działem HR.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.? Chodzi o pracę jako Recepcjonistka, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 12 listopada.

Klient

Od 2 miesięcy nie mogę doprosić się listy obecności pracowników na naszym obiekcie. Dyrekcja nie odpisuje na maile. Zdecydowanie nie polecam usług tej firmy. Nadzoru Brak, reakcji na problemy również. Mamy dosyć proszenia się o spełnianie wymogów umowmych. Będą kary i wypowiedzenie

@Klient

Proponuję zgłosić ich do inspekcji pracy oraz skarbówki.Im więcej osób się zgłosi tym prędzej zamkną to zalaozna firemke która dorabia się ludziach niepelnosprawnych

Kunga

Nie polecam tam pracować a tym bardziej się tam zatrudniać.Nie wypłacają pieniędzy co miesiąc a do tego zaniżają stawki godzinowe.Odradzam współpracę z Aspen

Jakie godziny pracy obowiązują w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Jaja

Firma (usunięte przez administratora) Kłamią kręcą na każdym kroku nie chcą dać umowy o pracę twierdzą po co umowa o pracę jak na zleceniu się więcej zarobi a to nie prawda najniższa krajowa jest 22 80 to 18 50 powinno być na czysto a oni płacą 16 40 zabierają dla siebie żenada dyrektor sam ma umowę i pracę i jeszcze się pyta po co nam urlop

Aktualność
Szanowni Użytkownicy serwisu!
Wnikliwie zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze oraz konstruktywne słowa krytyki.

W miarę możliwości staramy się odpowiadać na Państwa wpisy, jednak nie na wszystkie tematy możemy rozmawiać na forum, dlatego w sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

Chcielibyśmy również prosić o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację. Zgodnie z regulaminem forum, wpisy stanowiące pomówienia, obraźliwe, zawierające wulgaryzmy mogą zostać usunięte.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.
Tomasz

Niestety zgadzam się z każdą negatywna opinia na temat firmy. Otóż Atalian Polska to firma nieprofesjonalna, z problemami finansowymi, zadłużona. Fatalny Management i zarząd. Nie polecam do pracy i nie polecam korzystania z usług. FM to farsa, nie mają nawet swoich grup technicznych, wszystko robią podwykonawcami. Wypłaty są na czas ale jeśli chodzi o organizacje to chaos, brak polityki, procedur. A jak chcą się ciebie pozbyć to przychodzi pan dyrektor i daje aneks do umowy z mniejszą stawka i zdegradowanym stanowiskiem, klasyczna praktyka. Krzak.

Byly
@Tomasz

Potwierdzam!!! Z końcem roku upadłość, albo dalej gdzieś odsprzedadzą ten niby biznes

pracownikkkk

nie można się doprosić umowy od 2 tygodni. Pracuję na czarno, a kierownik ma do glęboko gdzieś... na szczescie inne firmy też szukaja. uciekajcie stamtad

Świętokrzyskie

Nie płacą podwykonawcom!!! Odradzam współpracę. Nie mogę się od miesiąca doprosić pieniędzy

biedronka

masakra, nie można doprosic sie o kase za nadgodziny. pracuje na magazynie biedronki, kierownictwo prostackie i nie chce sluchac o jakichkolwiek problemach. na uniformy czekalam ponad miesiac nikt sobie z tego nic nie robil

były
@biedronka

normalka, nie dają nadgodzin. pracuj za zwykłą stawkę i zrób wszystko w czasie pracy albo nara

Zostaw merytoryczną opinię o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATALIAN POLAND SP. Z O.O.