Pol-K Atalian

Płock

Opinie o Pol-K Atalian

anonim 2011-11-12 19:50:01
To co kolega napisał to wszystko prawda. Duży plus za terminowe wypłaty. U( usunięte przez administratora ) pozdrowienia dla mobilnych.
Bieda 2012-06-20 19:35:10
Pracowałem w tej firmie zgadzam się w 100% z to co napisali wcześniej
Kierownictwo bez żadnej wiedzy technicznej francuski [usunięte przez moderatora] polskich pracowników
gostek 2014-04-14 18:45:26
Ta firma jeszcze zatrudnia bo chyba tylko znajomości ich trzymały , kierownictwo - dyrekcja z Warszawy to chyba nawet nie wie do czego śrubokręt służy a kultura osobista zerowa , nawet do swojej żony odzywa się tak że pracownicy nie wiedzą jak sie zachować, ludzi przyjmują i zwalniają jak na akord . Ludzie trzymajcie sie z dala od tej firmy
Niezależny 2014-05-22 00:37:18
Ciekawe co piszecie ,pracowałem z Pol-k kilkanaście miesięcy i nie mam nic do zarzucenia Dyrekcji w Warszawie . Wiedza na poziomie i przede wszystkim ludzkie podejście , gorzej z Zabierzowem. Co do postawy chyba rozumiem w pracy musi być podział praca - rodzina
technik 2014-06-09 12:35:51
Ludzie , wszędzie jest kicha, w polce pracowałem i oprócz problemów generowanych z Krakowa nie ma sie czego czepiać. Kasa zawsze na koncie, jak była potrzebna pomoc zawsze ktoś z Warszawy pomagał, ludzie dość w porządku, Jedyne co mnie drażniło to wietrzna presja co nie zawsze pomaga.
nikos 2014-10-02 19:58:00
podobno teraz atalian zostanie wlascicielem metro-properties services tam zatrudniają profesjonalistów więc może zmoeni się trochę zarządzanie mniej presji???
lolo 2014-10-07 11:01:24
Hmm, ciekawe rzeczy syszę, Pracuję w Metro, ale żeby tu specjaliści pracowali to lekka przesada. Owszem, wg. mnie Metro wśród firma facility na rynku wypada najlepiej-bije na łeb Hochtief (SPIE) i jest troszeczke bardziej kompetentna postawa regionalnych niż w Sodexo. Na tym tle Metro wypada nieźle. Atalian kupił Metro, niedługo się dowiem-y co reprezentuje Atalian. A to wszystko ma przecież związek z przejęciem przez Auchan sklepów Real, w których Metro obsługe techniczna świadczy. Umowa się kończy i Metro musiało się ratować. Ot tyle.
gumis 2015-01-18 21:31:27
raczej nikogo nie powalisz na kolana, większość osób pracujących w biurze zna sie na rzeczy, a zarobki będą na pewno dobierane do Twoich kwalifikacji i jak na początku nie ustalisz wysokiej kwoty to później z podwyżkami jest różnie.
Praca stabilna ale jeśli zapomnisz o wszystkim co jest poza nią.
pracownik 2015-01-26 19:42:20
Pracuje w METRO za chwile w ATALIANIE zarabiam 3900 brutto
prawda 2015-02-11 08:42:25
Biuro w warszawie spisuje sie niezle, ale glowna siedziba czyli Zabierzow to istne pasmo porazek. Niekompetentni ludzie siedzacy na stolkach i nie potrafiacy nic zrobic MASAKRA. Pieniadze sa zawsze na czas ale trzeba pamietac, ze nadgodziny trzeba wyrabiac a nikt nie zaplaci 50-siatek lub 100-ek. Nastepny minus to brak socjalu znaczy jest ale pracownik sie go z rzeka na rzecz firmy. Ogolny brak organizacji jest w tej firmie znany kazdemu pracownikowi.
True story 2015-06-02 14:54:32
Suma sumarum jeden z gorszych pracodawców w dziedzinie utrzymania technicznego obiektów.
podobno wywodzą się z firmy sprzątającej i widać takie standardy trzymają wyzysk pracownika i firmy która zleca wykonanie usług bo jak oszczędza na ludziach to i na sprzęcie i środkach pracy
gumis 2015-06-09 09:37:12
A czy pracowałeś w tej firmie?
To co napisałeś jest nieprawdą, nie wywodzą sie ze sprzątania, a z resztą firma bardzo prężnie sie rozwija i takie komentarze są nie na miejscu.
Sprzęt jest i to odpowiedni do wykonywania działań lecz jeśli ktoś chce aby za niego wszystko zrobiły maszyny to niech zajmie się robotyką.
matekkldz 2016-02-03 14:43:53
Zarobki nie złe na początek 5000 tys brutto. Co drugi weekend pracujący, obsługa Makro M1 Echo, ogólnie trochę pracy jest.
maniek 2016-05-11 09:47:21
natknąłem się u nich na ciekawą oferte pracy - jako "Spawacz aluminium lub zwykły możliwość przyuczenia", wiec jest to bardzo dobra ofeta też dla osób, które stawiają tam swoje pierwsze kroki jak widze i to faktycznie może pomóc jak tak patrze na ich szkolenia.
Zostaw swoją opinię o Pol-K Atalian - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-K Atalian