AS CONSULTING

Gniewkowo

Opinie o AS CONSULTING

KOMETA 2011-10-09 11:26:53
Miałem przyjemność współpracować z Panią [usunięte przez moderatora], Nasza współpraca polegałam na napisaniu biznes planu pod kredyt unijny...., muszę przyznać, że usługa wykonana została bardzo fachowo, czego efektem jest przelew środków pieniężnych na konto. WIELKIE DZIĘKI!! Polecam usługi Firmy AS CONSULTING
MARCIN K. 2011-10-12 11:57:53
Ja również mam pozytywną opinię o AS CONSULTING z Gniewkowa. Korzystałem z pomocy przy ubieganiu sie o dotację i wszystko zakończyło się dobrze. Otrzymałem pieniądze o których była mowa. Polecam współpracę.
Roman Z. 2012-02-08 15:53:09
Ja też dołączam się z pozytywna opinią o AS Consulting z Gniewkowa. Są najtańsza firmą na rynku consultingowym i w dodatku pozyskają fundusze dla wszystkich zainteresowanych.
papa marek 2016-04-28 18:11:05
no jeśli szukasz to dobrze trafiłeś bo teraz są aplikacje io rekrutacje, na pracownika biurowego z tego co wiedzę mam w warszawie. prowadzenie korespondencji i rozmów w j. polskim, angielskim lub niemieckim jest wymagane i oby to się na dużą kasę przełożyło
Zostaw swoją opinię o AS CONSULTING - Gniewkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AS CONSULTING