Opinie o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MEDEN-INMED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDEN-INMED Sp. z o.o. w Koszalin

Pracownik fizyczny.

HR będzie w stanie się ustosunkować co do socjalu za ten rok? Czy to wielka niewiadoma do 20 grudnia? Od stycznia pora się rozglądać za nową praca, firma ewidentnie ma z góry narzucone aby ludzi zniechęcać do pracy i aby sami się zwalniali. Od ponad roku żadnej premii i cisza w sprawie podwyżek od nowego roku.

@Pracownik fizyczny.

Dzień dobry. HR się chętnie ustosunkuje, zapraszamy do siebie. To nigdy nie była niewiadoma, a pieniądze wypłacane są przed świętami - w ostatnich dwóch latach 20 grudnia pieniądze były już na kontach pracowników. Pozdrawiam.

Kkk

Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć. Ja chyba pracuję w innej firmie niż wszyscy tutaj wypowiadający się. Pracuję w Medenie od 3 lat i bardzo cenię sobie tę pracę. Jestem zadowolona z atmosfery, współpracy z innymi pracownikami, zarobków i innych benefitów. Prezes to mądry, wykształcony facet, który zawsze służy radą podobnie jak kadra zarządzająca i managerowie. Wszystko jest uzależnione od tego jak się pracuje i czy chce się pracować. Dla leniuchów i plujących jadem jak tutaj nie ma u nas miejsca.

A jakieś uzasadnienie tego zaskoczenia się może znajdzie? Ciekawi mnie taka reakcja, zwłaszcza ze od wczoraj maja wystawiona ofertę dla specjalisty ds. e-commerce. W sumie nie piszą wprost o atmosferze tylko, że od razu na rozmowie spotkać się można z osoba zarządzająca zespołem. na każdym stanowisku tak się rekrutuje teraz?

Hubert

Najlepsza firma w jakiejkolwiek miałem okazję pracować a pracowałem już w wielu w Koszalinie. Mógłbym wypisać sporo plusów więc nie ma sensu bo ocena 10/10 mówi wszystko. Jedyny minus to spora ilość narzekaczy co myślą że należy im się pensja jak dla dyrektora a większość dnia i tak spędzają w toalecie lub na papierosku - dlatego proponuję zrobić porządek z palaczami na początek brak socialu na święta dla palaczy! Będzie więcej dla pozostałych uczciwie pracujących

Też rozważałem wcześniej te ofertę na magazyn, zwłaszcza ze wymagają 2 lat doświadczenia, które posiadam. Nie wiem tylko jaki jest zespół i przy jakiej kulturze (usunięte przez administratora) bym się zatrudnił. Opiszecie magazyn od tej strony?

Magazynier Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam, czy warto w firmie zatrudnić się jako magazynier? Jakie są plusy, a jakie minusy?

Nowy Nowy wpis

Pracuje się całkiem dobrze, ale wypłata poniżej umówionej kwoty i poniżej tego, co wynika z umowy. Czas więc szukać miejsca, gdzie dotrzymują tego co ustalone.

Hej, jest tu może ktoś kto pracuje lub pracował jako młodszy specjalista ds. administracyjnych? jest teraz dodana oferta a nie widzę wcześniejszych odniesień do tej pracy. myślę mimo wszystko czy by nie aplikować. jest napisane, że to praca przez 168 godzin w miesiącu, zastanawiam się czy występują nadgodziny?

Pracownik Nowy wpis

Nie występują na tym stanowisku nadgodziny jest to praca na cały etat. Wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEDEN-INMED Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Zzz

Witam, chciałabym się dowiedzieć w jakim systemie pracują pracownicy produkcji. Pozdrawiam

PB
@Zzz

Zależy jaki dział: jedna/ lub max dwie zmiany (ale to rzadkość) 7-14/14-22

Anetka

Mnie akurat oferty na produkcje się nie pojawiały, widziałam za to, że jest potrzebny ktoś do działu marketingu. Ze dwa dni temu oferta została dodana. Co przykładowego wykonuje taki specjalistą w trakcie dnia? Jakie projekty są prowadzone i jak ogólnie praca przy nich wygląda?

Serwisant w Wydziale Rehabilitacji ma jakiś okres próbny czy jak te początki wyglądają? Chciałbym spróbować i odpowiedzieć na to ogłoszenie, ale powiem szczerze, że nie wiem, czy mam odpowiednie doświadczenie i czy wezmą w ogóle pod uwagę. Jak patrzą na takie osoby niebędące turbo specjalistami?

Zauważyliście, że w tych aktualnych ofertach widełki placowe ma jedynie podane tłumacz? Są do 7,000 zł, zastanawiam się przy tym z jakich przyczyn młodszy specjalista ds. projektów nie ma ich wskazanych? Czy zaczyna się od standardowej podstawy i z czasem otrzymuje podwyżki? co jaki okres czasu?

HR

Dzień dobry, rzeczywiście, tak jest. Stanowiska różnią się między sobą zakresem odpowiedzialności, wymaganiami i też oczekiwaniami kandydatów. Stanowisko młodszego specjalisty ds. projektów to jak sama nazwa mówi stanowisko juniorskie i w oczekiwaniach kandydatów wskazywane są raczej niższe stawki rynkowe, co jest spójne z koncepcją stanowiska. W rekrutacji na tłumacza mamy bardzo duże zróżnicowanie oczekiwań i bardzo dużo zgłoszeń (blisko 500 w pierwszych dniach ogłoszenia), więc dla pełniejszej informacji dla kandydatów zdecydowaliśmy się zawęzić widełki płacowe. W firmie przyjęta jest zasada udzielania podwyżek w miarę rozwoju pracownika, przeważnie pierwsza podwyżka jest po okresie próbnym (w przypadku umów o pracę po 3 miesiącach), kolejna umowa jest przeważnie na rok i po tym czasie jest podejmowany kolejny raz temat wynagrodzenia.

Zaniepokojona

Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko handlowca i po tych wpisach się zastanawiam co robić . Czy w dziale handlowym ( w terenie) tez się tak źle pracuje czy tylko w biurze takie kwasy są ? Portfolio jest fajne bo znam i aż się wierzyć nie chce że takie (usunięte przez administratora)tam się odstawia . Czy może ktoś napisać z obecnych lub byłych handlowców . Będę wdzięczna za pomoc bo nikt nie chce wpaść w (usunięte przez administratora) .

Ertt

Biurowe dziewczyny z handlowego to jedne z najbardziej plotkujacych i nieżyczliwych pracowników naszej firmy. Nie wiem jak one w tym kipiszu są w stanie żyć. Natomiast wiem jedno nikt, kto mądry nie dałby rady siedzieć w takim ścisku, gwarze. I nie...nie mówcie mi,że właśnie mądry umie tak pracować...nikt mądry na takie warunki by się nie zgodził.

Aleksandra
@Ertt

Widziałam ogłoszenie na obsługę klienta zagranicznego, czy to jest współpraca z tym działem o którym piszesz? Czy tam są takie osoby zatrudnione, z którymi ciężko się dogadać?

Ciekawska

Hej, Czy sytuacja jakoś się zmieniła? Czy w pracy biurowej też odczuwa się tą atmosferę o której mowa? Dajcie znać czy warto w ogóle starać się tu o pracę, bo ofert co chwilę pełno

tłumaczka

Dzień dobry, jestem szczerze zainteresowana, jakie są kryteria wyboru kandydatów na stanowisko tłumacza języka angielskiego? Jestem mgr filologii angielskiej. Mam doświadczenie w tłumaczeniu szerokiej gamy tekstów, w tym marketingowych, na co dzień pracuję z językiem angielskim (jak i polskim). Mimo to, moja aplikacja została odrzucona dzień po aplikowaniu i to przy dość długim terminie ważności ogłoszenia.

@tłumaczka

Dzień dobry, kryteria są opisane w ogłoszeniu o pracę. Chętnie udzielimy Pani pełnej odpowiedzi nt powodów odrzucenia aplikacji, proszę odezwać się do nas bezpośrednio rekrutacja@meden.com.pl. Rekrutacja cieszy się dużym zainteresowaniem i niestety nie będziemy w stanie spotkać się z wszystkimi kandydatami.

Kkk

Kris
@Kkk

Czytam to co napisałeś i nie wierzę, że można sobie taką laurkę wystawiać. Jeśli na prawdę wierzysz w to co piszesz, to w ogóle nie znasz swojej firmy i siebie (bo nie jesteś taki jak piszesz). Myślę jednak, że to prymitywna próba ratowania reputacji. Tak się tego nie robi. Już lepiej usuń niewygodne wpisy - to też jest prymitywne, ale o wiele lepsze niż wystawianie sobie takiej laurki - nawet Urban był subtelniejszy.

@Kkk

Osobiście mam wrażenie, że ten portal to miejsce do wylewania jadu... ale jakie to polskie... Pracuje w firmie dużo dłużej niż 3 lata i tak, mogę napisać o tej firmie dużo złych rzeczy, ale także mnóstwo pozytywnych. Uważam także, że robienie jakichkolwiek wycieczek personalnych ze strony ludzi, którzy zostali zwolnieni lub odeszli, bo zwyczajnie nie dali rady, to raczej oznaka po prostu ludzkiej słabości. Firma nie jest idealna, wciąż się rozwija, ale jest w niej ogrom ludzi, którzy potrafią się angażować w swoją pracę pełnią swoich sił. Są jednostki lepsze i gorsze, ale tak jest wszędzie. Czy to w Meden-Inmed czy każdej innej firmie, jeżeli jest dużo pracowników to jest i dużo charakterów, spojrzeń na różne sprawy i problemy, które należy rozwiązywać i o nich rozmawiać, a nie uciekać w internet i siać propagandę porażki i klęski moralnej ludzi, którzy oddali tej firmie bardzo bardzo bardzo dużo. Są rzeczy, które mogą przeszkadzać jak plotki, mniejsze lub większe "podkładanie świń", ale jest także możliwość rozwoju, wpływu na to gdzie firma podąża, zdobywania wiedzy i wierzcie lub nie, ale naprawdę dobrych zarobków (a jeżeli one są dal kogoś w firmie małe to może warto pomyśleć co zrobić by zarabiać więcej lub sprawdzić czy na tle innych tego typu firmy Meden rzekomo tak mało płaci). W całości należy pamiętać, że przy takiej ilości pracowników jacy są w firmie, zawsze będzie rzesza ludzi, którzy będą w czymś lepsi, z którymi kontakt będzie lepszy lub gorszy. Kluczowe jest to czy my potrafimy sami w tej firmie dać siebie 100% by w ogóle móc oczekiwać czegokolwiek od innych lub od firmy. Jak dla mnie GoWork powinien zmienić nazwę na www.100powodowdlaktorychmamsieniezatrudniac.pl Finalnie sądzę że osoby, które sugerują się tworzeniem opinii na podstawie pracodawcy po przez opinie ludzi "skrzywdzonych" przez firmę, Zarząd lub innych pracowników na pewno dużo tracą. W firmie Meden można naprawdę dużo osiągnąć pod jednym warunkiem, że najpierw potrafi się dużo dać najpierw od siebie, zanim po prostu zacznie się wszystkiego oczekiwać. I nie, moja opinia nie jest opinią na zlecenie działu HR czy kogokolwiek z firmy, a wynika z obserwacji trendu jaki panuje tutaj. Struktura Meden-Inmed jest rozbudowana, często nawet za bardzo, ale z problemami należy udać się do osób, które w firmie mogą pomóc, a nie "po wszystkim" je tu piętnować lub wskazywać. Niestety dużo z poruszanych tu wątków jest bardzo personalnych, i co ciekawe są mi znane, więc łatwo można by było nawet wskazać przez kogo są pisane, i niestety nie są totalnie obiektywne, a kanalizowanie zamieszanych tu postów w kierunku negatywnym nijak realnie nie oddaje tego jak ta firma działa, wygląda od środka i co może dać ewentualnym kandydatom lub obecnym pracownikom.

Medenek
@MoreThen10Years

To już wiadomo kto to napisał. Maciuś we własnej osobie. Zagłębia się w ploteczki, sam je generuje i jeszcze sam sobie montuje listy pochwalne. Gdy było tak, jak piszesz byłaby tu rzesza zadowolonych pracowników, których w firmie jest około 300. Zatem sory, ale Twój jednostkowy wpis nie zmaże tego, o czym nie jedna a wile osób tu napisała.

@MoreThen10Years

Po to właśnie jest ten portal. Do wystawiania opinii. Jeśli coś złego dzieje się w firmie, jest powtarzalne lub permanentne to właśnie jest to miejsce na umieszczenie tego. Także żal widać, że opinie są zamieszczane. Dobre też mogą być, ale jak przeczytałam jest ich kilka, mocno rozbudowanych zatem zapewne właściciela.

@Medenek

Nietrafiona dedukcja, a dla jasne informacji nie, nie mam na imię Maciej, a jestem pracownikiem tej firmy jak pewnie z wielu Was jest lub było. Widzę w tej firmie po prostu owszem złe rzeczy, ale także masę pozytywnych. I w odróżnieniu od większości ludzi, którzy tu wylewają swoje gorzkie żale i leczą swoje kompleksy, mam odwagę pisać prawdę, która może nie być wygodna. Ponadto nie napisałem o firmie w samych superlatywach, a wręcz zaznaczyłem, że firma nie jest idealna i przede wszystkim zwróciłem uwagę, że GoWork to nie miejsce do pisania o swoich "życiowych porażkach".

MoreThen10Years

Jeśli coś złego się dzieje w firmie to należy to omawiać z pracodawcą. Ale rozumiem, ciężko powiedzieć komuś coś wprost i lepiej zrobić to w internecie, anonimowo i na swój sposób bezkarnie.

@MoreThen10Years

Nie chodzi o to czy bezkarnie. Chodzi o to,że nie wiemy czy inni doświadczają tego samego. Gdy przeczytasz, a to właśnie tu ma miejsce, kilka takich samych opinii to znaczy, że pracodawca ma problem i ostrzegacz innych, że to nie przypadek u nie z Tobą coś nie tak. Tylko u tego pracodawcy jest źle, źle się dzieje.

Haha
@Kkk

Ukraińcy pracują tutaj od niedawna więc nie wiem z czego jesteś zadowolona.

Dominika
@Haha

A dlaczego ich obecność tu w firmie miałaby być jakimś czynnikiem powodującym zadowolenie u niej? Coś konkretnego uległo względem warunków zmianie, skoro podkreślasz, że dopiero od niedawna tu pracują?

Ertt
@Dominika

Nie są fałszywi, wredni, knujący, krnąbrni. Dlatego z ich otoczenia można być zadowolonym.

Barbara
@Kkk

A można wiedzieć, o jaką posadę lub o jaki dział chodzi? Może w jednym dziale atmosfera jest super, a w innym niezbyt fajnie jest? I jestem ciekawa, czy przez takie np. 3 lata pracy tutaj można awansować wyżej, czy raczej cały czas ta sama posada?

Medenek
@Barbara

W Medenie jest jeden szef. Atmosfera tworzona przez górę i do naśladowania. Bez względu na dział. Jest niefajne w tej firmie. Prezes dobiera osoby pod swój profil. Fałszywe, plotkarze, mściwi

Była
@MoreThen10Years

Zgadzam się z ta opinie w 100% lat, spędziłam dobrych kilka lat w Medenie, nie jest idealnie ale nie jest zle. Wręcz bym powiedziała ze jest dobrze.

Geresak
@Była

To skąd czas przeszły skoro tak dobrze było?

Dominika
@Była

W sumie racja tak jak poprzednik byłabym ciekawa powodów odejścia, jakieś wypalenie zawodowe tu po tylu latach się robi czy jak? i co do tych poprawek, skoro idealnie nie jest, to co można byłoby zmienić odkąd tu jeszcze byłaś, może coś już się polepszyło?

@MoreThen10Years

Z pracodawcą. On nie pomaga. To pozorne wsparcie. A tak naprawdę pokazując jemu problem...on widzi tylko twoja słabość. Nie, nie powie ci tego,ale jak tylko ktoś coś na ciebie doniesie, on łączy już w całość i lawiny tylko wyczekuj. Pracodawca zaczyna rozmawiać z innymi, oni widzą,że coś z tobą nie tak i po temacie.

Hanna
@Kkk

Czy to nie kwestia stanowiska, na jakim pracujesz? Dobrze byłoby wiedzieć, o jakiej pracy i szczeblu mowa. Jaka tam z grubsza jest struktura firmy?

Aha. Po czym poznajesz? I jak tu się teraz pracuje?

Ewcia

Widzę, że , ostatnia osoba to sugerowała, że zarobki są w sumie adekwatne do obowiązków, a raczej że nie ma na co narzekać . Czegoś szukam na temat tego, jak się tam zarabia właśnie, bo brakuje takiej podstawowej infirmacji? Chodzi mi o pracę jako przedstawiciel handlowy, bo w ofercie patrze a nie ma żadnej stawki podanej

Hubert

Pracownik fizyczny.

@Pracownik fizyczny.

Kowal

Nie polecam , większość negatywnych opinii się potwierdza. Chaos i bałagan , często brak kompetencji do zajmowanych stanowisk . Pracowałem ponad 3 lata, wiem co piszę .Duża cześć załogi to mili kompetentni ludzie , ale musza się mierzyć z uprzywilejowanymi , nadanymi z jakiegoś niejasnego klucza. Wielu ludzi pracuje ciężko , ale jest niedocenianych .Odnośnie kultury osobistej , też potwierdzają się wcześniejsze wpisy. Czy w domu też tak sie komunikują z rodziną ?

bałaganiarz
@Kowal

o jakim dziale bądź stanowisku mówisz? warto to sprecyzować ;)

Uprzejma

Pracuję w Medenie od dłuższego czasu i cieszę się, że trafiłam właśnie na tą firmę. Bolączek tutaj opisywanych nie zauważam w rzeczywistości, być może po prostu u handlowców nie jest to odczuwalne, bądź łatwiej jest się od tego problemu po prostu odciąć pracując w terenie. Kwestia plotek jest problemem nie tylko dotykającym tej firmy, wszystko zależy od ludzi i wszędzie się znajdą osoby, które bardziej się interesują życiem innych niż swoim. Od jakiegoś czasu wiele się zmieniło w firmie (wraz z dyrektorem zarządzającym) co jest na plus dla firmy. W końcu osoba, która nie rozumie "zarządzania" poprzez wtykanie nosa w życie prywatne pracowników, a szkolenie i radą w handlowych kwestiach (co przerastało poprzednika, a raczej poprzedniczkę). Praca pomiędzy działami jest również sprawna, zawsze otrzyma się pomoc w potrzebie. Czy polecam pracę w firmie Meden-Inmed? Oczywiście, że tak. I tak, każdy ma swoją opinie i swoje doświadczenia, ale nie zauważyłam, by ktokolwiek wymagał ode mnie więcej niż powinien. Zawsze się znajdą osoby, które będą oczekiwały, że mogą udawać, że pracują w nieskończoność, ale jak to mówi klasyk: "Lies run sprints, but the truth runs marathons. The truth will win this marathon in court". Nie da się każdego zadowolić, nie każdy się tu odnajdzie, jednak osoby, które nie zagrzały tu miejsca i są tak bardzo rozgoryczone, że śledzą gowork na bieżąco i komentują, uznałabym albo za konkurencję, albo osoby, które tak bardzo żyją przeszłością, że nie potrafią pójść dalej i znaleźć odpowiedniego miejsca, do którego będą pasować i zaczną się realizować zawodowo. Nie twierdzę, że Meden- Inmed jest jedynym najlepszym wyjściem, jest ich bardzo dużo, ale zamiast siedzieć przed komputerem i trzymać w sobie urazę, warto tą energię przeznaczyć na zmiany w swoim życiu.

Sonia
@Uprzejma

Tak własciwie to czemu polecasz ta firmę, bo trochę mało się dowiedziałam? Tylko ze względu na to, że zaszły jakieś pozytywne zmiany? co konkretniej się zmieniło, chodzi o atmosferę w dużej mierze czy jakieś warunki zatrudnienia też? Zarobki stoją na dobrym poziomie?

Uprzejma
@Sonia

Soniu, wiele osób pytało się tutaj o zarobki i nikt Ci nie napisze nic więcej. Zarobki są takie, jakie sobie wynegocjujesz. Praca i zaangażowanie są zauważane przez przełożonych. Moim zdaniem zarobki są na dobrym poziomie, ale to moja subiektywna opinia, którą nie powinnaś się kierować, bo ludzie różnie mogą definiować "dobre zarobki". Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to również są informacje, które z chęcią udzieli Ci dział HR w firmie, ale jest to również pytanie na które znajdziesz odpowiedź tutaj, bo było już wcześniej poruszane. Polecam firmę ze względu na to, że przede wszystkim zachodzą w niej pozytywne zmiany, ale nie tylko. Nie ma narzuconych szablonów w pracy, przełożeni mają zaufanie do pracowników, można wykazać się kreatywnością i podejść do wykonania swojej pracy po swojemu- coś za co najbardziej cenię sobie pracę w Medenie. Plus to, co napisałam w swojej opinii, czyli świetna współpraca między działami i poleganie na ludziach.

Seweryn

Widzę, że prócz wykształcenia w obszarze fizjoterapii ważna jest również w przypadku fizjoterapeuty dziecięcego gotowość do pracy zmianowej, w godzinach: porannych 7.00 – 14.30, popołudniowych 12.00 – 19.30? A jako, że po okresie próbnym padła zapowiedź zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony, to ile czasu może potrwać ten okres próbny? I ile na początku bym zarabiał?

@Seweryn

Dzień dobry, okres próbny trwa 3 miesiące. Wynagrodzenie jest zgodne ze stawkami dla zawodów medycznych, wszelkie szczegóły ustalamy już w procesie rekrutacji z konkretnymi kandydatami/kandydatkami. Zachęcam do złożenia cv.

Mati
@Seweryn

Odradzam, piszę dlatego że tzw HR, obiecuje złote góry a kończy się i tak na obietnicach. W firmie liczą się wyłącznie znajomości, szukaj dalej :)

@Mati

Mnie praca jako magazynier będzie interesowała (jest oferta). pytanie tylko to którego stanowiska to nawiązujesz? I jeśli już o ustalane początkowe warunki pracy chodzi to o jakich mowa? co wam mówią na starcie? Nigdy nie rozumiem definicji gór gdy ktoś ich nie rozwija, lubię konkret

Jak wygląda kwestia wyjazdów służbowych w pracy managera serwisu aparatury medycznej? W ogłoszeniu to podkreślają, że trzeba być gotowym do wyjeżdżania. A ktoś przybliży może, jak często się zdarzają takie wyjazdy i tego typu rzeczy? Będę wdzięczny na maksa.

Polecam

Mogę polecić pracę w MedenInMed. Najwięcej narzekają ci co nie wiedzą lub zapomnieli jak jest w innych Koszalińskich firmach na tle których MedenInmed wypada dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o MEDEN-INMED Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDEN-INMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDEN-INMED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDEN-INMED Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 185 ocen.

MEDEN-INMED Sp. z o.o.