Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Strona kredytum nie działa czyżby wystraszyłą ich jedna malma35

@malma35

Ta strona nie działa już od ok. miesiąca

malma35

ktoś spamuje specjalnie aby nikomu nie chciało sie czytać postów:), go work zróbcie coś z tym? jaki jest cel tylu wiadomości o tym samym brzemiu

minus

pomocy

malma35

Jestem z siebie dumna ze udało sie tyle osób zgromadzić tylko szkoda że do takich sposobów musimy sie uciekać zeby z tą bandą coś ugrać , nasz redaktor jest na dobrej drodze troszkę cierpliwości jednak proszę bo coraz nowsze info do niego dociera. To sprawa rzędu ambergold

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zdzisław

Witajcie! śledzę Wasze komentarze na tym serwisie i wiele opisów jest nad wyraz przerysowanych. mnie też dotknął problem z trudnościami wypłacalności tej spółki jednak udało mi się z nimi porozumieć. też miałem zaległości w dokumentach, które wyszły po długim czasie ale wszystko z czym zalegałem dostarczyłem i oczekuje na przelew. ich prawnik wszystko mi wyjaśnił i jestem na drodze do odzyskania zaległości. Wam też życzę powodzenia w tej sprawie, w końcu nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło ;)

Spokojna
@Zdzisław

Nie rozumiem, skoro tak optymistycznie przedstawiasz sytuację, wszystko uzupełnione, dostarczone to jaka droga jeszcze przed Tobą??? Przelew chyba pieszo nie wyszedł?

agra
@Zdzisław

no to życzę miłego i długiego niedoczekania bo na tym się skończy prawnik może obiecywać ale nie wypłaci a kredytum pl na pewno nie dokona płatności mnie wiszą już ponad dwa lata a mam wszystkie formalności spełnione. To (usunięte przez administratora) dorabiający się naszym kosztem.

minus

i sie nie doczekasz 14 lutego minoł rok jak czekam przelew na ponad 5000zl

malma35

Problem w tym ze ja miałam naliczoną prowizję i nagle po 2 latach tylu latach zebrało im sie tyle braków i kara umowna mało tego żądają ode mnie zwrotu prowizji z tym ze ja nic takiego nie dostałam od nich dowiedziałam się na prokuraturze. Bo jak wiadomo kredytum nie ma pieniędzy wiec nie poszli z tym do sądu tylko wykorzystują do swych działań organy ścigania wezwali na świadków 600 moich klientów chcą mnie wykończyć psychicznie i prawie im się to udaję. Dlatego jeśli mogę was prosić o pomoc w działaniach tej bandy oszustów będę wdzięczna bo bardzo was proszę a ja sie właśnie odwdzięczam pomogę wam odzyskać pieniądze . Już większość osób zawiadomiło organy ścigania i dziękuję wam za to.

gbrysia 2017-04-03 00:26 Czytaj ze zrozumieniem.Malma35 dostała info od Kredytum że ma zapłacić karę umowną za niedostarczenie dokumentów.Sprawdziła bezpośrednio u pożyczkodawców i jest wszystko ok. Jestem skłonna jej wierzyć bo kiedyś dostałam od kredytum wezwanie do zapłaty kary umownej za niedostarczenie dokumentów. Problem w tym że po podjęciu z nimi współpracy nie zrobiłam ani jednej umowy pożyczkowej = jakie dokumenty miałam wysłać? Wynika z tego że wezwania wysyłają jak popadnie, nawet tego nie sprawdzając. A do piszących jakie to kredytum wspaniałe jest itp., nie ośmieszajcie się bo przecież nawet ich strona nie działa od jakiegoś tygodnia.Wiem od znajomych że także do panelu agenta nie da się zalogować. Urząd Skarbowy wystawił także tytuł wykonawczy za nie zapłacone podatki. pozdrawiam Ania

Weronika

@agra, nie współpracuję z Kredytum.pl SA. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl, a więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając myszką w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinią na temat pracy w firmie.

@Weronika

Prosze o interwerncję i o usuniecie spamu z 15.05 2017 od godz. 20-tej, nie dotyczą Kredytum.

@agent

z 15.04.2017 oczywiście

wkurzona

mają też stronę zens.pl, cozacena, darmoweprezenty i inne serwisy... Wszedzie oszukali ludzi na pieniądze, mnie także. Pracowałam za darmo..... P(usunięte przez administratora)

Weronika

Kto pracuje w Kredytum.pl SA? Co możecie powiedzieć więcej o warunkach pracy?

Natka
@Weronika

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem, wszystko już zostało chyba napisane.

agra
@Weronika

a to co śpiąca królewna czy też podpucha z kredytum?

Jan Serce

Ostrzeżenie. Uważajcie na MALMA35. Jest to najprawdopodobniej pracownik firmy windykacyjnej - łowca długów. Zero danych osobowych temu człowiekowi. Zauważcie, że osoba ta jest bardzo aktywna ale niczego nie wnosi poza stałymi prośbami o kontakt meilowy. Żadnych konkretów poza ogólno brzmiącymi dyrdymałami. Jak napisałem jej, że Kredytum zalega mi 2000 zł to przestała odpowiadać na maile. Widać,że selekcjonuje osoby pod kątem wysokości długów. Nie dajcie się drugi raz wykiwać.

@Jan Serce

Nieprawda.Wiem kim jest osoba o nicku malma35, a komentarz powyżej kto napisał z kredytum? P. Ż, czy Pan R? Bo z tego co wiem to pracownicy już ich nie piszą po prostu przestali dostawać kasę za to.

Obeznany
@Jan Serce

Malma jest byłym agentem Kredytum, nie żadnym łowcą długów. Polecam współprace z nią. Najlepiej zgłosić im wniosek o upadłość, gdyż długi są wyższe zdecydowanie jak kapitał zakładowy.

@Obeznany

malma35 od roku pisze o wielkiej burzy medialnej jaką miała wywołać w sprawie kredytum. Co zrobiła faktycznie to sami widzicie. Uważajcie na swoje dane osobowe jakie jej udostępniacie.

@Jan Serce

jakiego roku ? od listopada jak już , zebrania kilkuset agentów trwa jeden dzień? zakładanie spraw i spotykanie sie z ludźmi tel rozmowy nieraz po godzinie z kilkuset osobami myślisz ze trwa miesiąc, niestety nie a dodatkowo dochodzą codziennie po naszych wpisach nowe osoby. Jeżeli tak myślisz jesteś idiotą, jeżeli chronisz te bande albo u nich pracujesz bo na to wygląda sam niebawem sie przekonasz ze to (usunięte przez administratora) Sprawa na prokuraturze i przesłuchanie kilkuset osób tez nie trwa jednego dnia dlatego apeluję do was jeszcze raz zgłaszajcie sie.

malma35

ludziska po to rozpętałam tę wojnę bo to Oni są maxymalnymi oszustami tysiące oszukanych ludzi , coraz wiecej zgłoszeń byłych pracowników jak na razie ustaliłam 5 powiązanych firm . Ode mnie chcą wyłudzić 350 tys już doszło do 700 tys kary umownej za co? NIBY za 117 braków w dokumentacji tylko mają pecha bo oni n ie są firmą pożyczkową prokuratura już wie wszystko, na cztery ręce wnioski wysyłałam Ani wivus Ani żadna inna firma nie nałożyła na nich kary więc jakim prawem nakładają na nas. Bo tak się kończy wyegzekwowanie od nich pieniędzy karami umownymi niestety, wiec jak macie problemy z nimi to w moim interesie jest wam pomóc bo przy okazji pomagam sobie . Jeszcze raz większości dziękuję za zaangażowanie i nie bójcie sie do mnie pisać . malma35 jestem w kontakcie z mediami kręcimy program więc kto może się przyłączyć i nam pomóc proszę o kontakt,

gbrysia
@malma35

ale jak nie dostarczyłaś dokumentów to chyba normalne ze coś jest nie taak z tobą? ponad 100 dokumnetów to dość sporo jak im wszystko dostarczyłam i mi nic nie przysłali żadnych kar, ale musze ze smutkiem napisać że nie zapłacili mi za złożone wnioski ostaniej faktury. Robiłam dużo u nich niestety jak przestali płącić nie robię na tą chwilę. wiec uważam ze z tobą jest coś nie tak jak tak szalejesz to widocznie masz grubo coś na sumieniu jak mozesz nie dostarczyć tylu dokumentów pożyczkowych. ponad 100 umów!!!! nie jedna czy dwie ale 100 umów srednio jak jedna pożyczka jest na 1000 zł to 100000 zł nie do odzykania przez pożyczkodawców pieniędzy. Bez umowy to można w sądzie sobie nadmuchać.

Jordan
@gbrysia

nie wiem jak to jest , ale kredytum w przypadku braku dokumentów , wysyła monity , nie płaci za zrealizowaną pozyczkę , dopóki nie uzupełni sie dokumentacji .

AGENT
@Jordan

Zgadza się. Jeżeli agent nie przesłał dokumentów to oczywiście nie miał Naliczonej prowizji. Poza tym skutkowało to zerwaniem umowy. Wypłata naliczonej prowizji to zupełnie inna kwestia.

@gbrysia

Gabrysiu ja dostarczyłam dokumenty mam potwierdzenia i świadków moich pracowników. Tylko to ich wymysł i próba wyłudzenia odemnie pieniędzyi prowizje miałam naliczone i kasę od nich za to dostałam. żeby was spłacić ode mnie chcą wyłudzić . I proszę Cię nie obrażaj mnie bo nie znasz sytuacji. Media juz mają całą dokumentacje i moje wyciągi z konta.

@malma35

To kiedy i w jakim medium ukaże się informacja o Kredytum.pl . Może w końcu napiszesz jakiś konkret ?

@Jan Serce

chyba jesteś nie poważny ze na forum o tym napisze:), Ci co chcą to wiedzą

Weronika

@agent, kontaktowałeś się z firmą w tej sprawie?

@Weronika

Oczywiście wiele razy zarówno mailowo jak i tel., jak jeszcze działała platforma, niestety bezskutecznie. Poza tym to chyba firma sama jest świadoma,że pit trzeba wysłać, jak widzę sporo osób go nie otrzymało, a przecież za niedopełnienie tego obowiązku US może za każdy brak z osobna nałożyć kary płatnikowi-pracodawcy.

agent

Do dzisiaj Pitu- 11 Kredytum mi nie przysłało.

Aleksandra

Z firma Kredytum pracowałam od 2013 roku za rok 2016 firma wogóle nie wypłaciła mi prowizji za posrednictwo kredytowe przez ich panel,meile prośby nic nie pomogły każdy ma gdzieś agenta ,teraz do tego nie działa wogóle ich panel meile wracaja jako bład sprawa jasna oszukali wszystkich agentów pracowaliśmy za darmo pozdrawiam Aleksandra

Mają wiele takich stron, spółek różnych, akurat ta należy do spółki zarejestrowanej w UK (darmowe prezenty), ale każdy wie że należy do kredytum.Pewnie podatków chcą uniknąć.Oni są już tak zadłużeni wszędzie że nie mają racji bytu na polskim rynku, długi wobec pracowników/agentów/us/zus/i innych.

Antyrama

Chciałabym dodać, że Kredytum ma również stronę Darmowe Prezenty, gdzie na wypłaty od stycznia czekają użytkownicy, brak odpowiedzi ze strony szefostwa, przelewy niby wykonane a pieniędzy nie ma. Za to zadania do wykonywania dalej są i naiwni pracują za darmo!!!!! KASY JUŻ NIE ODZYSKACIE!!!! jedynie pozostaje droga sądowa i żmudne dopominanie się o wypłatę zaległości co jest już nierealne z racji ich zadłużenia!!!!!

malma35

Dalej se klikają pod moim postem jak ich to bawi to niech se klikają nie wiem jak wy ale ja nie dam im się wszystkie organy ścigania są powiadomione w każdym mieście gdzie mieszkają agenci jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to polecam tą metodę jest darmowa im więcej zgłoszeń tym lepiej, to są wasze pieniądze które się wam należą to jest wyłudzenie bo faktury są wystawione czyli rozliczyć z fiskusem się trzeba w wielu przypadkach podatek zapłacony więc to jest wyłudzenie.

tomasz

Kredytum robi szkolenia pt " Jak wydymać agentów " haha

Weronika

@Pracownik Kredytum, a czy firma organizuje jakieś szkolenia?

Anastazja
@Weronika

tak organizuje jak nie płacić swoim agentom !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA