Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

pawel

Witam, czy ktos z panstwa próbowal założyć im sprawe cywilna jak tak to z jakim skutkiem pozdrawiam

agra
@pawel

chciałam ale po rozmowie z prawnikiem odradził argumentował to tym iż za każdą sprawę będę musiała zapłacić czy się odbędzie czy nie , jeśli dłużnik nie będzie się stawiał na rozprawach a tego należy się spodziewać to sprawa będzie się ciąga latami i tak nic nie wskóram aby będę narażona na koszty. Myślę że był wobec mnie uczciwy i dlatego odradził tym bardziej że wcześniej udał się do firmy Kredytum i i zbadał sprawę, popytał i stwierdził, że szkoda kasy bo nastawieni są na zysk kosztem agentów.

@pawel

Sprawy Cywilne nie pomagają, odwołują się twierdząc że nie dopełnili warunków umowy, po rozmowach z wieloma poszkodowanymi wiem że sprawa samemu raczej nic nie daje , proszę wszystkich o info wieloma już jestem poz rozmowach sprawa idzie dalece do przodu , kto chce jeszcze dołączyć?

POKRZYWDZONA
@malma35

Malma ten TVN to prawda ? bo chcialabym sie pod tym podpisac..

marianna
@agra

Firma oszust nie wypłaca prowizji szkoda z nią współpracować.Od maja 2016 roku nie wypłacili.

angela
@malma35

Jestem kolejna poszkodowaną,nie otrzymałam do dnia dzisiejszego wynagrodzenia za grudzien ,styczen,luty,nie otrzymałam tez pitu......co robic?????

doradca
@angela

Zeznanie podatkowe złożyć należy w tym wypadku na podstawie rachunków, wpływów na konto lub szacunkowo określa się dochód jeżeli nie ma np.rachunków i wyciągów. W każdym przypadku trzeba dołączyć do US oświadczenie o przyczynie takiej właśnie formy rozliczenia. Nie otrzymanie Pitu nie zwalnia podatnika z ujęcia uzyskanych dochodów w pit rocznym.

agent
@angela

Do mnie pit 11 również jeszcze nie dotarł, a termin dawno już minął.

malma35

Chciałam poinformować was że idzie do przodu od większośći z was dostałam zgodę na udział TVN-u , napisałam do nich czekam na odpowiedź, swoją droga dostaniecie ode mnie w pon i wtorek odpowiednie dokumenty do prokuratury konsultuje z adwokatką treść zawiadomienia, Macie jeszcze jakieś pomysły. Dlaczego tak długo to trwa z mojej strony otóż dlatego że codziennie dochodzi po kilka osób jest nas coraz więcej a kwota niewypłaconych prowizji coraz większa to absurd:( jeżeli do kogoś nie zadzwoniłam bo tylu was jest że przestaje ogarniać a muszę poświecić swój prywatny czas , do reszty będę dzwonić w pon i wtorek , kto czuje sie pominięty proszę o info na maila malma35@interia.pl. Myślę że do wtorku wszyscy dostaniecie informacje co ja jak drogą mailową

Ben

Cześć, Jestem dr Ben Peterson, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej? Potrzebuje pożyczki na konsolidacji zadłużenia, w tempie 2% kredytu budowlanego, nieruchomości, refinansowanie, osobiste, celach biznesowych lub nadzwyczajnej jakości? Czy jesteś biznesmenem lub kobiety, które myślą o rozszerzanie swego kredytowania oferowania działalności wszystkich typów. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami za pośrednictwem (24hoursloanservices@gmail.com)

Gabi

Witam własnie otrzymałam z Sądu nakaz zapłaty ,niestety listem poleconym wezwanie do za[płaty zgodnie z wyrokiem Sadu tez nie skutkuje składam sprawę do komornika może coś da . Ale słaba nadzieja ,że odzyskam pieniądze.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
malma35

Dzisiaj Lawina nowych agentów, zadzwonię do was jutro:) pozdrawiam jest nas już 38 agentów, suma roszczeń wszystkich to około 90 tys, fajnie się bujają za naszą kase

Widzę że gorąco się robi wokół kredytum

malma35

moi drodzy , z wieloma z was już rozmawiałam w tym tygodniu dostaniecie na maila pełnomocnictwa i opis , to prawda odwują się od wyroków, będzie ciężko i nasz sprawa będzie trwała długo, natomiast po rozmowach z wami i zwracam się jeszcze do tych którzy do tej pory mnie napisali. Propozycja od jednej z agentek wyszła, który z was zgadza się na udział mediów? piszczcie na maila już większość sie zgodziła malma35@interia.pl

Jordan
@malma35

witaj Malma , jestem za powiadomieniem mediów o nie wypłacalnosci Kredytum pl. Ta firma powinna zniknąć jako broker !

@Jordan

Zgłosić ich do knf

@Gość

nie można ich zgłosić do KNF bo nie mają swoich pożyczek to pasożyty żerujące na innych, Dowiedziałam się czy któraś z firm pożyczkowych nałożyła na nich kary za braki w dokumentacji, otóż nie ,wiec jakim prawem robią to oni nam , Jeśli któryś z was dostaje info nie dotrzymaniu warunków umowy to jest z powodów , będziecie uzupełniać braki aż wam się odechce.

gość
@Gość

Nie podlegają po KNF.

Novacash

Przypominam jeśli ktoś chce pracować w pośrednictwie finansowym oferujemy propozycję dla agentów. Więcej informacji na naszej stronie: https://novacash.eu lub po kontakcie z nami. Gwarantujemy terminowe wypłaty prowizji !

Zły

Czy ktoś to zgłaszał do inspekcji pracy? Bo jestem ciekawy, czy przynosi skutek taka skarga.

oszuści!!!!

malma35

Troszkę się pochorowałam :(, jutro z adwokatka ustalamy szczegóły ponieważ każdy z was jest z innych regionów kraju , dostaniecie na maila pełnomocnictwa , ostatnie dni aby do nas dołączyć jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił? piszcie na maila:) malma35@interia.pl

oszukana86
@malma35

U mnie taka sama sytuacja nie wypłacili kwoty na 4500 zł zastanawiałam się co by zrobili gdyby się do nich przyjechało osobiscie....

Charlie
@oszukana86

Nic sie nie stanie wyprosza cie z budynku. Oni swoim pracownikowm zalegaja juz dwa miesiace z wyplatami a co dopiero agentom.

Jak nie wypłacili to pół biedy,ciesz się że jeszcze wezwania do zapłaty kary umownej nie przysłali.

@Adam

Niektórym przysłali i to grubo, koszmarna firma damy im popalić w sądzie zapłacą nam za to. We wspólnocie siła wiec jak ktoś sie jeszcze do mnie nie zgłosił prosze o kontakt na maila do pon 2017 - we wtorek bedę się z wami kontaktowała .

Doriska

Ja dopiero dziś tu dotarłam,nie mam żadnego braku umów" tzw" o których tutaj czytam i aż mi się włos jeży,pisałam tylko na maila prośby o zapłatę ale bez info zwrotnego,jezeli moge dołączyć do pozwu to chetnie to zrobię,zaraz napisze do malmy... z informacją...takich brokerów trzeba zablokować ,nikt nie chce pracować za darmo...

Wkurzona
@Doriska

Mi nie wypłacili pieniędzy na święta... DZIĘKI KREDYTUM!

malma35

Słuchajcie odezwało sie na maila juz wystarczająca ilość osób o pozwu . Kto nie zostawił na maila nr kontaktowy to zróbcie to będę sie z wami kontaktowała.Przerażające to jest trzeba Ci którzy mieli u nich umowy o prace przed świętami nie otrzymali wynagrodzenia żenujące. kto od nich dostał informacje o rzekomo nie dostarczanych dokumentach a co za to idzie wezwanie do zapłaty kary umownej niech sie do mnie zgłosi

malma35

W styczniu ruszamy z pozwem zaraz na początku w przyszłym tygodniu będę do was dzwonić , jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć zapisy przyjmuję do końca tygodnia:) , malma35@interia.pl

Novacash

Chcieliśmy poinformować o możliwości współpracy z nami tradycyjnych biur pośrednictwa finansowego.Często pojawiały się pytania od naszych Wydawców którzy prowadzą także biura kredytowe na temat takiej tradycyjnej obsługi klienta. Na obecną chwilę oferta nie jest jeszcze pełna (pracujemy nad dodatkowym systemem gdzie będą oferty dostępne tylko u nas, niedostępne u innych brokerów). Mam nadzieję że dodatkowy system ruszy jak najszybciej. Co oferujemy w skrócie na dzień dzisiejszy: - Ponad 200 produktów, ponad 40 firm (banki i firmy pozabankowe) - Pożyczki pozabankowe - Kredyty i pożyczki bankowe - Kredyty inwestycyjne,obrotowe,leasing - Kredyty hipoteczne - Chwilówki - Kredyty konsolidacyjne Dostęp do: - Systemu sprzedażowego z porównywarkami kredytów i pożyczek - Możliwość składania wniosku do wybranej instytucji online - Systemu do budowania i zarządzania własną bazą klientów - Atrakcyjne i terminowo wypłacane prowizje - Wsparcie w sprzedaży oraz w pozyskiwaniu klientów - Dodatkowe nagrody za aktywność sprzedażową - Automatyzację statusów złożonych wniosków, raportów, itp. W przypadku zainteresowania (podkreślam - tylko biura stacjonarne lub doradcy mobilni) proszę o maila: novacash@novacash.eu

Nawet listów poleconych nie odbierają już, widocznie boją się czegoś.

Aneta aneta

Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa, bardzo dobre podejście do klienta profesjonalni doradcy którzy doradzają na korzyść klienta, bardzo polecam i dziękuję za przemiłą obsługę, bardzo polecam firmę w Kołobrzegu bo są godni zaufania

@Aneta aneta

Skoro są tak godni zaufania to niech zapłacą mi za fakturę w kwocie ponad 2000 zł wystawioną w lipcu 2016. Nie odpowiadają ani na pisma wysłane listem poleconym ani na e-mail.

Zrozpaczona
@Oszukana

Jestem w podobnej sytuacji..nie rozumiem tego, ze są takimi oszustami i są bezkarni. Nie wiem co robić, Ida święta a ja nie mam pieniędzy..

Zrozpaczona
@Oszukana

Jestem w podobnej sytuacji. Nie rozumiem tego, że są takimi oszustami i nic na nich nie działa..jestem załamana.

@Aneta aneta

NIE MA JUŻ ANI JEDNEGO DORADCY A INFOLINIA DLA KLIENTÓW JEST PŁATNA. ZROBILI KOLEJNE NACIĄGANIE KLIENTÓW.

malma35

zgłosilo sie do mnie sporo osób odnośnie pozwu zbiorowego o zapłate nalezności więc ruszamy niebawem pojawi się komunikat w monitorze, może wtedy znajdziemy jeszcze wiecej osób, na to chwili jest wystarczająca ilosc osób do pozwu i w przyszłym tygodniu ruszamy. jest ktos jeszcze chętny max do środy przyszłego tygodnia przyjmujemy zgłoszenia. info na mila malma35@interia.pl

Kredytum także nielegalnie zbiera dane osobowe i je przetwarza. Dziś do mnie dzwonią z ofertą pożyczki, na moje pytanie skąd mają moje dane osobowe bo nigdzie nie wyrażałam zgody na ich przetwarzanie w celu uzyskania pożyczki (nie składałam takiego wniosku) Pani z kredytum powiedziała że nie wie i po mojej dość stanowczej wypowiedzi że mają mi podać tą informację rozłączyła się. Tylko w tym przypadku pani z kredytum źle trafiła bo zadzwoniła na służbowy nr telefonu gdzie rozmowy są nagrywane, a 2 że akurat pracuję w firmie która zajmuje się tego typu sprawami. Potem miałam jeszcze 4 telefony z innych firm, więc po prostu wygląda na to że handlują danymi bez zgody osoby do której one należą.

@Anna

Super Anno, mamy jeszcze świadka w jaki sposób przechowywane sa dokumenty jeżeli sie tym zajmujesz to może jeszcze z drugiej strony ich chwycić, kontakt na maila malma35@interia.pl proszę o kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA