Opinie o Number One w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Number One. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Number One o rekrutacji.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Number One w Warszawa

Jak wygląda ścieżka kariery w Number One? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zz Nowy wpis

Kiedy zamykacie firmę? Tak,żeby kierowcy nie zostali na lodzie,jak się zawiniecie z pieniędzmi wpłaconymi na prowizję. Bo kursów brak

Weronika Nowy wpis

Trasa w Warszawie spod cmentarza bródnowskiego na dworzec zachodni 15 km w jedną stronę. W środę o godzinie 5:44 dojechaliśmy w 20 minut. Poprosiłam, any Pan poczekał na mnie. Stał równe 6 minut i powrót w okolice cmentarza bródnowskiego tam gdzie był kurs rozpoczęty. Pan zażyczył sobie 150 PLN w jedną i 70 PLN w drugą stronę. Kiedyś dużo jeździłam z number one. Od teraz nigdy już ich nie zamówię. Czuję się (usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w Number One?

Zz

Na żadne,nawet na xlecenia nie można liczyć.

@Zz

Czyli praca stoi wtedy? Jak to wygląda?

Zz Nowy wpis
@Janusz

Stoisz 4 godziny,dostajesz terminówke 30 minut wcześniej.jedziesz z pasażerem za 11 PLN minus 5 za zlecenie i kolejne 4 godziny czekania.

Firma jak najbardziej na plus przynajmniej mi odpowiada . Jeżdżę praktycznie jakieś 5 lat przez ten czas można było naprawdę połapać dosyć sporo swoich stałych klientów i nie martwić się o prowizje za kursy bo naliczana jest tylko od zleceń Które bierzemy z firmy. Problemem jest na dzień dzisiejszy cena paliwa ale to dotyczy wszystkich korporacji , także zdecydowanie istotne jest to Jakim samochodem jeździmy zdecydowanie sprawdzi się LPG. I tak jak wszędzie najczęściej narzekają ci którzy siedzą w domu czekając na zlecenie. O 16:00 i 17:00 praktycznie nie ma w ogóle kierowców i klienci wtedy rezygnują. Dyżury które są wpływają po prostu na obniżenie kwoty za prowizję od kursu ale nie są obowiązkowe, więc to od kierowcy zależy ile faktycznie będzie płacił za tak zwaną bazę na ten moment jest to 100 zł opłaty bazowej plus kwotę którą Wpłacimy sobie na prowizję za kursy w zależności od tego ile mamy uzbieranych punktów prowizja wynosi za kurs od 5 zł w dół

@Adam

Skoro uważasz,że jedno zlecenie na trzy godziny za 16 plnow jest ok,to chyba coś tu nie gra Firma nic nie robi,aby zwiększyć obroty kierowców,a co za tym idzie -swoje......oj przepraszam, swoje zwiększyła, podnosząc prowizję za zlecenia

@Yogibaboo

Czyli jeszcze mocniej wam obcięli zarobki w tym roku?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Number One? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jak w Number One wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Yogibaboo

Z kierowcy, na co? Na pilota?

@Yogibaboo

Awanse może nie, ale co z podwyżkami? :D Po jakim czasie można negocjować stawkę?

rozczarowana

Od jakiegoś czasu są nawalanki z ich strony. Albo się spóźniają albo nie przyjeżdżają. Nawet jak zamówisz dzień wcześniej to tak samo. Nie zadzwonią wcześniej i nie uprzedzą, że się spóźnią albo ich nie będzie. Szkoda, jak do tej pory korzystałam z ich usług non stop i było ok. Nie ma sympatii do starych klientów. Teraz jak nie chcecie zawalić jakiegoś spotkania nie polecam tej firmy

Yogibaboo

Stoisz pod adresem, a dyspozytorka mówi 30 min. TO JAK CI PASAŻEROWIE MAJĄ NIE REZYGNOWAĆ? terminówki wtzucaja 45 min przed czasem, bo mają w doopie, że jedzie dwie klatki dalej, ważne, że prowizja się zgadza. DRAMAT.

koczkodan

Jest po prostu masakra liczy się tylko kasa za bazę im więcej kierowców tym więcej za ba=bazę żadnej reklamy kierowcy odchodzą a to co szefostwo zafundowało od lutego to jest totalna porażka za baze opłaty wzrosną dwukrotnie ni edośc że dyżury i punkty to jeszcze opłata za alecenie i koszty stałe Oby tak dalej to odejdą wszyscy i będzie jeżdziŁ Pan S i Pan K nie ma jasnych prostych zasad tylko kręcenie non stop aby wyrawć jak najwięcej pieniędzy

Radek Pasik

Zapraszam wszystkich do seven atrakcyjne warunki duża liczba zleceń,jedyne co potrzebne aktualny przegląd.Bez limitów wiekowych przyjmę auta do 1990.

Hicek
@Radek Pasik

W Seven ile baza ? dalej 200zł ? Podobno dużo roboty w tym seven jest .

Kris
@Radek Pasik

Tyle pracy a przyjmujesz stare samochody aby tylko placili????

Kierowca

To co się dzieje, to porażka. Po 2-3 godziny bez zlecenia. Notorycznie pomyłki dyspozytorni. Podjezdzasz pod adres, dzwonisz i dowiadujesz się, że Pani 15 min temu anulowała,a na dyspozytorni stała godka: nikt nic nie anulował

@Kierowca

@Kierowca A o warunkach zatrudnienia w Number One coś powiesz? Ile zarabia kierowca w tej firmie?

Firma jest dobra , owszem trzeba pracować ale tak jest wszędzie!!

Popo

No dobrze ale w czym problem? Chłopy narzekanie robota jest!! Zapraszam Panowie widzę że narzekanie więc zapraszam do seven taxi tam zrobicie. Baza 350 zł chcesz wynająć auto dzwon 576-541-087 Praca na przewozie osób dużo zleceń. Seven taxi Warszawa Zapraszam wszystkich co chcą w końcu zarabiać. Brak dyżurów,miła atmosfera.

Dzis zamowilem taksowke na grochowie. Fakt, przyjechala punktualnie ale nie taksowka tylko nieoznakowany przewoz osob. Pan Kierowca (tu szacunek) nie byl w stanie sprostac moim wymaganiom odnosnie platnosci karta kredytowa, poniewaz przewoz przyjmuje tylko gotowke. Po interwencji na centrali paniusia z infolinii stwierdzila ze ja powinienem przy zamowieniu zaznaczyc platnosc karta! Po co wiec reklama w radiu, ze w kazdym aucie mozna placic KK??? Strata czasu, omijac szerokim lukiem!!! Na szczescie sasiad z Sawa Taxi byl niezawodny... Co z tego ze niby tanio, skoro nie spelnieja swoich obietnic zawartych w reklamie??? Nie polecam, odradzam zdecydowanie piszac z taksowki Sawa w drodze na lotnisko Modlin...

yogibaboo
@7

czyli w końcu raz szarpnąłeś się na taxi z kogutem ,a póżniej dwa dni do gara nie miałeś co włożyć.ZUCH CHŁOPAK

Aneta

Dramat i raz jeszcze dramat. (usunięte przez administratora) jakie mozna tu spotkać przerasta wszelkie pojęcie. Dyapozytorki robia sobie z czlowieka żarty, kierowcy to najgorszy sort-buraki ze wsi to mało powiedziane. Do tego furma krzak-nie ma do kogo zglosic reklamacji, nikt nie ba o poziom uslug i satysfakcje klienta. Kierowcy nie biorą odpowiedzialnoś i za pasażerow.Ja się pytam jak taka firma ma prawo istnieć??? Dramat i raz jeszcze dramat. (usunięte przez administratora) jakie mozna tu spotkać przerasta wszelkie pojęcie. Dyapozytorki robia sobie z czlowieka żarty, kierowcy to najgorszy sort-buraki ze wsi to mało powiedziane. Do tego furma krzak-nie ma do kogo zglosic reklamacji, nikt nie ba o poziom uslug i satysfakcje klienta. Kierowcy nie biorą odpowiedzialnoś i za pasażerow.Ja się pytam jak taka firma ma prawo istnieć???

@Aneta

Widzę, że zamieściłaś swoją opinią pisząc z pozycji klienta Number One. Rozumiem, że możesz być niezadowolona z usług tej firmy, ale zwróć proszę uwagę na to, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, pisanych przez pracowników danej firmy.

Dominika

@Radek Pasik, ten wątek nie dotyczy firmy, o której piszesz, prosiłabym więc o niezamieszczanie tego typu komentarzy. Chyba, że pracowałeś wcześniej w Number One i chciałbyś podzielić się swoją opinią o tym pracodawcy? Czy są na forum osoby pracujące aktualnie w Number One? Jak wygląda kwestia zatrudnienia w tej firmie? Napiszcie coś na ten temat!

Dominika

@kantem, nie bardzo wiem w sumie, z jakiej pozycji piszesz - jesteś pracownikiem Number One? Jeśli tak, to podziel się proszę swoją rzeczową opinią na temat pracy w tym miejscu. Może ktoś z Was jednak zechciałby napisać kilka słów o pracy w tej firmie? Zachęcam!

Dominika

Dawno nie pojawiły się nowe opinie pochodzące od pracowników firmy Number One - czym spowodowana jest Wasza mała aktywność na forum? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę? Czy są one dla Was satysfakcjonujące? W jakim trybie pracuje się w tym miejscu?

kantem
@Dominika

Im więcej kierowców , tym lepiej dla prezesa, prezeski i ziomali ! Potrzeby rosną, zatem wpłacajmy "na bazę" i przestańmy marudzić ;-)

pietrassienarazdwie

tanie taxi 666 666 651 Mamy najlepsze opinie na google maps a wy ? Słabo coś u was Pietrasssienarazddwie .Auta po 40zł za dzień .576329151

Dominika

Widzę, że większość opinii pochodzi od klientów Number One, a osoby pracujące w tej firmie nie wypowiadały się dawno na temat pracy w tym miejscu. Może czas to zmienić? Zachęcam pracowników Number One do podzielenia się z nami swoją opinią! Każdy komentarz będzie bardzo cenny dla osób zastanawiających się nad podjęciem współpracy z Number One.

Kuba

Konkurencja tak inspiruje do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o Number One - Warszawa

• Jak się pracuje w Number One?

Zobacz opinie na temat firmy Number One tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Number One?

Number One
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Kosynierów Gdyńskich 30
    66-400 Warszawa