Restauracja "Sicilia"

Katowice

Opinie o Restauracja "Sicilia"

smakosz 2009-03-07 10:22:44
Ocena mierna, a nie niedostateczna tylko dlatego, że lokal jest ładny (mówa o lokalu zlokalizowanym w Silesii) . Jakiś czas temu jedząc tam pizze przed odlotem z lotniska z Pyrzowic, jakieś 1,5 godz. po jej zjedzeniu całą naszą trójkę tak skręciło, że niemal pomdleliśmy, a moja narzeczona była tak chora, że mało co nie wzywaliśmy pogotowia. Pizza to jakiś wielki syf - nie wiem co starego w niej było, była nawet smaczna, ale widocznie składniki (być może kilka rodzajów sera) były stare. Mało tego wczoraj znów poszliśmy na pizze do Sicilia Ristorante w Katowicach w centrum handlowym Silesia City Center, ja dzisiaj od rana jestem chory i moja narzeczona również ! Zbiego okoliczności ? Mam wytrzymały żołądek, pomimo że w takiej Pizza Hut, czy Mc Donald posiłki nie są zdrowe, ale nigdy po nich nie chorowałem i nigdy nie miałem po nich żadnej dolegliwości. Tę pizzerię (SICILIA) odradzam z całego serca, jak już coś to bierzecie makarony, pizza smakuje nawet dobrze, ale widać to jeden wielki syf, a nie posiłek. Sam lokal bardzo przyjemny.
Keit 2010-06-10 17:54:48
- ciano
- brudny i przypalony oberus
- brudne i tłuste sztuczce
- kurz na każdym meblu
- jedzenie okropne
-- pizza przypalona
--ciasto super cieńke
-- sera było chyba ze 2 plasterki na cała
-- zbyt duże kawały owoców
-- zle doprawiona
-- strasznie sucha
jedyny plus jaki tam znalazłam to miła, kompetentna i estetyczna obsługa

Bieniek 2010-10-31 18:53:52
Polecam gorąco tą restaurację...Świetna obsługa, genialne jedzenie. Nie zdarzyło mi się nigdy nic nieświeżego. Zawsze produkty z najwyższej półki, a smak nie do podrobienia...Najlepsza restauracja w Katowicach:)

Polecam;)

Magda 2014-06-30 22:36:36
Nie Polecam pracy w tym miejscu, oni nie wstydza się nawet mówić tego, że nie dają umowy jakiej kolwiek a to nielegalne, dni próbne bezpłatne - skoro pracuje powinnam dostać kasę totalnie bez sensu. Przy braku umowy pogardliwie dadzą 6zł/h porażka to miejsce jedynie dla zdesperowanych, którzy nie moją sie kontroli z PIPu i bogatych bo będzie ich stać na kilkutysięczną karę z PIP
gajowy 2015-10-14 15:39:21
beznadziejna obsługa w pizza hut,szczególnie panienka z aparatem na zębach zakręcona jak słoik dżemu,zeszli na psy
Wędrowiec 2016-04-27 16:45:50
Zatrucie histaminą - stary tuńczyk ... wrogowi nie życzę nawet ...
PORAZKA - do zamknięcia !!!
samanta 2016-05-22 09:46:40
a czy ktos to wszystko zglosil? wlascicielowi trzeba powiedziec o tym, albo najlepiej powiadomic sanepid, przeciez maja wielu klientow ,ludzie jedza u nich, sami powinni zadbac o to by podawac swierze jedzenie
Zostaw swoją opinię o Restauracja "Sicilia" - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja "Sicilia"