PBS DGA spółka z o.o.

Sopot

Opinie o PBS DGA spółka z o.o.

admin 2015-06-20 19:20:51
Czekamy na Wasze opinie o firmie PBS DGA spółka z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.
M. 2015-07-28 09:02:04
Pracowałam w PBS DGA kilka miesięcy w czasie studiów (2011-2012) i choć później odeszłam z tej firmy ze stwierdzeniem, że call center jest nie dla mnie, to o firmie mogę powiedzieć w wielu superlatywach (mam na myśli pracownię CATI). Odpowiednio wcześniej dostawałam SMSa o terminie pracy, system wynagrodzeń też był klarowny, atmosfera w porządku (chociaż po miesiącu dopiero dowiedziałam się, gdzie jest kawa :P) Minusem to wysokość zarobków i szybkość w realizowaniu przelewów (ze względu na system pracy o dzieło). Dla studenta - praca świetna.
arek 2016-04-24 23:14:35
M. dobrze wiedziec, że ogólne warunki w firmie są jednak ok. Dobrze, ze zapewniaja kawę, a umowa o dzieło ma czasem swoje plusy, bo sie dostaje więcej kasy na rękę. Mam jednak pytanie, czy nadgodziny tu się zdarzały?
Zostaw swoją opinię o PBS DGA spółka z o.o. - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBS DGA spółka z o.o.