Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: Clockwork Bemanning AS

zdjecie uzytkownika
fiord - 2011-12-03 12:22:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Clock Work to jedno wielkie oszustwo ,kroją cię na wszystkim co idzie. Na mieszkaniu,zaliczkach (5000 nok-dostaniesz na renke 4750 nok ,250nok zabierają zato że dali ci zaliczkę.Za dojazdy do pracy mówią że zapłacom,a nie płacą.,telefonów nie odbierają.Niegwaranyują pracy ,morzesz siedzieć w domu nawet dwa tygodnie bez roboty.mają wszystko [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
pracownik clockwork - 2011-12-03 18:20:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Uwaga!!!

Praca dla Clockwork Bemanning AS to najwieksza pomylka! Nigdy wiecej! [usunięte przez moderatora]!!! Nie marnujcie sobie czasu na przyjazd przez nich do Norwegii!
zdjecie uzytkownika
adam - 2015-11-29 23:02:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co ciekawe, szukają teraz kogoś na stanowisko serwisanta instalatora urządzeń elektrycznych. Zapewniają wysokie wynagrodzenie i jeszcze samochód do dyspozycji, więc ciekawie się zapowiada.
zdjecie uzytkownika
gortyk - 2015-12-02 03:37:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To ciekawe na jakich zasadach ten samochód do dyspozycji, w sensie jak rozwiązany jest problem tankowania i czy faktycznie mozna korzystać bez ograniczeń do celów prywatnych.
zdjecie uzytkownika
klok - 2015-12-04 16:30:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
do prywatnych raczej nie koniecznie, jest on przeznaczony do jazdy do klientow,to powinno byc jasne.ale mnei zastanwia jakiej wysokosci jest mimo wszystko to wynagrodzenie
zdjecie uzytkownika
zeszel - 2015-12-06 19:35:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ograniczenia są na pewno, jeśli przejeździsz całe paliwo poza godzinami pracy to na pewno musisz taki samochód zatankować, no ale jak ktoś mądrze tym rozporządza to nie ma problemu.
zdjecie uzytkownika
donts - 2016-04-20 21:53:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No ale przecież za paliwo się nie płaci z własnej kieszeni @zeszel. Pewnie jest tak, że się tankuje i bierze fakturę czy coś i firma z tego rozlicza. Fajnie zaś, że swoim pracownikom dają umowę o pracę.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Clockwork Bemanning AS!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clockwork Bemanning AS

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: