Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Clockwork Bemanning AS

Pracowałeś w firmie Clockwork Bemanning AS i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
fiord - 2011-12-03 12:22:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Clock Work to jedno wielkie oszustwo ,kroją cię na wszystkim co idzie. Na mieszkaniu,zaliczkach (5000 nok-dostaniesz na renke 4750 nok ,250nok zabierają zato że dali ci zaliczkę.Za dojazdy do pracy mówią że zapłacom,a nie płacą.,telefonów nie odbierają.Niegwaranyują pracy ,morzesz siedzieć w domu nawet dwa tygodnie bez roboty.mają wszystko [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
pracownik clockwork - 2011-12-03 18:20:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Uwaga!!!

Praca dla Clockwork Bemanning AS to najwieksza pomylka! Nigdy wiecej! [usunięte przez moderatora]!!! Nie marnujcie sobie czasu na przyjazd przez nich do Norwegii!
zdjecie uzytkownika
oszukany spawacz - 2014-08-12 12:14:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostrzegam przed Clockwork.
Czekasz na pracę tygodniami a koszty rosną, Ten Mielczarek z Oslo to oszust.
Po odciągnieciu wszystkich kosztow zostaja grosze. Dwoch kolegow juz wrociło bez pieniędzy. Pozyczali na bilet.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clockwork Bemanning AS

Twoj email:
Wiadomość: