Opinie o WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa w Głogowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa w Głogowo

Gabriela

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego na rynki zagraniczne. Po pierwsze, czy jest to aktualne ogłoszenie? ;) firma oczekuje od pracownika gotowości do podróży służbowych, w tym zagranicznych. W takim razie, jak często odbywają się takie delegacje? I ile one trwają, i ile później ma się dni wolnych? Czytam, że oprócz podstawy można liczyć na premię. Są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba spełnić, aby ją dostać? :D

@Falko

Dzięki, czyli nie,warto. Znowu w handlowym ogłoszenie o pracę. Trochę śmieszne: inżynier sprzedaży z wykształceniem minimum średnim. To chyba po to, by był głupszy od szefostwa.

Przedstawiciel handlowy – rynki zagraniczne to dokładnie przedstawiciel na rynek wschodni czy zachodni? Dla mnie jest spora różnica, zwłaszcza że uczę się języków azjatyckich i mógłbym to wykorzystać w praktyce, ale no w ogłoszeniu napisali bardzo ogólnikowo, dlatego zwracam się do Was. jest o znajomości językow obcych, ale nie dopisali, jakich, nawet przykładowo.

Podglądam co tu piszecie, no nie za dobrze się dzieje, ale pracować gdzieś trzeba :/ Chyba wyśle cv do pracy jako inżynier sprzedaży, bo jest wolny etat. Miał ktoś styczność z tym stanowiskiem i podpowie mi ile można zarobić. Jedni z was piszą o zarobkach w granicach minimalnej, drudzy, że 5 tyś. niektórzy zarabiają, to zakładam ze rozstrzał jest duzy. Ogłoszenie mówi o konkurencyjnych warunkach zatrudnienia z systemem premiowym, ale wiadomo - papier przyjmie wszystko :P

Do Ĺukaza W. Nowy wpis

Łukasz, zamiast oflagowywać każdy wpis, zmierz się po prostu z prawdą i pogódź z rzeczywistością.

Teddy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

A jak tqm biurowiec, którym chwalą się podczas rozmowy o pracę, bo warunki jak w chlewie obecnie? Dalej stan surowy otwarty?

Witam wszystkich, z wątku dowiedziałem się, że macie tu dużą rotację. Dla upewnienia ktoś może mi nakreślić, czy na produkcji też jest przemiał wśród ludzi. Jak w ogóle wygląda wynagrodzenie dla pracownika produkcyjnego, czy w miarę możliwości są te premie i podwyżki? Kierownictwo, jakie ma podejście — chodzi mi o to, czy można się z nimi dogadać, tak po ludzku:)

Były

Więcej niż 500zł od najniższej krajowej nie eyciagniesz. Rotacja przeogromna. Czesto zdarza się, że i po jednym dniu ludzie odchodzą. Praca xiężka, w zapyleniu. Ludzie kradną sobie kanapki z lodówki. Taka bieda. Kilka lat temu chcieli zorganizować wigilię dla pracowników, to właściciel się zastanawiał, czy warto ponosić koszta i zapraszać ludzi z produkcji. To tylko przykład, z kim możesz mieć do czynienia.

Były

Wystarczy się przejść do tych starych pomieszczeń na tyłach firmy. Warunkami pracy w tym miejscu powinny siŵ zająć specjalne służby typu Państwowa Inspekcja Pracy.

Magazynier

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Gabriela

@Gabriela

To nie jest dobre miejsce pracy. Bardzo duza rotacja, także na stanowiskach habdlowych. Warunki pracy bardzo słabe. Firma miesci się w starym baraku po spółdzielni rolniczej. Ostatnio wynajmował to miejsce bydlęcy weterynarz. Część pracowników była umieszczana w zwykłym przeciekajacym kontenerze biurowym. Niezwykle stresująca atmosfera.

@Falko

Tak mniej więcej, jaki staż pracy mają tutaj handlowcy? Można tu chociaż rok przepracować? Czy po okresie próbnym żegnają się z firmą, skoro rotacja jest bardzo duża? Coś o warunkach napiszesz więcej? O stawce, systemie prowizyjnym, umowie, benefitach? Byłbym wdzięczny bardzo. Szukam pracy na cito, i myślałem o firmie, ale nic na siłę... pozdro :)

Falko

W dziale maszyn max rok. W dziale tworzyw jedna osoba z dluzszym stażem, z resztą po powrocie, reszta max 1.5 roku. Na rękę możesz liczyć stałkę na poziomie 5 tyś miesięcznie. Do tego premia po okresie próbnym max 3 tyś na rękę, o ile dasz radę z obrotem. Produkty do sprzedaży trudne, opóźnione technologicznie albo przeznaczone na specyficzny rynek. Brak wsparcia ze strony firmy, brak szkoleń. Bardzo szybko okszuje się, żw wzajemne oczekieania się rozmiijają. Wg firmy ty nie robisz obrotu, a wg ciebie ty nie jesteś w stanie wyrobić premii. Samochod typu skoda oktawia jedt uznawany za pojazd menedżerski. Monitor do laptopa przysługuje po 3 miesiącach. Problem z zakupem wyposażenia, na wszystko szkoda pieniędzy. Firmę toczą niezdrowe relacje pomiedzy członkami rodziny, którzy obsadzają najwazniejsze stanowiska. W firmie panuje toksyczna atmosfera podejrzliwosci. Podsumowując, na chwilę się nie opłaca, na dłużej szkoda zdrowia. Są lepsze firmy i to w samym mieście. Jechać tam w korkach z miasta po 45 min. nie ma,sensu.

@Falko

Czy WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Falko

Inwestowanie w pracownika nie jest domeną tej firmy. Szkoleń w zasadzie nie ma. No chyba, że jest się kierownikiem działu tworzyw i(usunięte przez administratora). To wtedy w tsjemnicy przed resztą załogi można nawet naciagnąć firmę na większy wydatek.

Adela
@Falko

hmmm...to szkoda, że tylko osoby zarządzające mają taką możliwość...to może coś innego oferują zwykłym, szeregowym pracownikom? są premie lub inne benefity typu opieka medyczna, czy dofinansowanie do multisporta?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa? Czy oprócz pensji w wysokości około 4200 można liczyć na dodatkową premię?

MIKI

Oczywiście, W zależności od stanowiska i zaszeregowania naliczane są premie.

Deka

Moja opinia może wydać się nieobiektywna, bo nadal pracuję w firmie Ekochem, ale fakt, że pracuję i nie planuję zmian świadczy raczej na korzyść. Lubię atmosferę w moim dziale, lubię charakter pracy. Może finanse bym podniosła, ale czasy dyktują nam takie potrzeby... Ogólnie zachęcam do spróbowania przygody z Ekochem.

Iza
@Deka

To ile Twoim zdaniem powinny wynosić zarobki tak mniej więcej? Nie ma możliwości uzyskania podwyżki gdybyś poszła i poprosiła?

Mirek

Jaka atmosfera panuje w dziale technicznym/konstrukcyjnym ?

@Mirek

Co do atmosfery to na forum jest jedynie taka opinia, że między wydziałami drą koty. Współczuję kotom. Jak jest w samych wydziałach ciężko powiedzieć, chyba, że ktoś lepiej poinformowany wyjaśni, bo sam jestem ciekaw? Tym bardziej mnie to interesuje, że w ogłoszeniu na operatora wytłaczarki wpisano, że atmosfera w firmie jest "miła", cokolwiek to tak na prawdę znaczy... Dlatego tym bardziej proszę o informację kogoś z aktualnie zatrudnionych o wyjaśnienie, jak i podanie warunków finansowych pracy w Ekochemie.

@Mirek

Nie pracowałem w dziale technicznym aczkolwiek Widać potencjał inżynieryjny.

@LastiC

A w jakim dziale pracowałeś? Może o nim napiszesz jakieś konkrety? :D

@Ewa

Nie wiem czy moja opinia na tej stronie jest pani potrzebna. jest sporo osób którzy kierują się emocjami. negatywnymi czy pozytywnymi. wypisujących głupoty i kłamstwa o wielu firmach.

Iza
@LastiC

To moze nam powiesz co tutaj jest głupotą?

@Mirek

Tak płacą, że, już nawet uciekł główny konstruktor

Krystyna
@Mirek

Tak, to znaczy jak? Możesz jakoś nakreślić stawkę mniej więcej? To też bym się przez chwilę zastanowiła czy warto, bo szukam akurat pracy

@Krystyna

Ile chcesz ?

@Adam

Z perspektywy byłego pracownika mogę powiedzieć, że nikt z nikim kotów nie drze, wręcz przeciwnie. Każdy dział ma swoje tematy. Ogólna atmosfera jak wszędzie, z jednym lepiej z drugim gorzej. Kasy zawsze każdy chce więcej, ale wypłacana na czas.

Izabela

Czyli raczej standard i nie ma się co sugerować jakimiś negatywnymi opiniami? A można spytać z jakiego powodu doszło do rozstania z firmą? jakiś brak możliwości do dalszego rozwoju?

@Izabela

Moim zdaniem nie powinniśmy się sugerować opiniami tylko przekonać samemu. Ile osób tyle zdań. Moje rozstanie z firmą miało względy wyłącznie logistyczne.

Czy pracownicy WW Ekochem Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

EKOCHEM

Witaj, Tak, kładziemy nacisk, aby pracownicy mieli okazję do integracji. Wspólne pikniki rodzinne, wyjście na koncerty. W najbliższym czasie planujemy spływ kajakowy dla naszej kadry. Jesteśmy sponsorami wydarzeń kulturalnych takich jak "JO - international improv festiwal" w Dworze Artusa, na który mamy bilety i zapraszamy naszych pracowników.

Zosia

Z jakiego powodu obcinają wypłaty?

Samosia
@Zosia

Niektórym nie obcinają.

prawa
@Samosia

Wiadomka, wszak w firmie są równi i równiejsi, więc jednym się zabiera, a innym się daje aż za dużo.

@prawa

Kolejna opinia nie zgodna z prawdą obiektywną. a ja nie chciałbym być detektywem firmy. piszesz nie prawdę.

Hej, widziałam, że Ekochem poszukuje aktualnie operatora tokarki. Mój mąż ma kwalifikacje i doświadczenie na podobnym stanowisku. Chciał wysłać CV ale martwią mnie trochę Wasze opinie. Czy ktoś pracował na podobnym stanowisku i może napisać jak się pracuje? Jak atmosfera i kontakty z przełożonym? Trzeba robić nadgodziny?

Jaki jest okres rozliczeniowy w WW Ekochem Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Michael

Zawsze ostatniego roboczego dnia miesiąca. Pozdrawiam

Helena
@Michael

Czyli nie ma żadnych poślizgów ze strony firmy? A dodają jakieś premie uznaniowe albo coś w tym stylu?

Mic

Wiec czytam te opinię i dodam swoją. Pracowałem było średnio płacą na czas pensję była ok . Co do dyrektora to rudemu i łysemu się nie ufa. Tańczy jak mu prezes zagra inaczej by był w pośredniaku. Między działami bywa różnie . Z ludźmi z magazynu zawsze jest problem. Ogolnie praca jak praca. A i bym zapomniał szefowa dobrze tańczy ale to skorpion więc wiecie.......

llllllll

Jeśli szanujecie swój czas i zdrowie to omijajcie firmę szerokim łukiem . Człowiek jest traktowany jak niewolnik a jak ci nie pasuje to wielka obraza. Brak możliwości rozwoju . Miedzy działami koty drą .A jak idziesz po wózek na magazyn to jak byś im napluł w twarz tak ludzi traktują. brak szacunku do ludzi to jest problem. A dyrektor to by krew wypił i z żył sznurówki zrobił .Nie Polecam P.S Maria To Fajna Laska- ciężko jej patrzyć w oczy .hhhehe

Jaką umowę dają tutaj na start?

Taaaa...

Cóż, pewnie większość pomyśli, że trafił się kolejny malkontent. Ogólnie w firmie da się pracować, trzeba po prostu zacisnąć zęby. Atmosfera wśród pracowników raczej miła. Gorzej trochę ze strony szefostwa/dyrekcji. Nie ukrywają swojego stosunku do pracownika - parobek, którego mają za nic i ma tyrać najlepiej za darmo. Bardzo duże wymogi, podkręcają wydajność, a pensje obcinają. A niech tylko ktoś zacznie wyrażać swoje niezadowolenie to jeszcze zaczynają narzekać i są zdziwieni. Jesteś zatrudniony na jednym stanowisku, ale tak naprawdę robisz wszystko, w zależności od potrzeb. Jeżeli chodzi o sposób zarządzania firmą to mogliby się wiele nauczyć, bo jak narazie to trochę śmiesznie im to wychodzi. Generalnie wyznają bardzo prostą dla nich zasadę: maksimum zysku, minimum wynagrodzenia. Najchętniej to by zabrali wszystko co mogą (mimo, że i tak nie ma za wiele).

Xxxxxxcc

Szukają operatora a kto im przyjdzie robić . Podkręcaju wydajność biegiem trzeba latać. W dodatku oferuju miłą atmosferę chyba z strony nowych systemów premiowych dyrektora .hheee Robisz płacu ale szału nima.

Firma ta jest bardzo zła, odradzam pracy w niej. Poszukajcie sobie pracy gdzieś indziej, byle z daleka od tej pracy. Warunki straszne i kadra też. ODRADZAM!!!

lol

Więc: zarząd prezes cel firma normalne rasowy biznesmen (usunięte przez administratora) dyrektor niecenzuralne słowo by było dla niego komplementem masakraaaa ma ludzi za nicc sam mówił ze ma płacone za gadanie wiec resztę sobie dopowiedzcie zarobki na produkcji od 1890 do 2500 w recyklingu czyli masakra (usunięte przez administratora) ogólnie minimum kosztów max zysku buty kupili to odpadały podeszwy za 45 zł atmosfera słaba robol to robol ogólnie nie polecam ostateczność totalna dezorganizacja pracownicy mówią tam gdzie się kończy logika tam zaczyna ww ekochem (usunięte przez administratora) załoga spoko dogadują się nawet z Magazynierem

Aleksandra
@lol

Dziękuję, że opisujesz sytuację w Ekochemie. Chciałabym Cię zapytać o to, czy potwierdzisz mi stawki podawane we wcześniejszych komentarzach? A od czego zależy to obcinanie pensji niektórym pracownikom? Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Głogowo

• Jak się pracuje w WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa?

Kandydaci do pracy w WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.

WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. komandytowa