Opinie o Handlopex S.A. w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Handlopex S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Handlopex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handlopex S.A. w Jarocin

K...

Pracuję w Handlopexie już parę lat. Jest bardzo dobrze. Świetna atmosfera zwłaszcza po zmianie kierownika.

@Dorotawidzę, że niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Zdecydowałaś się na przyjęcie tej oferty? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy oraz jak oceniasz Handlopex S.A. jako pracodawcę. Tym bardziej, że ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Dorota

Dostałam ofertę pracy jako handlowiec w Czeladzi, możecie powiedzieć jak się tam pracuje? Będę wdzięczna za odpowiedź.

aaksa

wiesz co nie moge nigdzie znalesc o nich zadne iformacji, nie wiem czy to prawda o czym piszesz, ze są polecani jendka znalazlem, forum w torym są wpisani na najgorszego pracodawcę...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Handlopex S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pampers

Pampers rządzi w handlopexie Gdańsk jedno co chciałem napisać jak można z gdańska przenieść tranzyt do Torunia..... tylko pampers rozje.... ta filie jeszcze kilka lat temu przerabiane bylo co 30 chłopa w głównej fili teraz na magazynie 3 dupolizuw no i pampers ... nie polecam atmosfera hujo... wszyscy jak na szpilkach

Ciekawy

Ale ktoś ma niemiłe zdanie na temat tej filii

Loper

Jak cię kolego zwolnili to ty musiałeś pracować . Teraz piszesz swoje farmazony hahahahaha idź do innej firmy pracusiu moze tam dasz rade

TEDEUSZ

Panowie co wy [usunięte przez administratora] (inaczej tego nie ujmę) który z pracodawców da wam bony na święta dodatki dla rodziny np dla dzieci jak wam źle zapraszam np do sprzedawania na sklepach typu tesco czy e leclerc np magazynier w fotohurcie wedle jedzenia apetyt wzrasta polak zawsze znajdzie cos lub kogoś kto go w pracy denerwuje ale jak by nie było EKIPA z magazynu zawsze trzyma sie razem jeden za wszystkich wszyscy za jednego szkoda że EKIPA ma garstkę ludzi dla nich szacunek

Trybus

Jest jedna podstawowa kwestia odnośnie poborów. To że zdecydowana większość dostaje gołą podstawę, nie znaczy,że Twój kolega handlowiec czy kierowca nie dostają co miesiąc extra pieniędzy górką. U Pana [usunięte przez moderatora] niestety są równi i równiejsi. To ,że masz kupe nadgodzin w biurze i tyrasz w sezonie najdłużej nie znaczy, że dostaniesz taka dokładkę do podstawy(bo premia to w HLX odrębna rzecz) jak Twój kolega handlowiec, a to że handlowiec nie wykona planu nie oznacza, że biuro nie dostanie i premii i dokładki...A na absurd jest tylko jeden lek, każdy zestawienie wypłaty na stół i wiemy kto pod kim dołki kopie a kto bez wiadra wazeliny do pracy nie przychodzi . Ja kiedyś tak zrobiłem, ale miałem już nagrane co innego bo oczywiście bardzo szybko posypały się odgórnie kłody pod moje nogi, a całośc nie wyszła poza filie. Popytajcie,najlepiej podzwoncie miedzy filiami. Od kolegów wiem ze po moim wybryku przez chwilę byl wzgledny porzadek... Wasza pensja wasz wybór zastanówcie sie sami za co nastepnym razem premie wam obetna

jak żyć

Pracownikom dobrze by zapłacil solidnie bez wykrętów to i robota by szła lepiej , każdy by sie starał . Ludzi zwalnia nie tych co trzeba , kasę obcina, a tak to się dziwi że opona tania a sprzedaż w dół, a konkurencja nie śpi. W pomorskim wszyscy podwoili obroty tylko handlop nie ha ha - niech jeszcze powywala handlowcow i [usunięte przez moderatora] pseudo kierownika za biurkiem posadzi.

ciach

stąd też taka rotacja, głównie u handlowców :)

oburzony

Kurna jestem wściekły pracuje w tej firmie staram się już długi czas a teraz woziłem pensie ani niższą pensie OD 2009 ale lipa mam to gdzieś starać się [usunięte przez moderatora] mam to gdzieś [usunięte przez moderatora] i inni płacą za takie Winki 100% lepiej

Alex
@oburzony

I tu się mylisz nie płacą wiem to z autopsji A przeszedłem z konkurencji jak dla mnie tu sa lepsze warunki

ostry

Handlopex oddział Rzeszów zarabia sie tu jak jestes swiezo przyjety 1600 max netto nie ma premii na potstawę kturą powinna normalnie być trzeba w grupie na magazynie przerzucić minimum 400 ton grupa taka składa sie z 4 osób nie ma nadgodzin jak zostaniesz godzine dwie po pracy nikt tego nie liczy gdzie jest inspekcja pracy ludzie nie łudzcie się wielkiej kasy w biedronce ludzie to samo zarabiają a tu za tak wielki wysiłek ma się 1600 zł netto to dla tych co chą tu pracować by wiedzieli ile naprawde zarabia sie na magazynie.

mistrz

ha ha !! no w końcu. !! Jeszcze jednego [usunięte przez moderatora] powinni w koncu wywalić , może prezes przejrzy na oczy ,bo coś ostatnio nie ogarnia i wywala nie tych co trzeba .

hej

Może ktoś wie jak w Gdańsku ? Warto próbować tam się dostać czy nie ?Mam znajomego ,który brał od handlopexu opony i mówił ,że się teraz strasznie pogorszyło, syf straszny ,że połowa ludzi po wyrokach ,atmosfera straszna , nic nie można załatwić. Dajcie jakieś konkretne informacje z pierwszej reki

koko

Jak pasuje wam max pensja 2500 zł, to dobrze trafiliście. Wszyscy zarabiają jednakowo stanowisko jest bez znaczenia.

oponeo.pl

AifE [usunięte przez moderatora] Od razu pchaj się na kierowcę albo przedstawiciela cięźarówki, najlepsze fuchy ( kierowca możne ściemniać i wychodzi Ci 5 -6 godz tyrki, a przedstawiciel jak ma dobrze skrańcowany bajer to ma dobry hajs ). Na magazyn musisz mieć kwit na widłówkie. A na biuro musisz być trochę przytrzymany ( opóźniony ).

AifE

ktoś może napisać coś o firmie, o pracy, o stanowiskach pracy, szukam swojej pierwszej pracy, ktoś pisał że jeśli pierwsza praca to ok, np. w pracy namagazynie trzeba uprawnienia na wózki? i jakie kwalifikacje są potrzebne żeby się dostać?

kierowca z bombowca

Kierowca to chyba najlepszy etat w firmie,ja kiedys jezdziłem. Rozwieziesz towar ,wezmiesz cos po południu i do domku. Odpowiadasz za to co masz na pace,za auto i nic więcej ,zadnej presji ,czy cisnienia.Jak ogarniasz teren to po 5-6 godz bedziesz juz na bazie,chyba ,że jezdzisz jak [usunięte przez moderatora] to zejdzie Ci do wieczora.Kasa spoczko ,premia za złomy i co 3 miesiące prezes coś dorzuci. No i musisz uważac na zielonych ,bo nikt Ci nie zwróci za mandat , ale auta wyposażone.

gość

Dostajesz tyle ile masz na umowie plus premie kwartalne,w zależności od realizacji planów,plus premie za zebrane "złomy"

wan

jeszcze nie,ale niby pierwsze 3 miesiące na ręke 1700 , po 3 miesiacach 2100 plus co jakis czas premia.a jak to wyglada w realu??

Zostaw merytoryczną opinię o Handlopex S.A. - Jarocin

• Jak się pracuje w Handlopex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Handlopex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Handlopex S.A.