Opinie o Big-Tor M.Barański w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Big-Tor M.Barański. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Big-Tor M.Barański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big-Tor M.Barański w Bydgoszcz

I co?

Gdzie jest ta POTĘGA "innowacyjnej" (zdaniem wielmożnego pana prezesa) firmy? Gdzie sa pracownicy? Ilu z was zostało? Co na to państwo B.? Rynek zeryfikował wszystko. Lepiej nie będzie

Barczysty

Po tym jak niesamowicie rozwinęła się w międzyczasie konkurencja (odwiedziłem ostatnio zakład produkcyjny Wiśniowskiego) i gdzie nadal jest BiG Tor widać, że przekazanie firmy w ręce odklejonego introwertyka i skrajnego psychopaty było ogromnym błędem ówczesnych właścicieli. Wpisy, pomimo tego, ze mocno okrojone oddają atmosferę pracy w tej firmie kiedyś i jak się okazuje również dzisiaj. Każdy po ich lekturze może sam wyciągnąć wnioski. Jest tyle normalnych firm, po co pchać się w takie (usunięte przez administratora)

Daniel Nowy wpis

Trafiłem na nich dosyć przypadkowo, ale jestem zadowolony, bo i jakość i cena moim zdaniem ok.

Maciek Nowy wpis

Dobre ceny, jasne warunki - co, gdzie, jak i za ile. Polecam

flazz

Słowni i terminowi. Polecam!

Maciek Nowy wpis
@flazz

Mi zależało mega na czasie i zgodnie z ustaleniami wszystko było.

Kamil

Dobre ceny i bardzo profesjonalna obsługa, dzięki za pomoc

Maciek
@Kamil

Zgadzam się cenowo wypadają naprawdę korzystnie i obsługa daje radę

Damian

Cenowo tak jak patrzyłem w porównaniu do innych to jest ok.

flazz Nowy wpis
@Kamil

Ważne że te ceny idą w parze z jakością i obsługą

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Big-Tor M.Barański? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. planowania produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Szymon

Nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze mogę liczyć na fachowe podejście i pomoc.

Bronny

To duży plus, bo wcześniejsza firma od której miałem brać bramę miała problem z dotrzymaniem terminu. Tutaj tego problemu nie było.

Bronny

Jakościowo naprawdę super. Polecam, profesjonalnie podchodzą do tematu, z bramy jestem zadowolony bo jest porządna.

Damian

Jeśli chodzi o bramy segmentowe zdecydowanie najlepsi, Brama działa bardzo dobrze, wszystko jest tak, jak być powinno.

Tweetos

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko rzetelnie i jakościowo załatwione zawsze. Często polecam znajomym współpracę z nimi.

Maciek

Bardzo udana współpraca. Indywidualne podejście do klientów :)

Asia

Bardzo polecam! Profesjonalizm i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia, do tego obsługa na najwyższym poziomie. Dziękuję za błyskawiczną realizację i tak życzliwą współpracę.

Czym w Big-Tor M.Barański zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

I co?

Jaka atmosfera panuje w firmie Big-Tor M.Barański? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 18 września. Czy jest rotacja?

Pańcia Mruczka

Nie ma atmosfery, panuje tam system totalitarny 1 osoby, która uważa że demokracja w firmie jest najważniejsza Hic deus sum, quia virtutem obtinuit

Barczysty

Jak szefostwo w Big-Tor M.Barański traktuje ludzi?

Szok

To jest szok

Irena
@Szok

Poprzednie opinie zdają się być nieco wulgarne i prześmiewcze... Ty masz jakieś aktualne doświadczenie i możesz ująć to nieco bardziej merytorycznie? Mimo wszystko wdać, że raczej masz złe nastawienie. :(

Szok
@Irena

Kto mógł to z tej firmy uciekł. Część szuka i ucieknie pzy najbliższej okazji. Wiele osób długo się leczyło po tym co przeżyli i jak byli traktowani.

Irena
@Szok

Padłą tu kiedyś deklaracja, że podobno część z zatrudnionych szukała najbliższej okazji do odejścia i w zasadzie jestem ciekawa czy była ona słuszna? Jak poziom rotacji teraz wygląda i czy dołączył tutaj ktoś całkiem nowy?

Pańcia
@Irena

To jest SZOK, zero demokracji, gdzie się mówi dużo o demokracji, szaleństwo w zarządzaniu pracownikami - Doktor Jekyll i pan Hyde, innowacje z lat 90 tych experire ibi opus et videbis quid sit malum falsum

Mruczek

Nie wiem dlaczego firma jest wciąż tutaj pomawiana przez jednego byłego nielojalnego pracownika, który musiał od nas odejść z powodów obyczajowych. By pokazać skalę oszczerstw internetowego hejtu informuję, że nasz zespół od lat jest stały i niezmienny: - najmłodszy stażem, pracownik w Biurze Obsługi Klienta Pracownik BOK pracuje u nas od stycznia 2011 roku; Co prawda, odszedł od nas nieodżałowany pan Sławek i tu mamy wakat obsadzony na okres próbny. Ale odejście pracującego u nas ponad 8 lat świetnego członka zespołu nastąpiło z powodów rodzinnych a nie zawodowych. -Przedstawiciele Handlowi firmy BiG TOR - to bardzo ambitni, poszukujący najlepszej okazji mobilni i inteligentni ludzie i tu również nie ma rotacji: najmłodszy stażem Handlowiec pracuje u nas od czerwca 2010 roku. W zakresie działu technicznego - najmłodszy pracownik pracuje od lutego 2011 roku, ale wcześniej pracował u nas jako student dorywczo na umowę zlecenie na produkcji. Aktualnie poszukujemy do pracy Technika - inżyniera elektryka i będzie to dodatkowa osoba obsługująca sprzedaż części serwisowych - nie na miejsce zwalnianego pracownika tylko organizujemy kolejny etat. Podane dane są prawdziwe. Ze względu na charakter niektórych procesów mamy coroczne badania PIP i PIS, oprócz Gazel Biznesu, Diamentów Forbesa po ostatniej kontroli PIP zapowiedziano zgłoszenie naszej firmy do konkursu na najlepszego pracodawcę w naszej kategorii. Dodam, że kontrole odbywają się u nas w dniu zgłoszenia ponieważ nie mamy nic do ukrycia i mamy porządek w dokumentach na tyle zorganizowany, że dla Inspektorów problemem jest tylko jaką kawę lubią. Niemal co roku zapraszamy Inspektorów TUV na odpłatny audyt w zakresie lagalności naszych wyrobów. Na powyższe stwierdzenia posiadamy twarde dokumenty do wglądu w siedzibie firmy. Oczywiście nie ma tu sielanki. Nie ma ludzi idealnych,otrzymujemy nakazy i wystąpienia, niekiedy spada nam sprzedaż, niekiedy mamy reklamacje. Rozwijamy się wolniej niż tego sięgają nasze ambicje. Jesteśmy firmą, która każdego dnia staje się lepsza. Nasz zespół jest autonomiczny i samoistny - nie jest prawdą, że Dyrektor ( a tak naprawdę Prezes Zarządu) w firmie o takiej skali działania robi wszystko jednoosobowo - jest to fizycznie niemożliwe, dlatego bardzo uprzejmie proszę o zastanowienie się nas sobą - nie rozumiem po co ta nienawiść. Chciałoby się powiedzieć - Łukaszu, zbastuj!

@Mruczek

Zdaje się, że dane odnośnie stażu pracy handlowców stacjonarnych są już mocno nieaktualne

No i siè stało
@Mruczek

Z Waszego zespołu nie zostało już nic, poza Panem MO - pogromcą pracowników. Każdy mądrzejszy pracownik odszedł sam i to nie jest na pewno koniec zwolnień. A Pan MO szuka, drąży, śledzi gdzie to jego pracownicy odchodzą. Oczywiście wszystko w celu umilenia im złośliwie życia, że odważyli się opuścić tak znakomitą firmę i niesamowitego Prezesa. Życzę firmie, aby w końcu pozbyła się truciciela i umieściła na miejscu Prezesa człowieka w zamian za to, co teraz tam siedzi.

Państwo B
@No i siè stało

Państwo B wiedzą doskonale co się dzieje. Jest im to na rękę.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Big-Tor M.Barański?

Jak ch*j

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Big-Tor M.Barański?

Ludwika

Tak. I jest to niezapomniane doświadczenie :D

Milena

Narzekać to niektórzy potrafią najlepiej. Nikt nie twierdzi, że firma jest idealna bo takich n ie ma ale generalnie maja opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba spojrzeć na siebie?

Tik tok
@Milena

Dobre :D

Zostaw merytoryczną opinię o Big-Tor M.Barański - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Big-Tor M.Barański?

Zobacz opinie na temat firmy Big-Tor M.Barański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big-Tor M.Barański?

Big-Tor M.Barański
3.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz