Fundacja Navicula

Łódź

Opinie o Fundacja Navicula

goodday 2012-01-03 12:00:47
Urocza firemka w której wszyscy pracują dla idei, łącznie z panią dyrektor, która pracownikom powtarza żeby nie śmieli " dorabiać się na autyzmie" co skutkuje brakiem podwyżek dla pracowników od kilku lat:)
Jesli jesteś pedagoglem lub nauczycielem to jest to dobre miejsce by zacząć przygodę z pracą z ludźmi niepełnosprawnymi jednak szybko idealistom opadają skrzydła pod wpływem marnego zarządzania oraz idealizmu finansowego dyrekcji.
Alladyn 2012-01-18 13:43:15
Idealizmu to tam raczej nie widać - poza pracą zaangażowanych terapeutów.
Fatalna organizacja pracy!!!
M. 2012-09-09 13:29:32
A ja tam pracuję i nie żałuję, chociaż ostatnio trochę się porobiło z tymi placówkami dla autystów w Łodzi. W Naviculi jest sporo bałaganu formalnego, to fakt, ale jeśli chodzi o zaangażowanie terapeutów i wiedzę merytoryczną, to naprawdę szacun.
Nie chciałabym pracować w placówce, gdzie jest przerost formy nad treścią- i dlatego polecam Navi.
ASIA 2012-09-24 10:06:42
Ta placówka to jakaś porażka, dzieci i terapeuci to super sprawa ale wszystko co się dzieje pozatym to jast masakra. Dyrekcja jakby ich tam nie nazywać bo każda osoba \\\"na stanowisku\\\" których utworzyli sobie całą masę uważa się w tej placówce za boga a potrzeby biednych dzieci są na końcu. (usunięte przez moderatora)w tej placówce to chleb powszedni. Nie polecam Dziecieo, rodzicom ani terapeutom.
psychologpedagog 2016-07-11 11:29:21
Praca w Navicula Centrum... Pracuje to od kilku lat, panuje chaos, dyrekcja nie reaguje na sygnaly mobingu i nekania pracownikow przez kierowniczki. Kolesielstwo, uklady. Zarobki calkiem dobre, ale brak nawet czesciowego przestrzegania karty nauczyciela, co wedlug przepisow powinno miec miejsce.
Kochaś 2016-07-22 16:51:07
Napisz coś więcej o pracy w Fundacji Navicula w Łodzi mam wyznaczoną rozmowę kwalifikacyjną, może nie warto tam pracować
Zostaw swoją opinię o Fundacja Navicula - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Navicula