Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mądre Główki"

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mądre Główki"

gość 2013-04-05 19:42:48
Jeden wielki biznes, zero pasji, serca, chodzi o to, aby dostac jak najwięcej dofinansowań... Stażystki, praktykantki, to tania siła robocza w przedszkolu, czy mają wystarczające kwalifikacje żeby się zajmować dziećmi? Nauczyciele wciąż stąd uciekają, rodzice z dziećmi zresztą też...
Jeni 2014-01-20 15:37:09
Co roku odchodzi od nich może nawet połowa kadry, więc wolne miejsca na pewno są lub wkrótce będą.(usunięte przez administratora)Traktowanie z góry. Zdecydowanie nie polecam.
Ara 2015-06-26 21:14:58
Brak szacunku do pracowników - traktowanie ich jak niewolników i bazowanie na poczuciu winy. Właścicielki i dyrektorka są wyniosłe i niemiłe. Bardzo często "ochrzaniają" pracowników na korytarzu - przy rodzicach i innych pracownikach. Brak profesjonalizmu!!
nauczyciel36 2015-09-14 19:12:31
Witam ja wlasnie kilka dni temu bylam tam na rozmowie kwalifikacyjnej ale nie bede tam pracowac poniewaz nie stac mnie na kurs Montessori ktory trzeba miec
Meg. 2016-02-23 10:17:21
Trafiliśmy do Mądrych Główek po tym jak w przedszkolu masowym moje dziecko zostało bardzo źle potraktowane (spektrum autyzmu).
W Mądrych Główkach ma zapewnioną pełną terapię, naukę, zajęcia dodatkowe, moje dziecko zrobiło ogromne postępy w rozwoju.
Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, jak to wygląda od strony pracodawca - pracownik to nie wiem, zdarzało się, że słyszałam jak z pokoju pani dyrektor słyszałam krytyczne uwagi w kierunku pracowników, ale rzadko i jakby nie było, w każdym miejscu pracy takie sytuacje się zdarzają.

Gdybym miała jeszcze raz wybierać przedszkole to mój wybór bez wahania padłby na to przedszkole.
Ania 2016-05-20 22:27:19
@jola zgadzam się z Tobą. Mam już spore doświadczenie w tego typu pracy, chciałabym teraz spróbować w Mądrych Główkach. :)
Zostaw swoją opinię o Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mądre Główki" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Montessori "Mądre Główki"