Solaris .

Poznań

Opinie o Solaris .

Marek. 2011-10-07 20:37:57
Witam wszystkich.Byłem na rozmowie wstępnej w Poznaniu na stanowisko produkcyjne.Rozmowa przebiegała w bardzo miły ale bardzo profesjonalny sposób.Jestem mechanikiem samochodowym po szkole zawodowej i powiem że pytania które usłyszałem od kierownika to np.zabezpieczenia antykorozyjne , twardości śrub,rysunek techniczny gwintowanie maszynowe i ręczne jednym słowem maszynoznawstwo. Myślę że odpowiedziałem na 70 procent odpowiedz otrzymam po tygodniu.( ciekawe czy się uda) Pytanie może ktoś podpowie ile można zarobić na początek i ciekawe czy czasem nie powiedziałem za dużo. Moja ocena ogólna jest tylko na etapie rekrutacji .
tomasz 2016-05-02 09:52:33
Mają ogłoszenie na Lidera przygotowania Produkcji, obowiazki są dosyć samodzielnie, fajnie bo samemu decydujesz o procesie produkcji i kierujesz pewna grupa ludzi tu trzeba tez miec doswiadczenie ale oferują wiele roznych projektow i szkolen z tego zakresu
Zostaw swoją opinię o Solaris . - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solaris .