BMS Creative T. Wyrozumski Sp. J.

Liszki

Opinie o BMS Creative T. Wyrozumski Sp. J.

Nieznany 2010-08-13 11:06:26
Kto dodał ten komentarz niech się podpisze sam pod ta wypowiedzią a nie za innych!!! Nie wszyscy zgadzają się z tą opinią. Bo się trochę zmieniło. Ale skąd może o tym wiedzieć były pracownik!
Ciekawy 2010-11-05 07:40:10
A co drogi "Nieznany" się zmieniło? Tylko konkrety proszę?
anonim 2011-04-25 21:43:49
no własnie
zastanawia mnie jedno - parę razy zdarzało mi się szukac prace i ogłoszenia z BSM są zawsze
albo tam jest taki przemiał
albo firma stale się rozwija

ze mną nie chcieli jakoś gadać - ich strata ;)
ale zawsze się dziwiłem że co by nie spoglądąc na oferty pracy to BSM jest pewny jak poniedziałek po niedzieli
Programista 2012-01-17 15:20:46
\\\"Firma oferuje dobre zarobki\\\". (usunięte przez administratora)Ps a programowanie obiektowe to standard,ale to już chyba zbyt wiele informacji naraz:)
czarciołapek 2012-03-19 09:13:47
mnie się tam bardzo podobało, co 2 tygodnie były imprezy pożegnalne :))
myszki kiszki 2012-08-02 10:51:14
od kiedy w bms jest klima? szacun! :))
BMS Creative T. Wyrozumski Sp. J. 2013-06-02 13:48:37
w bms nie ma pojecia "dobre zarobki"
poziom expert 2013-06-17 06:39:14
1200 max 2000 ale wymagany poziom expert
gość 2013-06-26 06:44:18
premie będą "jak onet zapłaci" czyli nigdy :)
ex 2013-08-05 15:37:31
obiecanki cacanki... :]
Laco 2014-04-11 00:44:04
Moi mili orientujecie się jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa? Czy w najbliższym czasie będą jakieś rekrutacje ?
ermag 2014-05-14 23:16:58
BMS Creative (usunięte przez administratora)obecnie poszukuje do pracy jedynie programistów, oferują także praktyki dla studentów.
mark 2015-01-12 14:30:15
to świetnie jeżeli można odbyć praktyki, bo właśnie z takim nastawieniem tu zajrzałem :-) myślicie, że później będzie jakaś szansa na pozostanie w tej firmie i zatrudnienie? Do kogo mam się zgłosić w celu złożenia dokumentów na praktyki i co bedzie brane pod uwagę jeżeli chodzi o moja osobę, mam się spodziewać pytań z ich str.dotyczących posiadanych umiejętności?
amatti 2015-12-05 01:35:33
Pracuje w tej firmie już od ponad 5 lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się otrzymać wypłaty po terminie. Znam swoje obowiązki, wywiązuje się z nich, a pracodawca to docenia. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od poziomu umiejętności danej osoby i zakresu prac jakie wykonuje. Jeśli ktoś się zatrudnia to zna warunki pracy i wysokość wynagrodzenia, więc jeśli się nie godzi, to znaczy, że mu to odpowiada. Gdyby było inaczej to pewnie znając swoje umiejętności nie traciłby swojego czasu na "charytatywną pracę"... No chyba, że tak naprawdę niewiele się umie - co też oczywiście szybko wychodzi - i liczy się, że będą sowicie płacić po prostu za to, że przyjdzie się do pracy i "odbębni 8 godzin"... Ciekawi mnie zatem czy tak bardzo zatroskany o losy ewentualnych przyszłych pracowników "sygnalista darek" jest byłym pracownikiem (bo na pewno nie obecnym) czy też może konkurencja upada aż tak nisko, żeby bawić się w antyreklamę... :)
taki tam co wszystko znajdzie w sieci 2015-12-05 01:48:49
BartKKKKu, chyba Ci się nudzi...
goha R 2016-01-22 19:14:12
to plotki...
żaden rozwój czy dofinansowanie nie wchodzi w grę, a opóźnienia w wynagrodzeniu są co chwilę i bez uprzedzenia!
lolek 2016-01-22 19:16:12
chyba jedynie kuzynka żony szefa tam pracuje dłużej niż 5 lat i ona sobie robi "głupią" reklamę - niby po co konkurencja miałaby wypisywać tutaj opinie o tym jak źle PRACUJE się w bms? Na to mogła wpaść tylko Małgorzata R...
amatti 2016-01-26 14:38:11
Zonk lolku! Nie mam na imię Małgorzata - szukaj dalej... :) Mam prawo do własnego zdania o tej firmie i nie muszę jej obsmarowywać na tym forum, jak co niektórzy tutaj, tylko po to, aby podnieść swoje ego. To, co napisałam jest prawdą, a nie - jak to ująłeś - "głupią" reklamą...
A moje odniesienie do konkurencji było do wpisu "sygnalisty darka", który został w międzyczasie usunięty przez moderatora serwisu - jak widać, miał ku temu powody. Proponuję czytać ze zrozumieniem...
lolek 2016-02-02 15:33:02
jeśli nie masz na imię małgorzata to nie pracujesz tam 5 lat.
amatti 2016-02-03 19:25:03
Pracuje od listopada 2010 :)
developer 2016-10-18 22:52:23
amatti vs lolek
Pracowalem w tej firmie kilkanascie lat temu (pierwsza praca).
Plusy z perspektywy czasu:
+ mozna zdobyc doswiadczenie.
+ ciekawy projekt (wtedy CRM/ERP Berberis na Delphi 4)
Minusy z perspektywy czasu:
- niskie zarobki (raczej problem kondycji firmy niz zlej woli pracodawcy)
- lokalizacja (niskie zarobki = wysoki koszt dojazdu)
- opozniena w

Co do opinii amatti i lolek'a to odkad pamietam zawsze byl raczej klimat troche dekadendzki (niskie zrobki). Mediana okresu pracy (wtedy... a byl kryzys na rynku) developera to ok 2 lat. Nie znam nikogo z developmentu, kto pracowal w tej firmie dluzej niz 5 lat. Moim zdaniem to brakowalo firmie "troche" przebicia na rynku, bo produkt... (wtedy) nie byl zly i atrakcyjny cenowo. BTW: nie wiem jak to dziaiaj wyglada ale dzieki kodom do alarmu to zapamietalem sporo dat historycznych :)))
Poldek 2016-10-18 23:15:50
W tym tygodniu mają sie pojawić jakieś większe ogłoszenia o pracę do BMS Creative T. Wyrozumski Sp. J. i mam nadzieję, że ludzie jacyś porządni dostaną pracę
Zostaw swoją opinię o BMS Creative T. Wyrozumski Sp. J. - Liszki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMS Creative T. Wyrozumski Sp. J.