Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

witam Mam pytanie czy ktoś pracuje w firmie Pran jak wyglada praca -ile godzin i jakie są zarobki warunki mieszkaniowe tez mnie interesują Proszę o szczerą odpowiedz bede wdzięczny

Mateusz

Chciałem polecić agencję w głównej mierze podziekować pani Kasi z rekrutacji która wykazała się determinacją oraz empatią co do mojej osoby oraz mojej dziewczyny. Świetny kontakt, różne oferty pracy do wyboru, możliwość zmiany pracy w razie nie odpowiednich warunków oraz takie zwykłe ludzkie zrozumienie. Co do samej pracy za którą odpowiadają firmy Covebo oraz Eurojob to bywa różnie, chociaż posiadają w swojej ofercie "perełki". Zakwaterowanie raczej w niskim standarcie, dojazd do pracy płatny. Dlatego polecam własne auto oraz własną kwatere. Agencja PRAN która pośredniczy jedynie w zlecaniu pracy robi świetną robote, wykazuje zainteresowanie w stosunku do kandydatów oraz przedstawia rzetelne informacje o pracodawcy, co jest rzadkie w śród agecji pośrenictwa pracy. Z czystym sumieniem polecam

Ola

Witam, czy ktoś był z tej agencji pracy na pakowaniu ziół ? Jakie są realne zarobki, czy warunki pracy są odpowiednie ? Jak wyglada kwestia godzin, koordynatorów i mieszkania ? Będę wdzięczna za każda opinie. Pozdrawiam

Nowy cz

Jakie mieszkania w Banschowten czy warto wyjchac do pracy na pice

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Witam a czy ktoś pracuje jako operator prasy krawedziowej jakie warunki i wogule jak jest

ssssssssss

jak to wygląda w tej chwili z tymi godzinami i mieszkaniem, na order picku? ktoś może łaskawie naświetlić obecną sytuacje. bo kiedyś byłem z pranem i było w miare ok, ale było to dawno, a nie będę jechał i pół miesiąca siedział i nic nie robił bo to się mija z celem, i mieszkał w jakiejś norze. bilety lotnicze grosze kosztują, 2 godz i jestem w Polsce, także żaden problem,

Pran się skiepścił wysyła do pracy do agencji eurojob w Nl, tam się płaci 122 euro za tydzień netto zreguły za pokój dwuosobowy w bardzo kiepskim hotelu, a rozmawiając z nimi mówią że się płaci do 122 co jest nieprawda to samo jest z pracą mało co się zgadza z tym co mówią na miejscu.

Zuzka

Był ktoś na order picku w venlo ?

OK

Bardzo, bardzo fajna firma!!

ares

Nie wiem jak jest teraz, ale moge powiedzieć jak było kilka lat temu. Generalnie większość się zgadzała (pracowałem w nocy), mieszkanie w miare, no i trafiłem na spoko ludzi, pieniądze na czas, nie było jakiś cyrków z godzinami. Jedyny problem jaki był, to koordynatorka, kłamliwa, dwulicowa (usunięte przez administratora) która nic nie robiła, i uważała się za nie wiadomo kogo. Byłem tam ponad rok, i dopiero potem dowiedziałem się, że gdybym był zatrudniony bezpośrednio przez pracowawce, to zarabiałbym 2x tyle. Czyli pran inkasuje połowę twoich realnych zarobków, no ale cóż... Jedyny minus to ta (usunięte przez administratora) koordynatorka. Ale to było kiedyś...

@ares

A pamiętasz może, czy nie mając doświadczenia zawodowego również była szansa na to, aby wyjechać do pracy za pośrednictwem firmy PRAN? Chciałbym dowiedzieć się, czy jest to możliwe.

xxxxxxx
@Rafał

Oczywiście. Większość tak jechała. Tylko, że nie wiem jak jest teraz. Na pewno nie jechałbym na jakieś pakowanie warzyw czy coś tego typu bo to jest patologia. Na pewno najważniejsze na miejscu to jest mieszkanie (nie buda dla psa, w której niestety wielu rodaków nie widzi problemu żeby mieszkać). Trzeba szanować i myśleć przede wszystkim o sobie. Szanować SIEBIE. Jeżeli komuś dasz obsrany barak i 2 euro na godzine i on w takich warunkach będzie pracował i mieszkał, no to sorry, ale skoro sam siebie traktuje jak robaka, to i inni będą go tak traktować. Tak jak mówiłem, najważniejsze jest mieszkanie, i troche pieniędzy na początek, a prace, przynajmniej wg mnie łatwo znaleźć jest łatwo, na początek nawet nie musi to być nie wiadomo co, ważne że sobie pracujesz, z czasem zmienisz na lepszą.

@xxxxxxx

Mieszkanie załatwia firma, która wysyła do pracy, czy możesz to zrobić we własnym zakresie? Interesuje mnie jeszcze opieka koordynatora i to, czy pomaga w załatwianiu istotnych spraw na miejscu.

Ciastka w Ochten

Hej pracuje/ pracował ktoś w Ochten, przy pakowaniu ciastek?. Jak wyglądają zarobki, zakwaterowanie, atmosfera w pracy? Warto?

Just
@Ciastka w Ochten

hej! i jak? warto pojechać?

Gdańszczanka
@Ciastka w Ochten

Nie warto. Uciekaj jak najdalej od tej pracy. Ja właśnie zrezygnowałam. Straszna praca, ludzie, mało godzin.

Zawiedziona
@Just

NIE WARTO, STRATA CZASU, PIENIĘDZY, ZDROWIA, PO ODLICZENIACH NA RĘKĘ JEST MNIEJ NIŻ 7 EU NA GODZINĘ. NIE MA GODZIN. KOORDYNATOR TO CWANIAK I KŁAMCA.

@Zawiedziona

Zarzuciłeś koordynatorowi kłamstwa. Mam przez to rozumieć, że przed podjęciem zatrudnienia za pośrednictwem firmy PRAN warunki płacowe przedstawiane przez tę osobę wyglądały zupełnie inaczej? Jeżeli możesz to przedstaw szczegóły tego, co dokładnie się nie zgadza z tym, co ustalałeś.

Zorro

hey.pracuje może ktoś w Holandii przy betonach z PRAN????

bywalec

szkoda czasu i kasy na telefony do tego biura ..bajka w rozmowie w kraju , a pozniej horror na miejscu....byle kase zrobic na naiwnych rodakach ...

Lidia
@bywalec

Doceniam to, że postanowiłeś dołączyć się do bieżącej dyskusji, jednakże nie do końca wiadomo, do czego właściwie odnosi się Twoja wypowiedź. Potrzebowalibyśmy zatem trochę więcej informacji z Twojej strony, abyśmy mogli jakoś odnieść się do Twojego problemu i Ci po prostu doradzić. Zacznijmy od podstawowego pytania: zatrudniałeś się poprzez agencję pracy PRAN?

Gdańszczanka
@bywalec

Niestety potwierdzam

Kaśka

Witam, mógłby ktoś podzielić się informacjami które dotyczą pracy w tej firmie? Jak to wszystko wyglada „od podszewki”? Proszę kontakt e-mail (usunięte przez administratora) Z góry dziękuje

Anka

Bardzo zadowolona. Okazalo sie nawet lepiej niz opowiadala Pani z biura :) Pracuje prawie 4 miesiace i nie zaluje decyzji o wyjezdzie

Zuzanna
@Anka

Obiło mi się o uszy, że PRAN do każdego podchodzi indywidualnie, ceniąc jego potrzeby, oczekiwania i umiejętności. I widzę, po Twoim wpisie, iż faktycznie tak jest, co mnie bardzo cieszy. Jesteś już zatrudniona prawie 4 miesiące, a mnie zastanawia jeszcze to, czy zapewniono Ci dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Powiesz mi coś o tym?

Jarosław

Upominam Cię. Tego typu komentarze nie będą tolerowane na publicznym forum Gowork.pl. Nie można tu nikogo bezpodstawnie oskarżać i trzeba używać kulturalnego słownictwa. Jeżeli masz problemy z odzyskaniem płatności spróbuj to załatwić bezpośrednio z pracodawcą. Napisz jak wyglądały inne aspekty zatrudnienia. Osoby zainteresowane zatrudnieniem chętnie dowiedzą się jak wyglądają realne warunki pracy tak, żeby mogli podjąć decyzję, czy chcą aplikować.

Dyzio

Pran się zepsuł i ma tylko oferty z Covebo obiecują ze będą godziny a na miejscu okazuje się ze praca jest 1,2,3 dni w tygodniu i wypłata po 400euro na miesiąc PORAŻKA !!!!!!! To nie ten Pran co był kiedyś

Ryszard
@Dyzio

Dowiadywałeś się może od agencji zatrudnienia, dlaczego na miejscu okazało się, że praca będzie w niepełnym wymiarze czasowym? Wypłatę wynagrodzenia podałeś po odliczeniu ewentualnych kosztów za wynajem mieszkania, czy może do tego dochodzi jeszcze ten wydatek? Proszę o uzupełnienie wpisu.

Znak zapytania

Witam wszystkich. Chciałem zapytać jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o mieszkanie w montfoord? Czy warunki są w miarę dobre?

Galinka

Witam nie polecam tej firmy w polsce obiecuja po 40 godzin do 50 godz tyg bardzo piekne warunki mieszkaniowe jak sie okazalo warunki totalne zerowe na dodatek zimno w domu bez grzejnika w pokoju rano bylo -2 c jak sie placi ponad 90 eu tyg za domek to jest dobrze? Ścigają ludzi do pracy żeby utrzymac mieszkania a godzin nie bylo bo 3 razy w tygodniu pracowac to sa zarty a wyplaty od 2 tygodni nie ma po co sciaganie ludzi z polski a puzniej nie ma pracy Nie polecam tego biura i jeszcze raz nie polecam unikajcie

@Galinka

Popieram...mam z nimi to samo doświadczenie...strata czasu...tylko puste obietnice. Unikajcie. Pozdrawiam.

Urszula

Cześć, pakowanie cistek w Ochten - był ktoś? Jakie warunki mieszkalne? Jest dużo godzin? Czy warto pojechać? Proszę, pomóżcie bo za tydzień mam jechać ????

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN