"SARIA" Polska Sp. z o.o.

Oddział w Długim Borku

Opinie o "SARIA" Polska Sp. z o.o.

admin 2015-06-20 18:58:47
Uważasz, że o firmie "SARIA" Polska Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.
kierowca 2015-09-09 09:41:18
Nie polecam tej firmy. W tej chwili zarobki wysoko nieadekwatne do wykonywanej pracy.
kierowca 2015-12-31 15:59:40
Kiedyś zarabiało się przy dobrym miesiącu 3500-3800, teraz przy tych samych godzinach 1800-2200
osoba 2016-02-10 20:00:57
witam nie polecam tej pracy ostatnio mnie wyrobili i to bez mydła byłem na rozmowie i pani powiedziała ze tak przyjmiemy pana więc mówie pani ze mószę sie zwolnić z obecnej pracy pani na to okej atu po tygodniu pani dzwoni i mówi ze przyjęcia wstrzymane,i jestem na lodzie. Dowiedziałem sie ze kogoś po znajomości rzyjeli
grzes 2016-06-13 11:40:14
Witam zastanawiam sie wlasnie nad praca w tej firmie tylko te zarobki mnie odstraszaja 14 zl brutto/h i okolo 180 h w miesiacu pracy + jakies smieszne premie.
Kierowca 2016-07-19 19:21:01
Premie 900 zł brutto masz za bezszkodową jazdę przez 365 dni w roku wypłacaną na koniec roku-ciężko o nią będzie, bo każda rysa na aucie to dyskwalifikacja... Premia 350zł za oszczędność paliwa CO NAJMNIEJ 10% poniżej normy-możliwa do wyrobienia w okresie letnim, przy długich trasach itp., (założę się, że już wkrótce obniżą normy paliwowe); 350 zł brutto za wyrabianie się w 12 godzinach, tzn. zrobieniu całej roboty w dany dzień, co z przyczyn od kierowcy niezależnych jest często niemożliwe-ale kogo to???!
Zarobisz, ale za przepracowane 300 godzin w miesiącu... Kto temu podoła na stałe?
Powodzenia!
kierowca222 2016-07-25 10:43:59
Jako kierowca stanowczo nie polecam zarobki kompletnie nie adekwatne do wykonywanej pracy . Na lepsze zmiany się kompletnie nie zanosi . Jeśli kogoś interesują zarobki w granicach 11-12-13 zl brutto/h to ta firma wygrywa konkurencję pod względem najmniejszego wynagrodzenia dla kierowców . 1800-2200 Miesiecznie To max na co można liczyć . Zdecydowanie nie polecam .
kandydat 2016-09-15 14:54:11
a ktoś wie jakie warunki dla przedstawiciela , jaka kasa mniej wiecej ?jakie auto czy można do uzytku prywatnego ?
jakies dodatkowe benefity ?
mam spore doświadczenie i kawałek na rozmowe nie wiem czy tracić czas ?
dzieki za pomoc
Pozdrawiam
pravcownik(?) 2016-10-08 12:17:23
kandydat -za niskie, bo wszyscy odeszli.
gasherbrumII 2016-10-17 22:55:07
a jak się dostać do was do pracy do oddziału w Długim Borku może mi ktoś powiedzieć? ja również jestem skłonna starać się u was o zatrudnienie, prace na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych mnie interesują tylko chcę wiedzieć jakie uprawnienia muszę mieć
Zostaw swoją opinię o "SARIA" Polska Sp. z o.o. - Oddział w Długim Borku
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SARIA" Polska Sp. z o.o.