Telefonia DIALOG SA

Opinie o Telefonia DIALOG SA

anonim 2009-02-24 22:21:44
Zarobki w warszawskim oddziale na specjalistycznych stanowiskach technicznych dla osoby z niewielkim doświadczeniem w branży osiągają pułap +30% ponad średnią krajową, wyraźnie (duże kilkaset zł) poniżej średniej dla sektora ICT w Warszawie w 2008. Praca pewnie ciekawa, ale zarobki skuszą tylko zdesperowanych i/lub bez żadnego doświadczenia :(
maciek 2009-08-24 21:26:51
a ile mniej więcej wynosi netto ten dochód?
jeśli chodzi o szczegóły, mam na oku: specjalista ds administracji aplikacją w dialogu we wrocławiu
Byly pracownik TD 2009-09-01 23:31:29
To ciekawe co piszecie. w 2002 zatrudnilem sie do dialoga jako specjalista IT i pracowalem niecaly rok. Zarobki byly 4100 brutto, wiec wszystko sie zgadza. Najlepsze jest jednak to ze od tego czasu w calej Polsce (a zwlaszcza w stolicy) pensje w IT poszly w gore nawet o 100% i wiecej. Dialoga to nie dotyczy, tam sie nie zmienia nic. Generalnie odradzam.
kdos 2016-04-19 18:34:07
Powiem Ci @konik, że ogólnie z firmą problemów nie ma, stąd mało opinii, dostajesz umowę o pracę po okresie próbnym
Zostaw swoją opinię o Telefonia DIALOG SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telefonia DIALOG SA