XLogics Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o XLogics Sp. z o.o.

pm 2009-11-29 22:22:57
firma z perspektywami
Beta 2012-06-07 20:11:49
Firma bez perspektyw dla pracownika. Duża rotacja, można wylecieć z dnia na dzień nie wiadomo za co i dlaczego, do tego usiłują obniżyć twoje poczucie własnej wartości i wzbudzić poczucie winy.
natalia 0016 2014-05-13 19:00:08
firma beznadziejna, nie polecam, ogromna rotacja
natalia 0018 2014-05-13 19:01:44
odradzam pracy w tej firmie, nie placa za nagdodziny, wykorzystuja, praca w tej firmie jest duzym bledem
orka1 2014-05-13 19:05:04
zgadzam sie w 100 procentach, co do wypowiedzi BETY, wywalaja z dnia na dzien, nie wiadomo za co, w momencie zatrudnienia obiecuja wiele, co nie jest zgodne z rzeczywistoscia
robert02 2014-07-14 13:53:42
Firma mocno rozwijająca się, ma potencjał, nie ma nadgodzin, ciekawe ścieżki rozwoju, praca z najnowszymi technologiami, dofinansowane szkolenia. W ZG ciężko o lepszą firmę IT.
kinky 2014-08-01 18:32:41
Mam pytanie !
Czy prawdą jest że kiedyś w tej firmie jeden z pracowników
zmarł na atak serca w trakcie wykonywania pracy ?
Ponoć przesiadywał przy komputerze całymi nocami.
Jego żona nie dostała żadnego odszkodowania.
Słyszałem ,że po tym zdarzeniu prawie cała załoga zwolniła się z pracy.

mapetka 2015-02-11 01:04:39
Zastanawiam się dlaczego firma, która mianuje się taką, w której powstają oprogramowania najwyższej klasy i technologii, nie posiada swojej strony internetowej. Jest to temat do wielu dyskusji, zwracam jednak uwagę na fakt, że posiadanie www w zdecydowanej większości przypadków zwiększa obroty firmy, co może mieć realne wpływy na zyski.
mp 2015-02-24 19:04:16
może dlatego, że firma zmieniła nazwę i obecna strona internetowa to (usunięte przez administratora) ;)
student 2015-09-08 18:37:19
XLogics weszło w spółkę z MetaPack ;) Więc stroną XLogics teraz jest metapack.com tam można wejść w zakładkę PL i jest polska wersja strony. (Wiem bo jestem studentem na UZ i biorę udział w ich warsztatch. Atmosfera jest zawsze luźna a pracownicy wykładający mają olbrzymią wiedzę, którą chętnie się dzielą.)
KSZZ 2016-02-18 08:42:03
Nie było żadnego ataku serca, to stek bzdur! Pracuję w tej firmie od 7 lat. Atmosfera jest super, zarobki jak dla mnie też, chociaz tutaj dla każdego co innego jest ok. Firma się mocno rozwija, zatrudniamy wielu specjalistow, ale rowniez studentow, ktorym dajemy szansę na pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i zdobycie doświadczenia. Prężnie współpracujemy z UZ.
samma 2016-05-13 18:06:37
Oczywiście, że zbudowali sobie renomę i jeszcze rzeszę klientów @wandaaaa.
Zostaw swoją opinię o XLogics Sp. z o.o. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XLogics Sp. z o.o.