Opinie o Metapack Poland Sp. z o.o. w Zielona Góra Kostrzyńska 4

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Metapack Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Metapack Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metapack Poland Sp. z o.o. w Zielona Góra Kostrzyńska 4

One of dev Nowy wpis

Tak, mamy ok system, ubezpieczenie pzu, premie kwartalne, prezenty na święta. Poza tym na miejscu za free słodycze, owoce, napoje (w czasach poza covidowych bo teraz pracujemy zdalnie), no i oczywiście wyjścia zespołowe za koszt firmy.

Mikołaj Nowy wpis

@Wiktor a jeśli ze studentami to umowa wyglada inaczej? Pozdrawiam

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Metapack Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Wiktor Nowy wpis

Dzień dobry, odnośnie współpracy ze studentami zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem praca@metapack.com. Omówimy wówczas aktualne potrzeby obu stron, co może być podstawą do nawiązania ewentualnej współpracy. Pozdrawiam.

Wiktor

Czy firma prowadzi może rekrutacje? Podpowiedzcie czy trudno się dostać?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Metapack Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
kinky

Mam pytanie ! Czy prawdą jest że kiedyś w tej firmie jeden z pracowników zmarł na atak serca w trakcie wykonywania pracy ? Ponoć przesiadywał przy komputerze całymi nocami. Jego żona nie dostała żadnego odszkodowania. Słyszałem ,że po tym zdarzeniu prawie cała załoga zwolniła się z pracy.

nobody
@kinky

Jest to prawda. To fakt. Miał na imię Waldek.

Jacenty

Jak w firmie się dobrze pracuje to i nie ma o czym pisać. No i taka jest prawda.

samma

Oczywiście, że zbudowali sobie renomę i jeszcze rzeszę klientów @wandaaaa.

KSZZ

Nie było żadnego ataku serca, to stek bzdur! Pracuję w tej firmie od 7 lat. Atmosfera jest super, zarobki jak dla mnie też, chociaz tutaj dla każdego co innego jest ok. Firma się mocno rozwija, zatrudniamy wielu specjalistow, ale rowniez studentow, ktorym dajemy szansę na pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i zdobycie doświadczenia. Prężnie współpracujemy z UZ.

mp

może dlatego, że firma zmieniła nazwę i obecna strona internetowa to (usunięte przez administratora) ;)

mapetka

Zastanawiam się dlaczego firma, która mianuje się taką, w której powstają oprogramowania najwyższej klasy i technologii, nie posiada swojej strony internetowej. Jest to temat do wielu dyskusji, zwracam jednak uwagę na fakt, że posiadanie www w zdecydowanej większości przypadków zwiększa obroty firmy, co może mieć realne wpływy na zyski.

student
@mapetka

XLogics weszło w spółkę z MetaPack ;) Więc stroną XLogics teraz jest metapack.com tam można wejść w zakładkę PL i jest polska wersja strony. (Wiem bo jestem studentem na UZ i biorę udział w ich warsztatch. Atmosfera jest zawsze luźna a pracownicy wykładający mają olbrzymią wiedzę, którą chętnie się dzielą.)

robert02

Firma mocno rozwijająca się, ma potencjał, nie ma nadgodzin, ciekawe ścieżki rozwoju, praca z najnowszymi technologiami, dofinansowane szkolenia. W ZG ciężko o lepszą firmę IT.

orka1

zgadzam sie w 100 procentach, co do wypowiedzi BETY, wywalaja z dnia na dzien, nie wiadomo za co, w momencie zatrudnienia obiecuja wiele, co nie jest zgodne z rzeczywistoscia

natalia 0018

odradzam pracy w tej firmie, nie placa za nagdodziny, wykorzystuja, praca w tej firmie jest duzym bledem

natalia 0016

firma beznadziejna, nie polecam, ogromna rotacja

Beta

Firma bez perspektyw dla pracownika. Duża rotacja, można wylecieć z dnia na dzień nie wiadomo za co i dlaczego, do tego usiłują obniżyć twoje poczucie własnej wartości i wzbudzić poczucie winy.

pm

firma z perspektywami

Metapack Poland Sp. z o.o.