MONTEXX

Sankt Gallen

Opinie o MONTEXX

2011-10-07 08:25:50
WITAM WSZYSTKICH JEŻELI KTOŚ WYBIERA SIĘ PRACOWAĆ DO TEJ FIRMY NIECH SIĘ GRUBO ZASTANOWI WIEM BO TAM PRACOWAŁEM DO PIERWSZEJ WYPŁATY RACZEJ CO ZNIEJ ZOSTAŁO NA UMOWIE MASZ 22.50 FRANKÓW A SZEF I TAK CI WYPŁACI TAK JAK ON UWAŻA PISZĄ ŻE HOTEL MASZ ZA DARMO [usunięte przez moderatora] PRAWDA PRZY WYPŁACIE CI OTRĄCI CO TYDZIEŃ JESTEŚ W INYM HOTELU NIE WYPIERZESZ NIE UGOTUJESZ MAJĄ CIĘ TAM ZA NIC TAKA MĘTALNOŚC JAK PRZYSZEDŁ CZAS WYPŁATY FACET NIE MIAŁ OCHOTY WYPŁACIĆ JAK NIE PODJELIŚMY PRACY TO ŁASKAWIE ZJAWIŁ SIĘ NA BUDOWIE ALE NIE Z KASA TYLKO Z PRETĘSJAMI ŻE NIE PRACUJEMY BO ON NA TYM TRACI I KAZAŁ NAM PRZYJECHAĆ DO ST GALLEN PO KASĘ I TAK Z 6000 TYŚ ZOSTAŁO TYLKO NIE WIELE W PRACY TEŻ NIE WESOŁO ZA MIAST DZWIGU TY JESTEŚ DŻWIGIEM WSZYSTKO RĘCZNIE JA OSOBIŚCIE NA OSTATNIEJ BUDOWIE WRZUCIŁEM NA 15 METRÓW OKOŁO 12 TON MATERIAŁU I TAK NAM MÓWILI ŻE PO MAŁU ROBIMY. [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię o MONTEXX - Sankt Gallen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONTEXX