Sanpol

Skawina

Opinie o Sanpol

Paweł 2010-01-30 16:10:25
Popieram poprzedni komentarz.Jestw 100% prawdziwy !!!Przezyłem tam prawdziwa gechenną.Człowiek szedł do pracy cały roztrzęsiony w obawie jak minie czas pracy.Nie polecam pod każdym wzgledem !!!
Były pracownik 2010-03-30 22:31:01
Ocena tego "miejsca pracy" jest awykonalna ,jest to Skawinski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Straciłem tam prawie 3 lata . (usunięte przez administratora).Mam tylko nadzieje że kiedys bedzie musial sam pracowac w swojej firmie . ZDECYDOWANIE nie polecam , szkoda nerwów ,czasu . (usunięte przez administratora)
wojtek 2010-04-03 09:26:46
dzięki za życzliwość(usunięte przez administratora)
anonim 2010-12-04 15:09:21
Panie Logistyki (Kuras) wojne rozpoczeta trzeba zakonczyc Nie obrazajac nikogo , nie maja urazy do nikogo pamietaj Pan ze z samochodami marki reno Mascot nie bedziesz Pan wozil towar .Ostrzezenie co do jakosci transportu udziela Panu (usunięte przez administratora)
xxx 2011-01-15 23:20:34
Nie polecam nikomu. Ludzie spoko :-) (czekaj że xD ) a poza tym straszna "LIPA". Marne wynagrodzenie, warunki pracy hmm bez komentarza, brak profesjonalnego sprzętu do pracy (zielony potwór xD)
anonim 2011-02-12 04:36:45
Ta firma to Vivasanit, z Sanpol od dawna nie ma nic wspólnego.
.. 2011-03-08 23:11:01
Vivasanit to nie Sanpol proszę tego nie mylić Sanpol jest OK
pracownik 2011-09-29 20:11:55
(usunięte przez administratora)Można traktować pracę w tej firmie jedynie jako przystanek do znalezienia innej a i to tylko w ostateczności. Omijać jak się da.
Seba 2012-03-14 10:48:54
W Sanpolu jak w wojsku,nie przezyjesz na wlasnej skuze to sie nie dowiesz jak tam jest.Pozdro dla starej,zgranej ekipy z malego magazynu gdzie pracowalem i dla reszty wyjadaczy z duzego magazynu,kierowcow,pracownikow ekspozycji.Sie dzialo,sie krecilo :).Bylo minelo i nie wroci wiecej.
TAAAAA 2012-05-02 11:37:31
Podobno kierownika łape (zjawa) chcieli dać na magazyn to sie zwolnił:) Niemoge go sobie wyobrazić na stanowisku magazyniera. Tam trzeba zapier.... a nie pół godziny zastanawiać się co jest napisane na fakturze.
zorientowany 2013-09-20 14:55:29
Sanpol to profesjonalna polska firma , działająca w branży instalacyjnej , grzewczej i łazienkowej i jest jedną z największych firm w Polsce w tej branży. Opisywana firma w Skawinie nie nazywa się Sanpol oraz z Sanpol nie ma nic wspólnego, nazywa się Vivasanit. Wcześniej rzeczywiście korzystała z nazwy Sanpol, stąd tyle nieporozumień.Sanpol uruchomił w sierpniu 2013 oddział w Krakowie.
Misja firmy Sanpol brzmi - budujemy profesjonalny zespół , zapewniający trwałość i bezpieczeństwo inwestycji naszych klientów.
oczko 2014-01-28 12:21:03
Firma SANPOL, to najgorsza firma w jakiej było mi dane pracować. To ich hasło "budujemy profesjonalny zespół...", to kpina!!! Zdecydowanie nie polecam!!! Traktuja ludzi jak woły robocze, które w każdej chwili moga bez żadnego powodu zwolnić. Pieniadze też marne. Szkoda nerwów i zdrowia. Oszczegam przed podjęciem pracy w tej firmie!!!
bolesław 2014-06-06 22:55:47
Może ktoś napisze jak aktualnie pracuje się w sanpol, czy idzie sie dogadac z przełożonymi, z czasem awansować?
gregor 2014-06-17 20:59:29
Bolek zapomnij o awansie
miz 2014-09-29 18:23:52
Koleś jeśli nie jesteś z rodziny to nie masz szans - lepiej nie startuj
Machin 2014-12-19 15:16:30
Firma SANPOL opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Firma SANPOL Sp.z o.o. oddział w Piasecznie Wiodąca, prężnie rozwijająca się firma z branży łazienek/instalacji/...
karmna 2015-02-02 12:58:12
no mnie to włąsnie też interesują warunki roboty w Sanpolu, bo chciałbym jak najszybciej zrezygnować z mojej obecnej i coś znaleźć, bo to się robi nie do wytrzymania już.. ;/ Tylko no też nie chciałbym startować gdzieś do kota w worku, więc no może chociaż powiecie ile tutaj na miesiąc dają za ile przepracowanych godzn co?
kamek 2015-08-29 20:14:16
mag , spodziewaj się jednego. Że w razie natłoku pracy i wz-tek do zrobienia brygadzista Pabian i kierownik Zieba ( brat prezesa nawiasem mówiąc ) zrobią wszystko by uprzykrzyć Ci pracę. a atmosfera przez nich stwarzana woła o pomstę do nieba
staszek 2016-05-06 12:30:18
no i jest u nich oferta pracy jako Przedstawiciel Handlowy - Branża instalacyjno-grzewcza/sanitarna, ktoś coś o tym wie?
Zostaw swoją opinię o Sanpol - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanpol