brak logo

KLINGER w Polsce Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o KLINGER w Polsce Sp. z o. o.

admin 2015-08-06 09:22:53
Wiesz co dzieje się w firmie KLINGER w Polsce Sp. z o. o., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.
Kopiński 2016-09-08 21:41:15
Rekrutacja to jeden wielki kabaret, a w szczególności osoba ktora to prowadzi ( główny księgowy ). W pierwszej kolejności 10 śmiesznych pytań, jakiś arkusz do zrobienia w excelu i tekst do przetłumaczenia. Pozniej rozmowa przez telefon 20 minut, następnie przez 3 godziny na skype powtarzasz w koło to samo, następnie rozmowa z cała firma (5 osób) trwająca tez 3 godziny na ktorej powtarzasz kolejny raz cała litanie, dla urozmaicenie kilka pytań technicznych. Jeszcze chcieli zorganizować spotkanie dla kandydatów, zeby podjęli prace w grupie a oni beda oceniać poszczególne osoby - gratuluje pomysłu swoją droga! ( ktoś długo na tym myślał).

Z handlem stanowisko Inżyniera Sprzedaży to nie ma nic wspólnego, sprzedają sprzedawcy z przed komputera a Inżynier Sprzedaży jak to sie ładnie u nich nazywa to zwykły akwizytor w ich rozumieniu. Cos w stylu "Dzień dobry, ja od uszczelek i zaworów, zostawię wizytówkę. Do widzenia!" Urządzenia dobierają, sprzedają i ofertuja fachowcy zza komputera. Ty tylko latasz i robisz markę w terenie.
Proponuje zmienić nazwę stanowiska na wsparcie sprzedaży.

Jak ktoś szanuje swoj czas to niech nie marnuje go dla tej Firmy. Żaden szanujący sie i rasowy Handlowiec raczej nie zawita w ich szeregi.
3
Zostaw swoją opinię o KLINGER w Polsce Sp. z o. o. - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLINGER w Polsce Sp. z o. o.