Opinie o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

Ciekaw jestem czy może na jesień pracy będzie więcej? Jeszcze w kwietniu jeden Pan pisał o koledze, który do tego czasu siedział i czekał na robotę. W jaki sposób mogę ewentualnie przewidzieć, że będzie pewniak? Czy macie jakieś konkretnie porady?

S.M. Nowy wpis

Czy to prawda że w tej firmie ludzie tygodniami siedzą w domu na bezpłatnych postojach i czekają na telefon kiedy do roboty mają jechać? Ktoś to może potwierdzić?

Izabela Nowy wpis
@S.M.

skąd to pytanie się wzięło? z czego wynika taka informacja? i o co chodzi ze stroną internetową, że są problemy z ładowaniem treści? są tam oferty zamieszczone od końca listopada. to wgl aktualne, wiecie?

S.M. Nowy wpis
@Izabela

Znajomy pracuje w tej firmie. Bardzo często siedzi w domu. Całymi tygodniami. Obecnie też od miesiąca. Wiem że bez wynagrodzenia. Nie wiem po co te rekrutacje jak firma nie ma dla ludzi roboty. I nie wożą do roboty. To ściema.

Jak to jest,że pracownik na umowie na czas nieokreślony oczekuje na pracę siedząc w domu.

Arek
@Adam

No bo to prawda ,ignorujecie pracownika na umowie na czas nieokreslony kpiny i smiechy w bialy dzień,jest juz prawie polowa lutego dwa miesiace bez pracy to co to ma byc ??!! Lecicie sobie w kulki , wielki mi export ,jak byl pan (usunięte przez administratora)to umial zarządzać

@Arek

Całkiem poważnie piszesz z tymi 2 miesiącami bez pracy? No i co wtedy taka osoba tam robi? Jest to jakakolwiek szansa na to, żeby móc grać na czas? Chodzi mi o finanse.

Dźwigowy

Mam możliwość zatrudnienia w firmie na stanowisku operator żurawia wieżowego, ale się zastanawiam po przeczytaniu tych komentarzy :)

@Dźwigowy

To ja jestem ciekawa dokąd Twoje ostatecznie kontemplacje po takim czasie mogły dojść. Ta możliwość wynikała bezpośrednio ze złożonej oferty? Co proponowali i za jakie kompetencje? Byłeś już na rozmowie, żeby ją ewentualnie przybliżyć?

Pracownik Fizyczny

Przepytywany przez 3 kierowników budowy. Każdy pytał i co innego. Jeden studiował dostarczone dokumenty. Ustne ustalenia dotyczące kwoty za godzinę zaakceptowane zostały przez kierowników. W rzeczywistości nijak się to miało. W późniejszej rozmowie z dyrektorem żenada płaszczenie się przez niego o zmniejszenie ustalonej kwoty.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Dyrektor jeździ po Niemczech i Szwecji chwali się ile to kontraktów nie podpisują,na brak pracy nie będziecie narzekać.

@Adam

Skoro tak piszesz to może na brak pracy nie a co z warunkami na jakie człowiek się będzie pisał? Opinie kiedyś były różne i ciekawa jestem jak na bieżąco z tym by było. Jaki standard pracy teraz utrzymują?

Czyżby tacy pracownicy są za drodzy w utrzymaniu.To zatrudnienie Ukraińców? na budowach w Szwecji.Bo w Niemczech nie mogą być zatrudniani.

Maja

@Tata Jakuba I tak dziękuję Ci za aktywność na forum. Ale nie odpowiedziałeś na moje pozostałe pytania - zrobisz to w następnym wpisie? @Marek N. Może faktycznie @iariło doświadczył takiej sytuacji - nie oceniajmy, jak nie znamy wszystkich okoliczności. Ale jak sądzę - Tobie dobrze pracuje się w Kobnext. Może napiszesz nam, jak wygląda system wynagradzania pracowników tej firmie?

@Maja

Nie pracuje juz dla KOBNEXT, z powodw rodzinnych, ( zminlem kraj zamieszkania na normalny), ale bardzo dobrze pracowalo mi sie w Kobnext, dobrze zarabialem, bylem dobrze traktowany i niechetnie firma rozstala sie ze mna. Z doswiadczenia wiem, ze pracownicy dobrzy nie zagladaja na te strone, tylko ci ktorzy zamierzaja rozpoczac prace i ci ktorzy ( wedlug ich mniemania) zostali oszukani, no i tacy jak ja, ktorzy chca pomodz nowym .Jaka jest prawda o pracy w kobnext, mozna poznac po ilosci wpisow tu na stronie. Skoro poprzez 6 lat mojej pracy w Kobnext na tej stronie wyplakiwalo sie tylko kilkunastu, no ok ,moeze ze 30 ludzi, to dla mnie to jest wystarczajacy dowod na to, ze praca w Kobnext satysfakcjonuje, lub satysfakcjonowala tych 500 moze 600 ludzi, ktorzy przewineli sie przez firme. Szybko liczac tylko 5% pracownikow bylo niezadowolonych. Zycze kazdej firmie na swiecie osiagnac tak satysfakcjonujacy wynik.

@Marek N.

@Marek N. A zatem szkoda, że mimo chęci pozostania w Kobnext, musiałeś jednak pożegnać się z tą firmą. Ale musisz wiedzieć, że różni ludzie zaglądają na forum, więc nie powinieneś mówić, iż tylko Ci niezadowoleni z pracodawcy (i potencjalnie zainteresowani nim) się tu udzielają. Nie dopowiedziałeś na moje poprzednie pytanie odnośnie systemu wynagrodzenia - zrobisz to w następnym wpisie?

@Maja

Odpowiedzi na to pytanie prosze szuka w dziale zatrudnienia firmy Kobnext. Ja moge jedynie napisac o swoim wynagrodzeniu, umowa na czas okrelony na pocztku, potem bya na rok i ostatecznie na czas nieokrelony. Pierwsza bya na podatku PL i oddelegowanie, druga na DE, otatnia na DE prawie przez 4 lata i na SE ponad rok. Wiekszosc moich wspolpracownikow byla na takich samych zasadach. NIkt nie by "NA LEWO".

Heh
@Marek N.

Przewinęło 500 czy 600 ludzi ? To gdzie oni teraz są skoro taka satysfakcja jest osiągana w waszej firmie? Co sprawiło że odeszli ? Ilu ludzi z tych 500 czy 600 set nie pozostawiło wcale tutaj wpisu ? Skoro jest 30 negatywów to nic dobrego tam nie ma chyba że masz niskie wymagania względem siebie to kontener i dziurawe skarpety Ci wystarcza do pełnej satysfakcji

rex
@Marek N.

z tego co pamietam to pracowałeś na kierowniczym stołku to po co sie udzielasz

Kola

Teraz tylko Ukraińce są preferowani !

Vetlion
@Kola

To co Polacy nienadaja sie ze jak piszesz ukraincowie sa preferowani Polacy sa u siebie itak ich dyskryminuja jak piszesz Chyba nie za dlugo bedziemy musieli uciekac z Polski nic tu po nas Juz nam kraj rzadu zniszczyly inflacja bieda okropna kredyty nie do splacenia

@Vetlion

Właśnie czemu tylko oni są preferowani? Łatwiejsi finansowo do utrzymania czy co?

Kolokokakolo
@Ewa

Może dlatego, że godzą się na wałki z których ta firma sest sławna.

Maria
@Kolokokakolo

Coś konkretnego masz na myśli? Bo zostawiłeś duże pole do domysłów

Leszek

Witam Obecnie mam okazję zatrudnić się w Kobnext, i interesuję mnie opinia osoby która pracowała lub nadal pracuje w tej firmie dot. zarobków, jak ludzi tam pracujących , ponieważ te opinie trochę się różnią, czy warto ogólnie zawracać sobie głowę tą firmą, przyjęty zostałbym tam jako pomocnik i głównie na wyjazdy. Bardzo ważna jest dla mnie ta opinia ze względu na to, że mam dylemat czy warto się zwolnić z obecnej pracy(niskie zarobki)

@Leszek

To są (usunięte przez administratora) Odradzam pracę w tej firmie. Dlaczego Kobnext wyleciał z rynku duńskiego? Podpowiadam: ZA (usunięte przez administratora) NA PRACOWNIKACH!!! A poza tym to wiszą mi ok 29tyś koron za te swoje (usunięte przez administratora) Banda (usunięte przez administratora)

Karol

A jaka jest realna stawka dla zbrojarzy w niemcach ? Ktoś wie ??

$lata w Hanowerze.
@Karol

Jeżeli jesteś osobą samodzielną, czytającą rysunki, i przewodzisz małej grupie to 10Euro, jeżeli zwykłym pracownikiem 8Euro, 9Euro dostanie porządny pracownik z doświadczeniem. W miare wzrostu swej "niezbędnoci" stawka może rosnąć. Pamiętajmy rówbnież, że gdyby policzyć koszty, które za ciebie płaci Kobnext, czyli Kwatera, środki transportu, narzędzia ( Niemiecki pracownik musi sam sobie kupić podstawowe narzędzia) to tak jakbyś zarabiałponad 13 Euro na godzinę. Piszę to z punktu widzenia prcy przez ostanie 4 lata w Hanowerze.

Dziekuje za wyczerpującą wypowiedz

realista
@$lata w Hanowerze.

co za bzdury ; pracownik musi kupic swoje narzedzia do budowlanki !!! jesli ktos pracuje na gewerbie(dzialalnosci gospodarczej to tak )to jego stawka w budowlance co najmniej od 18-25€. Pracownik budowlany to od 12,90-18€

Heh
@$lata w Hanowerze.

Nie jest prawdą to że niemiecki pracownik musi kupić sobie sam podstawowe narzędzia. Kpiną jest to co odpisaliście. Wchodzicie na rynek niemiecki to stawki mają być jak dla Niemców a nie Polaczków na wyjeździe. Wytykacie koszty ??? Hahaha na A1 dostanę 24 - 27 euro bez polaczka pośrednika. Mało wam z prowizji od budowy ? Musicie jeszcze okradać polskich pracowników. No gratuluję jednak nie dam wam szansy pracy z moją osobą bo ta odpowiedź którą przeczytałem dała mi wystarczająco do myślenia. Oferujecie pieniądze takie same jak aktualnie można zarobić w Polsce na budowie więc żadna rewelacja prawdę mówiąc. Jeśli chodzi o mnie to od tych 10 euro wzięliście sobie 14 euro plus prowizja z budowy . Zapewne firma i wlasciciel ma się świetnie. Czasy niewolnictwa skończyły się już dawno tylko polski biały Pan o tym zapomniał. Kobiety na tulipanach w Holandii mają 8,50 i zero odpowiedzialności. Radzę zweryfikować wiedzę o rynku zatrudnienia w Niemczech bo niedługo braknie ludzi pod śmietnikiem w Polsce a to oznacza dla was przestój. Niemiec na wykończeniach płaci 17 euro ;) więc ogólnie to żegnam....

@$lata w Hanowerze. a w jaki sposób liczone jest to doświadczenie aby mieć 9 euro?

@karol a co tak dużo osób z Ukrainy jest?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kobnext? Chętnie zatrudniają?

Karol

Jak będziesz Ukraińcem przyjmują cię, to poszukaj przodków zUkrainy.

Maly
@Karol

Siema widać że jak udzielasz się na portalu go Work to chyba pracujesz w tej firmie. Opisz warunki pracy obecne w firmie. I pytanie jedno znasz może Marka on był Cieśla prawdopodobne i też ma obecnie uprawnienia na Żurawie

Krzysiu

Witam Czy firma potrzebuje pracownikow ogolnobudowlanych do szwecji? Jestem zainteresowany praca w firmie Kobnext. Pracowalem 2 lata w Polbau ale szalu nie ma w Niemcach. Czekam na odpowiedz. Dziekuje

@Krzysiu

Jakiś czas temu firma szukała do pracy w Szwecji kierownika budowy, ale obecnie trwa rekrutacja dla cieśli, zbrojarzy, murarzy i operatorów żurawia wieżowego do pracy w Polsce w różnych lokalizacjach miedzy innymi w Częstochowie, Katowicach, Gliwicach. Aplikować możesz bezpośrednio na stronie Kobnext. Napisz jeśli się zdecydujesz na rozmowę kwalifikacyjną.

Krzysiu
@Piotr

Dziekuje za odpowiedz. Jezeli sie zdecyduje to napisze lub zadzwonie do firmy Kobnext. Ciekawe na jakie wynagrodzenie mozna liczyc pracujac w Polsce? Pracowalem troche jako pomocnik ciesli oraz posiadam uprawnienia na zurawie wiezowe I pracowalem rowniez na dzwigu ktory byl dolnoobrotowy.

Karol

Jestem zainteresowany swoim pierwszym wyjazdem do Szwecji. Ale nie znam zbyt dobrze języka. Dam sobie radę ?

Szwecja

Witam Byłem na kopalni boliden, północ szwecji 6 miesięcy 2017. 94 sek /h, 12h dziennie, 1 wolny dzień w tygodniu. Żadnych nadgodziny tylko tyle co masz na h razy godziny. W tym czasie jeden zjazd do Polski na urlop. W biurze w czewie zostawiasz kartki in blanco ładnie podpisane, jak byś skakał to napiszą co chcą. Aaa no to tak jest jedzie taki polak pomyśli eee godzin (usunięte przez administratora) się zarobi, no robiąc prawie 2 miesiące w miesiącu za niecałe 100 sek ????. Niemcy 7 coś oiro na h ????, kiero per świeży chory pacjent, (usunięte przez administratora), aa i mieszkanie w kontenerach, w zimę, idziesz pod prysznic Wychodzisz na zewnątrz, piździ jak w kieleckiem mróz jak(usunięte przez administratora)a ty wracasz po prysznicu, no bajka. I dziwić się że ludki tam chorował. Aaaa i sensej, szef wszystkich szefów co gadanie ma jak Macierewicz, zresztą też na M. Panie u nas to do Szwecji pracownicy w nagrodę jadą pracować ????, mistrz ???? Chyba go z filmów Barei wzięli ???? Jedyne co na plus dwie ładne Panie w biurze ????

Maly

Szukam pracy w zawodzie operator żurawia wiezowego.Na jakie Warunki finansowe moge liczyc w tej firmie.Mam 6 lat doświadczenia.Pozdrawiam.Prosze o Szczere Wypowiedzi

Kolo
@Maly

Ucz się niemieckiego i uderzają do Austrii. Kasa nieporównywalnie lepsza od oferowanej przez pana M.

Dr No

Witam Panowie. jak tam atmosfera w tej ,,najlepszej,, firmie w Polsce?:P jak zarobki?, jak umowy o prace.. dalej przy podpisaniu...kartki inblanco?... ,,pan,, mający kiedyś stragan , dalej zatrudnia, i obiecuje ?:P a pan m.r. ...per dyrektor. się pewnie uruchomi na tym forum pod wiadomym nickiem, lub też po innym , jako obrońca firmy to może batmam się podpisze:):P:P ja tylko zobaczy jakiś wpis..

@Dr No

@Dr No Od kiedy nie jesteś już pracownikiem Kobnext? Co wpłynęło na to, że postanowiłeś odejść? Czekam na Twoją odpowiedź.

Co jaki okres czasu w Kobnext można ubiegać się o podwyżkę?

Karol

Jak będziesz się promował umiejętności niekoniecznie i znał kierownika to co miesiąc raz do przodu dwa do tył zależy ilu ukraińców będzie na budowie

nowy

co jakies 20 lat

iariło

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej żadnego szacunku dla ludzi wyśmiewają się z ludzkich tragedji wydaje im się że są iedyną firmą która wysyła ludzi za granice

@iariło

Jeżeli na rozmowie kwalifikacyjnej potraktowano Cię tak, jak piszesz, to coś ty tan nawywijał? Przyszedłeś wstawiony, bez odpowiednich kwalifikacji i na siłę chciałeś żeby dali Ci pracę, czy co? Znam doskonale cały Kobnext a w szczególności osoby z działu zatrudnienia i co jak co, ale że wyśmiali twoją tragedię tego nikt nie kupi. Wdziałem jak raz rzeczywiście został wyśmiany "szanowny Pan FACHOWIEC", ale on przyszedł wstawiony, śmierdząc piwem i na "pewniaka". Ale na rozmowie o pracę przede wszystkim najpierw trzeba sprzedać swój wizerunek ( pierwsze wrażenie) a dopiero potem umiejętności. Wiem, że pozory czasem mylą, ale jesteśmy tylko ludźmi mamy prawo błądzić.

Czenstochowianin
@Marek N.

Pan był kierownikiem pracowałem w Hanowerze dla mnie był pan ok! Tacy powinni być wszyscy kierownicy w kobnext

@Czenstochowianin

@Czenstochowianin Mam nadzieję, że dodasz od siebie coś więcej, na temat warunków zatrudnienia w Kobnext. Rozumiem, że byłeś zadowolony z atmosfery, która panowała w tej firmie. Mnie natomiast ciekawi, na jakim stanowisku pracowałeś i jakie obowiązki do Ciebie należały? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.