Opinie o Zannini Poland w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zannini Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zannini Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zannini Poland w Czeladź

prawda

A ja uczciwie przyznam ze ostatnio pani kierowniczka p. M bardzo sie zmienila na plus, super zmiana

Hahaha
@prawda

Hahahah napewno tacy ludzie sie nie zmieniaja!!!!

i

Hahahha czy to pisała sama pani M ? Dobre żarty

@Hahaha

Tacy ludzie sie nie zmieniają ale Karma wraca

ED
@prawda

Chce podjąć pracę. Proszę o nr tel do p. Magdy-kierowniczki.

Była

Co dostaliście na święta od Pani Madzi?pochwalcie się bo az jestem ciekawa czy tak jak co roku marnego keksa?

yyy

Jaka stawka na początek i jakie dodatki ? premie świąteczne ?

Alibabaaa
@yyy

Najniższa krajowa oczywiście. Dodatki ? Jakie dodatki ? Hahahha. Chyba ,że pracujesz już kilka lat to dorzuca Ci jakaś 100 do wypłaty z łaski swojej :) na święta ? Babka mój drogi.... ale to tez nie zawsze .

@yyy

Premie świąteczne haha dadzą Ci keksa i na pange tyle z premii powaznie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zannini Poland?

Stara wyjadaczka

Hahaha imprezy , wyjazdy hahaha 100lat temu jakieś marne spędy byly ale to bylo 100lat temu teraz ta firma nie jest w stanie nic zaoferować nawet godnej pensji

Firma Zannini Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
SONIA

Firma Zannini to najgorszy zakład w jakim kolwiek byłam, nie szanuje się w nim ludzi którzy są tyle co przyjęci do pracy, brak wsparcia liderów/ liderek non stop krytyka nie zadowolenie jeżeli nie robi się norm które są kosmiczne, żadne uwagi które zgłasza pracownik co do stanu części są bakatelizowane, według kontroli jakości wszystko jest dobre i można śmiało pakować po czym jeżeli przyjeżdża reklamacja winny jest pracownik, kontrola jakości i pracownicy na maszynach nie mają sobie nic do zarzucenia. Liderka dużo gada a tak naprawdę nic nie robi przez całe 8 godzin ino siedzi na komputerze i udaje że coś wpisuję, nie stety taka jest rzeczywistość w firmie Zannini jedno wielkie BYDŁO

@SONIA

Co do kontroli jakości w tej firmie jej nie ma

Jurgen

Może trzeba zacząć przegląd od siebie? Firma dobra daje możliwość zarobienia ale niestety nie każdy chce pracować!

ktoś
@Jurgen

Szczególnie narodowość ukraińska nie chce pracować, niektórzy z nich to lenie jakich świat dawno nie widział. Zarobić to chcą, ale pracować już nie bardzo

@Jurgen

Nie wiesz co piszesz :D dobra firma śmiech na sali

@ktoś

Tu akurat masz racje ale skoro wola przyjmować leni Ukraińców a zwalniać Polaków taka polityka tej marnej firmy

Tomcio

Tak ty tam masz (usunięte przez administratora) najwiecej do gadania, żenada gościu haha

Krystian

Witam jak sie maja w firmie operatorzy i ustawiacze ? Jakie stawki ? Sa jakies czujniki w maszynach co pokazuja czas pracy ? Mozna palic ?

Kamil

Witam ;) Czy nadgodziny sa obowiazkowe ? Jak z dodatkiem nocnym Jak sie maja operatorzy CNC?

ktoś
@Kamil

Nadgodziny nie są obowiązkowe, soboty za 100% też nie. Oni wolą dać nadgodziny i soboty ukraińcom, bo im mniej zapłacą. Kiedyś nawet była taka prośba od pani M do liderów, a że liderzy to lizi doopki to na soboty biorą ukraińki, niż Polki. I to są w porządku liderki? Wstyd

Hej
@ktoś

A operatorzy cnc jak sie maja ? Sa jakies dodatki ?

Paulina

http://www.zannini.com/sp/jobs-en.3sp Firma prowadzi aktualnie otwarte rekrutacje, a swoją aplikację można przesłać pod powyższym linkiem. Wcześniej pojawiało się tu sporo negatywnych komentarzy, ale już dawno nie podawaliście żadnych konkretów. Czy w firmie w ostatnim czasie nastąpiły jakieś znaczące zmiany? Ktoś wspominał, że w hali panują trudne warunki, czy zostały poprawione i pracownikom pracuje się lepiej?

Olcia

Zaninni porażka ! Na halo zimno tak ze w zieme siedziałam w kurtce i czapce, jak pada deszcz to magazyn zalany. Pan Rafał W , zalatwia ludziom żeby nie przedłużyli umowy... traktują ludzi jak gnoi, wyzywają , porażka !!!!

Rafał W.
@Olcia

Przepraszam, doszło do pomówienia. Ja "nie załatwiam żeby nie przedłużyli umów". Ja po prostu sam ich nie przedłużam. Z poważaniem, Rafał W. Project Manager Zannini Poland sp. z o.o.

Gabi

Mozesz podac jego imie?

!!!!!!!!!!

NA NIC kompletnie na NIC chyba ze chcesz sobie troszke podkreslam troszke dorobic o emerytury ten zaklad to porażka

Plis

Pani Magdo prosimy o zmianę godzin pracy na dogodniejsze aby zdążyć na autobus a nie czekać 40 minut na następny. Chociaż o 5 minut. Prosze. Proszę.

Oooo

Co to ma byc???jak sie spoznisz 5min to ciezko beda ci odliczac ale jak pracujesz 5min dluzej juz nikt tego nie doliczy!!!!PRACUJE SIE PO 8GODZ!!!!ktos ma jakies watpliwosci????!!!!

Do Hmm

Super by było. Na rano kończymy o 14 . Po odbiciu karty i przebraniu się nie można zdążyć na autobus o 14:06 ,jadąc o 14 :12 autobusem 723 pokonuje dużo więcej drogi, bo ma taką trasę że objeżdża kawał Czeladzi.

Hmh

A ja bym prosiła o zmianę godzin pracy jak było kiedyś od 5 : 55 do 13 : 55 itd bo ciężko zdążyć na autobus. Najgorzej jest po drugiej zmianie. Trzeba czekać pół godziny w ciemności. Ewentualnie zostaje złożenie pisma z podpisami do Kzk GOP o przesunięcie o parę minut odjazdu autobusu.

Olek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Alk

Nie polecam tej pracy ludzie oczekują tam że po jednym dniu będziesz pracować tam jak ludzie którzy pracują tam kilka lat i mają wprawe kiedy popełniamy jakoś błąd zamiast wytłumaczyć osobie co jest źle podnoszą głos nawet na starsze osoby jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do błędu w pracy jest bardzo nie miła atmosfera.

Paulina

@ona ale w jakim aspekcie pracownice narodowości ukraińskiej mają lepiej, od Polek? Możesz napisać trochę więcej w tym temacie? To dość rzadka praktyka, aby pracowników innej narodowości w jakiś sposób wyróżniać. Czy mają one wyższe wynagrodzenie, preferencyjne warunki zawierania umowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Zannini Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Zannini Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Zannini Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zannini Poland?

Zannini Poland
2.2/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Wojkowicka 60
    41-250 Czeladź