Opinie o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOFF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOFF na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

MEZO

Wydziałęm zdjęcia z okazji 25 lecia firmy! K L A S A! Tak 3mać!

ksoks
@MEZO

prawda, tyle lat na rynku to już coś

meq
@ksoks

kawał czasu, jestem zadowolony, że od pewnego czasu mam w to swój wkład

ino
@meq

Jaki masz wkład? Rozwin myśl proszę.

meq
@ino

że jestem pracownikiem tej firmy i razem ze wszystkimi ją tworzymy, nie wiem co tu jest do rowijania

John

Czy przedstawiciel handlowy uzyskuje spore premie od sprzedaży? I jak ludzie na dziale - zgrani i pomocni?

Liam
@John

Czy spore, czy nie to już zależy od wyników. Premie są, ale za nic się ich nie zbiera.

@Liam

Jasne, ale co firma to inna polityka. Nie zakładam że otrzymam nagrodę za nic nie robienie... to raczej oczywiste.

@Liam

Chodziło mi raczej o to czy jest to na odpowiednim poziomie, czy rzeczywiście, jeżeli jest się dobrym to można sobie dobrze żyć.

Liam
@John

Tak, firma pod tym względem jest okej

@Liam

No i o to mi chodziło. Dobrze to słyszeć, bo jednak zależy mi na załapaniu się do normalnej firmy i najlepiej już na dłużej...

ZEUS
@John

Czasem lepiej nie zrobić nic niż zrobić czego się potem żałuje. Mniej znaczy więcej.

@ZEUS

Ja jednak wychodzę z założenia, że najczęściej żałujemy tego, czego nie zrobiliśmy, więc nie wezmę sobie do serca tej rady

ZEUS
@John

Spoko szanuję to masz swój styl.

hermet

Jak tam na zaopatrzeniu? Spoko? Bo myślę czy by nie zadzwonić czy nie znalazlo by się dla mnie jakieś miejsce

Chilar
@hermet

W porządku, ale co chcesz wiedzieć konkretnie?

@Chilar

Konkretów żadnych nie mam, raczej o ogólną ocenę sytuacji jeśli chodzi o pracę w tym dziale, po prostu pytam o opinie osób tam pracujących

Chilar
@hermet

No to tak ogólnie to powiedziałem, że w porządku, nie narzekam narazie.

Ladali
@hermet

Nie nastawiałbym się za bardzo na to, że znajdzie się miejsce, nie wywalą nikogo, tylko dlatego, że ty byś chciał pracować, sam rozumiesz...

@Ladali

Może zechcą kogoś na staż czy zrobią wakat, możliwości są różne. Nie wiem dlaczego jakieś teksty, że mieliby kogoś wyrzucać

Ladali
@hermet

Przecież powiedziałem że NIE wywalą i tak dalej. O co się tobie w ogóle rozchodzi w tym momencie? Sens mojej wypowiedzi był zrozumiały dla większości społeczeństwa jak mniemam. A jak wakat zrobią nowy bo będzie potrzebny to okej nic mi do tego aktualnie. Mówiłem o czymś zgoła innym.

Jaskier
@hermet

Kolega ma sporo racji według mnie. Praca jest dobra i stabilna więc nie ma takich dużych zmian jeśli chodzi o ludzi. No i tak zasadniczo powinno być. Ja zanim tu trafiłem to przerobiłem wiele firm i było różnie, czasami po miesiącu już miało się ochotę zwijać, ale to zazwyczaj była wina słabego zarządzania, gdzie firma po prostu nie rozumiała pewnych oczywistości. Jak ktoś woli co miesiąc szkolić nowych pracowników bo nie potrafi zatrzymać starego no to już coś jest nie tak.

okoń
@Jaskier

no tak z perspektywy waszej to na pewno lepiej...

MUSC
@Ladali

Proszę o usunięcie komentarza w takim tonie obraża o inteligencje forumowiczów.

innoi
@MUSC

Nie widzę nic obraźliwego w komentarzu, do którego się odnosisz...

sentyment

Tak zajrzałem z sentymentu to może coś zostawię. Idealnych firm nie ma, ale tu uważam praca w porządku, stabilna i ekipa spoko była za moich czasów

dawno temu odszedłeś?

tak pytam z ciekawości. Pozdrawiam

@Kolega

3 lata stukną niedługo

@Kolega

Pozmieniało się coś od mojego odejścia?

@sentyment

Na jakim stanowisku byłeś?

@sentyment

nie pracuję tu na tyle długo, żeby ci odpowiedzieć na to pytanie, ale w firmie jest okej

pracowałem jako przedstawiciel handlowy

@sentyment

I dużo pracy było? Trudno pozyskać klientów w tej branży? I czy finansowo spoko, bo pewnie od sprzedaży też coś skapnie?

@sentyment

Wiem, że to trochę się mogło zmienić przez te kilka lat, ale tak chciałem jakiś zarys poznać

@lekeko

pracy sporo, nie narzekałem na brak questów

@lekeko

kwestia finansowa była w moim odczuciu satysfakcjonująca, ale pozwól, że nie będę głośno mówił o kwotach, bo to ile mi dawali to już moja sprawa prywatna, nie chcę wszczynać dyskusji

@lekeko

tak jest w tej branży, jak masz dobry obrót to coś skapnie ;)

@sentyment

Rozumiem, tak chciałem się zorientować, akurat parę lat w tym siedziałem. Dzięki

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOFF? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Praca pod ziemią dla górnika ślusarza elektryka dozór ruchu cieśli górniczego
Czechowice-Dziedzice
Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
Love Face

Jest git. Tyle w temacie.

@Love Face

na jakim dziale? handlowy mnie interesuje, są może jakieś oferty? nie mogę znaleźć nic

kk
@Karol

jak nie możesz znaleźć to pewnie nie ma. ewentualnie mozesz próbować bardziej po nowym roku

Love Face

Produkcja.

@Love Face

to gdzie indziej, no nic dzięki. może sie coś pojawi.

Racki
@Karol

CV sobie najwyżej wrzuć i jak będą potrzebować to może się odezwą.

@Racki

wrzucić gdzie?

Racki
@Karol

No nie wiem, na jakiegoś maila co podają, nie znam się aż tak.

alek
@Racki

Myślisz, że na ogólnego maila podanego na stronie będzie okej, bo jakiegoś tylko pod rekrutację to nie widzę

@alek

próbuj tak, też innego nie znalazłem maila na stronie

Thrasher

W jakich godzinach się pracuje?

Patryk
@Thrasher

Produkcja 6-14, a biuro 8-16 Raczej spoko godziny pracy, bez zmianowej

qled
@Thrasher

a na jakie stanowisko chcesz iść? chyba powinieneś ustawić status jako kandydat bo to potem wprowadza w bład

qled
@Patryk

dla mnie wygrała ta kwestia że nie ma nocek

@qled

A sorry, ja na to w ogóle uwagi nie zwracam, więc poszło to, co miałem tu ustawione domyślnie przy dodawaniu

@qled

Ale z drugiej strony, kontekst jest jasny, więc nie do końca rozumiem kwestii wprowadzania w błąd, bo raczej każdy jest się w stanie domyślić z moich słów, że tutaj nie pracuję.

Patryk
@qled

Bez przesady… tutaj akurat pytanie nie było jakieś dwuznaczne, żeby nie ogarnąć, że zadał je kandydat

Mad

Nie żebym chciał żeby się coś działo, ale ciekaw jestem jak tam moje stare (usunięte przez administratora)

zabb
@Mad

Twoje stare "usunięte" mają się całkiem nieźle

Domx

a co się ma dziać?

Ten
@zabb

nie bardzo rozumiem co miało być w tym miejscu?? w skoffie wszystko w normie

@Mad

Czemu już tu nie pracujesz? Dawno temu odszedłeś? Chyba cię jednak ciągnie tu skoro odwiedzasz wątek :D

@Paweł

co w tym dziwnego, ja sam sprawdzam czasami poprzednią firmę, co tam się dzieje aktualnie.

@Paweł

Jak się kawał życia gdzieś siedziało, ludzi swoich miało itd...

@Paweł

Ze swoich prywatnych powodów

@Paweł

Odszedłem ok. 2 lata temu (nie liczyłem z dokładnością co do miesiąca)

ZORRRO

Dlaczego by nie dogadać się z MURAPOLEM z BB?! Może nie Kojak ale wynająć do tych rozmów jakiegoś gościa na poziomie i wejść w komitywę z developerm?

Mad

Co nowego w Skoffie? nie dzieje się nic?

doppio
@Mad

Ale mówimy o nowościach, od którego momentu?

@doppio

No mnie tutaj nie ma rok dopiero. więc. w sumie to nie jakiś poważny okres czasu

Potencjalny klient
@Mad

Jak nic nie słychać to znaczy, że wszystko dobrze. Kiedyś ludzie mówili, że brak wiadomości to dobra wiadomość. Firma żyje , rozwija się i daje utrzymanie sporej liczbie Rodzin. To jest najważniejsze. Szczęśliwego NOWEGO ROKU 2022.

hakk
@Potencjalny klient

pracujesz tutaj?

Nolan
@doppio

ja tam nowości nie potrzebuje byle bylo stabilnie.

@Potencjalny klient

No i właśnie o takie mniej więcej informacje mi chodziło. dzięki. i tobie też szczęścia w nowym roku

@Mad

jak nie ma kowida to są jakieś imprezy integracyjne czy coś w tym stylu? u mnie w firmie poprzedniej były kiedyś takie grille i to było fajne.

hmmmm
@hakk

Nick: Potencjalny Klient Podpis: Klient Wniosek?

Szzymon

ktoś mi może odpowiedzieć?

@hmmmm

Ja wiem że to nie jest może najważniejsza kwestia ale jestem ciekawy poprostu.....

low
@Szzymon

ogólnie są dobre relacje wśród pracowników i czasem się gdzieś wychodzi wspólnie

@low

To super, dzięki wielkie.

@low

To wyjścia organizowane przez kierownictwo, czy pracownicy sami ogarniają wszystko? :D

Wladi

Witam. Ostatnio się przeniosłem do Cz-Dz i tak przeglądałem do jakich firm mogę się próbować załapać. Znalazłem waszą firmę i chciałbym zapytać jak wygląda teraz u was kwestia zatrudniania kogoś? Jestem elektrykiem z zawodu a widziałem że ciekawe te projekty robicie i pomyślałem że może mógłbym się jakoś załapać. Nie znalazłem co prawda żadnych ofert na razie, no ale czasami są wcześniej jakieś wewnętrzne przecieki albo informacja, że można wcześniej składać CV. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

poksal
@Wladi

wiesz co, póki co nie mam dobrych wiadomości. ale jak ci bardzo zależy, to podeślij aplikację inicjującą, lepsze to niż nie podjęcie żadnych kroków

@poksal

I myślisz, że to podziała i nie zniknie im to zaraz gdzieś?

@Wladi

a co ci zależy? jak wyślesz to może akurat kiedyś do ciebie zadzwonią a jak nie wyślesz to i tak nie będą mieli twojego cv czyli na jedno wyjdzie

@Wladi

w sensie nie chce ci tutaj ostudzać entuzjazmu tylko patrze tak realnie

@His

Racja, tak pewnie zrobie, dzięki. Ogólnie ciężko się dostać jak już przyjmują?

@Wladi

nie powiem, że ciężko, ale nie mierz gdzieś gdzie nie masz kwalifikacji

@His

Przecież napisałem, że mam kwalifikację więc nie wiem o co szum.

Dobre
@Wladi

No to skąd ktoś ma wywróżyć czy się dostaniesz?

@Wladi

Właśnie. Przyjdziesz, zobaczysz zwyciężysz. (lub nie - trudno).

Były Pracownik

Ponieważ oddałem Spółce Skoff dużą część swojego dorosłego życia chciałem Złożyć na Wasze spracowane dłonie moi byli Współpracownicy życzenia zdrowych i spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022.Niech w nowym roku czekają Państwa same dobre niespodzianki.

miło ;)
@Były Pracownik

Dzięki! Tobie też wszystkiego dobrego!

@Były Pracownik

Wzajemnie Wesołych Świąt.

Scuttlebutt

Z reguły nie mam w zwyczaju pisać jakiś pochwalnych poeamatów ale uznałem że firma zasługuje na dobre słowo i polecam kandydatom jeśli to jest ich branża

@Scuttlebutt

Potrzebny jest sprawny manager najlepiej obcokrajowiec. Powinien dostać luksusowe auto służbowe ( bmw x6m) wynająć dom w Bielsku. Szczrku lub Ustroniu. Przywieść swoją rodzinę dostać od Kojaka parasol ochronny na 6 miesięcy a w tm czasie mógłby powoli się wdrażać. Tylko taki rozwój wprawdzi firmę na inny poziom. Tutaj nie ma miejsca ani czasu na bylejakość. Showroom w Szczytku taki , że ludzie bedą mówli tylko onim popijąć grzańca na nartach czy jadać na rowerze. Nowe hasło reklamowe np " Lepiej widoczni?! Widocznie lepsi". Nowa krew nowa energia.

Pod wrażeniem
@Lukas

Wow, poleciałeś teraz w długą, prawie poszedłem po popcorn. A co do twojego hasła reklamowego to mało oryginalne, acz zabawne w tym kontekście. Kreatywność jest dzisiaj w cenie, gratuluję.

Bles
@Lukas

ciekawe, że wiesz co jest firmie potrzebne jak nawet nie jesteś jej pracownikiem nie chce za bardzo drązyc tematu ale popisywac sie swoimi haslami może spróbuj na jakichs rozmowach kwalifikacyjnych bo tutaj nic ci z tego nie przyjdzie

@Bles

No co wy, tak studzić zapał w człowieku?

Bles
@Neo

ja tylko kulturalnie proponuję, żeby ten zapał wykorzystał bardziej sensownie

@Bles

Bles doskonale wiesz, że mam rację,

Neo

Dobra, po tym wywyższającym się tonie, już cię nie bronię "Ziomuś". Serdeczne gratulacje, że znasz 2 słowa po łacinie, pozazdrościć Panie płatku śniegu. Zostańmy przy tym, żebyś jednak nic nie pisał, co?

dobra rada

albo bierz pół.

@Neo

Neo wariacie nie Ty mi będziesz mówił co mam robić. Widziałem Cie oczami wyobraźni wysoko kto wie może nawet na dole góry ale ok jak tam chcesz. Kojak musi spotkać się z kimś kto ma wizję i go utemperuje a nie z YES Menami. Ile to było dyrektorów w za dużych garniturach co jeździli do castoramy albo obi pytać co klienci sądzą o firmie. Tutaj potrzeba game changera . Wiem wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe i przyjemne ale co jest? Zadanie domowe przeczytaj proszę " Negocjacje z Potworami" Igora Ryżowa nie dziękuj za polecenie ksiązki od tego tu jestem.

dr

wszyscy gremialnie dziękujemy.

Tera to mnie zatkało

@Lukas

A dziękować i tak nie zamierzałem.

Scar

lubie swoją prace a i szef równiez od poczatku robil na mnie dobre wrazenie ktore wciąż się utrzymuje

Jew
@Scar

ryba psuje sie od głowy co wiadomo nie od dzisiaj i jak szefostwo w firmie nie gra to z pracownikami nie będzie lepiej, tutaj też nie narzekam

Super Man

Firma oferuje godne wynagrodzenie i pracę w dobrych warunkach.

@Super Man

Muszę przyznać, że się też uśmiałem macie tutaj ludzi kreatywnych z poczuciem humoru.

Fell
@TGD

o co ci chodzi? twój komentarz niewiele wyjaśnia

eh...
@Super Man

Rozwiniesz to może jakoś? Ja rozumiem, że nie każdy jest poetą ale mi na przykład taki komentarz nic praktycznie nie mówi. A przynajmniej nic konkretnego.

Gapa

trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać przed rozmową?

Janko
@Gapa

To chyba do każdej rozmowy trzeba coś poczytać o firmie itd. No nie ma innej rady, jak chcesz dostać pracę, to musisz się postarać trochę.

Bryla
@Gapa

ja stosuje taką metodę, że przed rozmową powtarzam sobie mniej więcej ułożone odpowiedzi na takie najbardziej prawdopodobnie pytania np. do mojego stanowiska. wtedy zawsze udaje mi sie bardziej opanować stres. ale poczytanie troche o firmie to też jest zawsze dobry pomysł, bo z doświadczenia wiem, że pracodawca dobrze patrzy jak ktoś staruje do firmy i widać, że coś o niej wie

laki
@Bryla

Jedna rada ode mnie - wyluzuj. Im bardziej będziesz wyluzowany tym lepiej ci pójdzie uwierz. Jak pokażesz, że panujesz nad sobą to na pewno będzie to twoim dodatkowym plusem. A startujesz z agencji czy bezpośrednio?

laki

Tak pytałem z ciekawości bo lepiej moim zdaniem bezpośrednio się zatrudnić a nie bujać z agencjami. No ale komuś z drugiej strony może być łatwiej się dostać przez agencję. Zależy co komu wygodniej

@Janko

Janko bzdura tutaj sprawdza się metoda im mniej wiesz tym lepiej śpisz. Jak będziesz rozmawiał Kojakiem to podejdź go psychologicznie na większość pytań odpowiadaj zdaniami związanymi z oświetleniem: - właśnie zapaliła mi się lampka w głowie jak Pan o tym mówi - Proszę na mnie tak nie lampić - Mogę być dla tej firmy latarnią podczas sztormu - Bedę światełkiem w tunelu sprzedaży - Zaraz Pana oświecę jak to widzę - Tyle informacji, że mi zaraz bezpiecznik siądzie - ale żarówa za oknem ( jak ciepło) itd itp

@TGD

warto uzupełnić o: - proszę jaśniej - zaraz Pana zgaszę moją propozycją pensji - Ja na polskim zawsze wolałem ponad romantyzm aniżeli oświetlenie - pozostańmy w kontakcie - itd itp

Blask
@TGD

Muszę przyznać, że się uśmiałem, macie naprawdę kreatywnych ludzi tutaj, rozświetlają to forum.

Toe

Praca dla ludzi, którzy chcą się dynamicznie rozwijać i poszerzać swoje doświadczenie. Wymagająca i angażująca, ale przy tym bardzo dobrze płatna. Atmosfera wewnątrz firmy jest w porządku, a sprzeczki i problemy zdarzają się wszędzie. Polecam przede wszystkim osobom ambitnym i nastawionym na sukces.

jolo
@Toe

Też fajne jest to, że rzeczy które robimy są naprawdę w porządku i ma się takie poczucie, że robi się coś dobrego, nie jakiś (usunięte przez administratora).

@Toe

Jak wygląda kwestia wdrożenia w prace?

Witali
@Marcin

no a możesz choćby napisać na jakie stanowisko ? Bo jak na montera to inaczej a jak do biura to inaczej no.

mike
@Witali

ja np. jestem zainteresowany biurem

Bleit
@mike

normalnie pierwszego dnia przedstawiają ci stanowisko i tłumaczą ci na czym dokładnie ma polegać twoja praca na przykładzie konkretnych zadań

Bleit
@mike

i oczywiście w trakcie pracy też możesz pytać tak na bieżąco i tak się uczysz, ja tak miałem jak się przyjmowałem

Gaj
@Bleit

zapytać można, ale też nie w nieskończoność i samemu ogarniać też trzeba

Earl

Ile ludzi tyle opinii to wiadomo dlatego zawsze bede powtarzac że trzeba po prostu iść i sprawdzać osobiście.

@Earl

praca jest spoko i warunki są ok, ale na własnej skórze to jednak na własnej

Benny
@Earl

z ludźmi można sie dogadać? bo jak kiepsko to nawet nie myślę

@Benny

ludzie są w porządku, z jednymi pogadasz innych unikasz, ale nie jest źle

Benny
@nick

ok, a ciężko ogólnie tak sie przestawić? przyzwyczaić, jak sie dawno nie zmieniało pracy?

Królik Bugs
@Benny

Przecież to indywidualna sprawa...

Królik Bugs
@Benny

Jednemu będzie ciężko, drugiemu nie, trudno powiedzieć, jak to będzie wyglądało w twoim przypadku.

@Benny

na pewno wiele zależeć będzie od twojego nastawienia, bo negatywne nic dobrego ci nie przyniesie i ciężej ci się będzie zaklimatyzować

Wookie

Pracowałam tam kiedyś i było fajnie. Dużo się nauczyłam. Atmosferę to czasami psuli starzy pracownicy, ale w porównaniu do innych firm przez które przeszłam to luzik. Szefostwo było ok, pensja zawsze na czas. Przeniosłam się do innego miasta ale pracę w tej firmie wspominam najlepiej ze wszystkich moich dotychczasowych. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników

Mimik

czasami tu zaglądam i nic się nie zmienia. Tylko narzekania i nic więcej, a prawda jest taka że najlepiej jest tam gdzie nas nie ma :-)) Pracowałem w tej firmie kilka lat temu i miło wspominam ten okres. Super ekipa, ciężka praca na początku - ale tak jest wszędzie. Gdzie nie pójdziesz zawsze będzie pięknie na początku, a potem zobaczysz plusy i minusy firmy. Pytanie jest takie - czy będziesz potrafił sobie poradzić i obejść minusy :-)) sam sobie odpowiedz. Jeśli ktoś jest na początku kariery, gorąco polecam, dobra szkoła, potem już nic cię nie zaskoczy.

Współpracownik
@Mimik

Jest to jeden z niewielu postów pokazujący logicznie jak wygląda praca w nawet najmniejszej korporacji. nie można pracując na stanowisku tzw. zwykłym chcieć mieć wpływ na Zarząd lun na Właścicieli. Trzeba uważać aby nasza praca była wykonywana dobrze i nie powodowała zakłóceń pracy innych. Ludzie zawsze bacznie obserwują współpracowników i oceniają. Może nie mówią tego otwarcie, ale zawsze mają swoje zdanie i niezbyt lubią pływaków i nierobów bo muszą za nich pracować. Wcześniej czy później wpuszczą takiego cwaniaka na minę. No i potem są posty, jaka to firma i kierownictwo jest brzydkie. Wszędzie ludzie nie lubią cwaniaków. Powodzenia i przepraszam za trochę mentorski ton. Powodzenia dla Spółki.

Ronda
@Mimik

też się zgadzam. Trafiałam różnie a tutaj mam swoją pracę, swoje miejsce na ziemii i ludzi których lubię.

domi
@Ronda

Czyli atmosfera raczej dobra?

Ronda
@domi

jak dla mnie to nawet bardzo dobra, zwlaszcza po różnych nieciekawych doświadczeniach, ludzie są rozmowni, pomocni, nigdy nie mialam sytuacji, żeby ktoś mi odmówił pomocy i z wieloma osobami naprawde sie zżyłam

Soda Pop

Obowiązuje tutaj nadal jakiś okres próbny? Trzeba się na coś takiego szykować?

Zostaw merytoryczną opinię o SKOFF - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w SKOFF?

Zobacz opinie na temat firmy SKOFF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOFF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 25 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOFF