Revor

Kraków

Opinie o Revor

anonim 2011-12-05 13:23
Jeżeli kolega (usunięte przez administratora)sądzi że praca w firmie Revor polega na szwędaniu się po sklepie ze słuchawkami na uszach, w (usunięte przez administratora).. się ma klientów to jest w głębokim błędzie, a \\\"wysokie kwalifikacje i umiejętności\\\" ??? hehe sorry ale nie wystarczy po prostu jeździć na rowerze, jesteśmy po to żeby doradzić klientowi w zakupie towaru a nie wciskać czy zasypywać wywodami filozoficznymi na temat stopu stali z jakiej jest zrobiona szprycha. \\\"Bardzo niskie zarobki są wypłacane w terminie. Są przyzwoite premie, ale nie do wyrobienia\\\" ja jakoś nie narzekam i wcale się nie trzeba bardzo spinać żeby osiągnąć założone progi no ale nie uciekam przed klientami jak kolega. \\\"napuszczanie jednych pracowników na drugich, zachęcanie do \\\\\\\"kablowania\\\\\\\"\\\"- no chyba nikt nie ma ochoty pracować za innych nie sądzisz (usunięte przez administratora)??
Zostaw swoją opinię o Revor - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Revor