A.M.CIEŚLAWSCY STUDIO FOTOGRAFICZNE

Aa

Opinie o A.M.CIEŚLAWSCY STUDIO FOTOGRAFICZNE

smuł 2010-10-08 22:52:36
Kolega u nich pracował okazali się chamami stawiającymi na (usunięte przez moderatora) pracowników mających w głębokim poważaniu klientów indywidualnych. Niekiedy dochodziło do takich scen że gdy pojawił się niezadowolony klient krzyczeli na niego i rzucali w niego pieniędzmi! Skandal!! TERROR to za mało powiedziane!!!
Ja 2011-04-11 11:51:06
Horror. Jeśli jesteś słaby psychicznie to nie idź tam pracować.
Marta 2013-01-29 14:30:38
Tez miałam niemiłą przyjemnośc poznac tych państwa. Byłam przy podpisaniu umowy na zdjęcia ślubne z moją siostrą. Aż mi się nie chce rozpisywac szczegółowo bo można by napisać niezłą powieść czy raczej dramat...Mili do czasu gdy złapią klienta. Potem to już...
Siostra jak ujrzała zdjęcia ze swojego slubu to się rozpłakała. Mnóstwo ważnych momentów pominiętych a jakość (zwłaszcza na weselu podczas zabawy) jak z amatorskiego aparatu. Gdy pojechała reklamować im te zdjęcia i spytać czy nie można ich jakoś lepiej obrobić czy wykadrować to pan fotograf się tylko roześmiał i powiedział, ze te zdjęcia sa dobre a na sali tak wyszło bo - jak to pan powiedział - sciany były żółte to i sukienka zabarwiona na zółto....
qwerty 2013-09-11 14:30:54
to jest (usunięte przez moderatora) dostajesz po uszach za błędy zony właściciela albo ich synalków, to jest makabra, naprawdę terror psychiczny. dużo by tu pisać o tych ludziach... zatrudniają ludzi tylko wtedy jak maja duży (usunięte przez moderatora) i się nie wyrabiają, po wszystkim jak sie uspokoi powiedz ci, ze się nie nadajesz, zrównają cie z błotem i podziękują. A zdjęcia robią wszystkie żółte, bo żona pana Adama tak je rasuje w photoshopie, wszystkie na żółto, aż żal patrzeć.
An 2014-07-08 19:49:34
Dajcie znac jak wyglada sytuacja w tym studiu,czy oferuja umowe o prace,jaka jest atmosfera czy warto podejmowac sie tam pracy?
Niepolecam 2015-04-17 22:45:30
Jestem amatorem, ale jeśli chodzi o zdjęcia legitymacyjne to jest wg mnie tragedia.
stef 2016-06-13 10:49:34
Znaczy, że oprócz robienia zdjęć musiałeś tam spawać??!!??
Zostaw swoją opinię o A.M.CIEŚLAWSCY STUDIO FOTOGRAFICZNE - Aa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.M.CIEŚLAWSCY STUDIO FOTOGRAFICZNE