Be Perfect Sp. z o.o.

Opinie o Be Perfect Sp. z o.o.

K.

Pracowałam w firmie przez parę lat. Wspominam ten czas bardzo mile. Z większością ludzi wspaniale mi się dogadywało, czasami tylko zdarzały się zgrzyty z ITkami, ale wszyscy wiem, że to kosmici ;) Co do szefa, czyli Przemka, to osoba która jest w stanie wiele zrobić dla człowieka i naprawdę pójść na rękę. Gdyby nie to, że musiałam się przeprowadzić poza Śląsk, to dalej bym tam pracowała. Bardzo polecam!

P.

Pracuję w tam od przeszło 5 lat. Atmosfera świetna! Praca może nie należy do najłatwiejszych ale można naprawdę dobrze zarobić. Wynagrodzenie zależy właściwie od tego jak się przyłożymy do pracy, można wyciągnąć naprawdę fajne kwoty. Ekipa jest bardzo pozytywna i zgrana, co jakiś czas umawiamy się na jakieś wyjścia, są również organizowane różne imprezy. Co roku jest organizowane 3 dniowe szkolenie wyjazdowe (na które zawsze cała firma czeka z faktu wielu atrakcji :) ). Jeśli coś czasami się w życiu dzieje, że potrzeba wolnego czy szybszego wyjścia - zazwyczaj nie ma z tym problemu. Mogę szczerze polecić :)

Lord Vampirófff
@Agata

Ja współpracę zakończyłem przeszło 3 lata temu wiec nie mogę się wypowiadać o obecnych warunkach, ale umowę o pracę otrzymałem po 3 mc, stawki były wg. mnie bardzo ok, największe plusy to wyrozumiałość, elastyczność i indywidualne podejście do pracownika :)

Hej, ofert pracy jakoś nie widzę, pracownicy też przestali się tu udzielać, o co chodzi?:D Olśni mnie ktoś, jak tam obecnie pracuje wam się w firmie? Jak zarobki, atmosfera? To dobry czas na wyjście z inicjatywą i podpytanie o etat w seo? Wiem, że kiedyś szukali młodszego specjalisty i o to stanowisko właściwie mi chodzi. To samodzielne stanowisko, czy cały dział jest utworzony? Mają jasno określoną ścieżkę awansu? Fajnie byłoby zostać za jakiś czas specjalistą czy seniorem :) Czegoś konkretnego wymagają od pracownika? Doświadczenie w automatyzacji traktują jako dodatkowy atut?

A

praca średnia to i zarobki średnie

@A

A to ciekawe... tutaj zarobki są adekwatne do zaangażowania i wykonywania swojej pracy. Większość pracowników zarabia ponad "średnią krajową" :)

Ewelina

Czyli większość faktycznie się angażuje? ;) Głównie chodzi i wyłapywanie klientów czy coś jeszcze?

@Ewelina

Nie ukrywajmy, że firma stała się typowym Call Center. Od szefa można usłyszeć jedynie słowo "Dzwoń". Także większość osób nie jest zaangażowana.

Ewelina

Czyli ten brak zaangażowania przekłada się na gorsze zarobki? :/ To ludzie sami nie powinni sobie poszukać tu motywacji?

Nie ukrywajmy jeśli pracownik przez 3 mieiace lub wiecej nie ma nowej firmy leci tylko na starych klientach, a non stop mowi jaki to jest zapracowany... to szefa też może szlak trafić...

@Ewelina

jeśli twoja wyplata w głównej mierze składa się z premii od sprzedaży, to owszem brak zaangażowania i pracy skutkuje małą wypłatą

Szlak to ci się może trafić, ale w lesie na wycieczce xD

Ewelina Nowy wpis
@@anonim

O Ty nicponiu, ale koledze z pracy żeś dogadał. ;p Ludzie generalnie tu się w miarę lubią?

LubieMieso Nowy wpis
@Ewelina

Sie wie... relacje w firmie są super :) Kto chce może zostać w jeden piątek miesiąca dłużej. Gramy w gry, śpiewamy, rozmawiamy i się dobrze bawimy. Wszyscy fałszywi ludzie, którzy nie byli lubiani już odeszli także naprawdę jest super.

Wszyscy? Nowy wpis
@LubieMieso

To musimy jeszcze wyrzucić M. A i S XD

W

Be Perfect jako pracodawca jest na plus, w firmie zwracamy się do siebie po imieniu i dbamy o to, aby każdy czuł się tu dobrze. Misja nadrzędna firmy która jest profesjonalizm który przejawia się w każdym względzie.

Czy Be Perfect Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Justlikethat

Oczywiście, ze tak

Zbigniew
@Justlikethat

Coś jeszcze też jest z benefitów?

Dziwny, ktoś ciągle wchodził i wychodził, nawet nie wiem kto tam był szefem, chaos i jakoś tak brudno.

Gdzie się widzisz za 10 lat XD NA TWOIM STANOWISKU

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Be Perfect Sp. z o.o.?

Nie mieć wymagań i tyrać za 2800

Jak długo czekaliście na odzew z Be Perfect Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Tylko we wtorki o 19.00 z tego co wiem

Kiero

Warto zaznaczyć, że jak w każdej firmie początki są trudne, praca to aktywny kontakt z potencjalnymi klientami i na to trzeba się przygotować. Zatem dużo telefonów, argumentów i nauki. No, ale od razu specjalistą nie zostaniesz, a od czegoś trzeba zacząć! :) Sam marketing internetowy jest bardzo ciekawy i z czasem nabywa się bardzo przydatnej wiedzy. Ciężko określić w jakim tempie zaczniesz się rozwijać - to już jest mocno indywidualna sprawa :) Na minus mogę napisać, że można się zniechęcić jeśli przez długi czas nie udaje się z nikim porozmawiać. Call center to nie jest, no ale, jak ktoś nie lubi rozmawiać przez telefon oraz pracy z ludźmi - to chyba nie dla niego :) Na plus na pewno lokalizacja, atmosfera, praca biurowa, stałe godziny pracy, rozwojowa branża oraz wypłata na czas :)

A.

Pracowałam w firmie Be Perfect przez kilka lat. Na starcie jako osoba zdalna, potem poprosiłam o etat i szef bez problemu się zgodził na nowe warunki. Polecam ich jak ktoś szuka dobrej pracy.

Bożena
@A.

A co sądzisz o samych warunkach pracy w Be Perfect? Z nich też byłaś w pełni zadowolona? Nie będę ukrywała, że szczególnie interesują mnie zarobki.

Oskar

Pracowałem w tej firmie przez parę miesięcy. Ogólnie atmosfera była ok. Nie ma tam jakichś owocowych czwartków czy innych takich dziwnych rzeczy, jak to czasami bywają w korpo, ale od czasu do czasu, szef organizuje jakieś imprezy firmowe. Jakbym teraz szukał pracy i znalazł ich ofertę, to bym znowu aplikował.

Internet

może Bożena nie chce udostępniać swoich prawdziwych danych, hm?

Jacek

@Marcin Może masz wiedzę czy firma obecnie potrzebuje kogoś do pracy?

Pracuję w Be Perfect od ponad 5 lat, jedyne co mogę powiedzieć na temat firmy, to że naprawdę można znaleźć tutaj dla siebie miejsce. Gdy zaczynałem, firma była w małym biurze, gdzie z trudnem się wszyscy mieścili, teraz firma zajmuje ogromne biuro, mamy osobną kuchnię, toalety dla obu płci. I nawet rzutki i piłkarzyki! Jedyny minus to czwarte piętro bez windy... Nawet się odechciewa palić :/ Co do współpracy z klientami... To jest dla potencjalnych pracowników... Ale moi klienci nie narzekają :P

K.

Janek Błaszczak

Od 7 lat współpracuje z nimi z dwoma przerwami na sprawdzenie konkurencji - nie mam im nic do zarzucenia, pełne zaangażowanie Pani Agnieszki do naszego SEO pokazuje jak skrupulatnie można podejść do współpracy. Polecam z czystym sumieniem.

Rhodes

Polecam

Kierlaczyk

Wszystko zgodnie z ustaleniami z spotkania - polecam się zobaczyć z nimi o wiele łatwiej jest się dogadać.

Ola Gabryś

Szanowni Państwo, takiego partnera w biznesie warto jest polecić.

Adam Lechań

Stosunek jakości do ceny jest wyważany, Dawid Wyszka jest zaangażowany w każdy z naszych projektów i chociaż nie raz mieliśmy różne problemy, wykazał się pełnym profesjonalizmem jak i firma którą reprezentuje.

Dawid86

Pełne zaangażowanie, sprawny kontakt, cena dosyć spora ale nie znalazłem do tej pory tak rzetelnej firmy.

Bogdan72

Fachowość pod każdym względem.

Zostaw merytoryczną opinię o Be Perfect Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Be Perfect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Be Perfect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Be Perfect Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Be Perfect Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Be Perfect Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Be Perfect Sp. z o.o.