Opinie o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ustronianka sp z.o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ustronianka sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

wip

Czy może ktoś napisać blżej o ci chodzi z tą zmianą w kadrach

nik

Pracowałem w Ustroniance w Ustroniu jako PH i dużo się w tej firmie nauczyłem. Jestem bardzo wdzięczny Panu Michałowi. Sądzę, że pięcioletnie studia nie dają tak dużo jak pół roku pracy w tej firmie. Pozdrawiam całą załogę.

Www
@nik

Jak je ukonczyles w wyzszej szkole to tak...

Bolo

Byłem na rozmowie we Wrocławiu na stanowisko Kierowca kat C - Magazynier. Kierownik, który przeprowadzał ze mną rozmowę nawet nie wiedział na jakie stanowisko aplikowałem. Fakt, cała rozmowa była spoko , kierownik był miły itd, ale warunki pracy okropne. Po I Magazyn - wyglądał jak duży garaż i małe biuro. Ciężko tam trafić, bo reklamy nigdzie nie ma, a Firma wydaje sie porządna. Po II Smochody - powinny być dawno na złomie. Po III kasa - 2000 zł brutto przez okres 3 mscy potem dodatki od galonów. Praca od 6:30 do 15:00, ale wiadomo, że dłużej. W wakacje zapomnijcie, że do 15:00. Towar musi być rozwieziony, bo klient czeka, wiec zapewne do 19:00. Ogólnie nie polecam, chociaż tam nie pracowałem , ale kierownik mówił, że co chwile ktoś przychodzi i odchodzi po 2 dniach.

Zygmunt

Witam. Czy ktoś może napisać jak wygląda praca kierowcy w Białej na samochodzie 6 koszowym? Pojawiło się ogłoszenie i chciałem aplikować. Czy stawka godzinowa i czy codzienne powroty na bazę? Jeśli stawka godzinowa to jaka? Z góry dzięki za odpowiedź.

PanC
@Zygmunt

podnosze temat, ile zarabiaja kierowcy?

Firma Ustronianka sp z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mnms

Na portalu opinii konkurencja zablokowała wam wszatnie wypowiedzi ,?ze względu na zmianę organizacji firmy? Jest stres jest impreza☺ i to taki prezent dla Nas na same Święta .

Nikos

Jak wyglada praca PH w ustroniance ?? Warto sobie głowę zawracać ??

:-)

John, ile zapłaciła ci tym razem konkurencja Ustronianki za tą prowokację? niezła reklama twojego artykułu, john. he he :-)))))

john
@:-)

Nie być śmieszny. Przeczytaj ze zrozumieniem. Z dniem 30-12-2016 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Prudniku wycofuje ze sprzedaży Napój ICE TEA PEACH Ustronianki data ważności 24-05-2017 i 28-04-2017 sprzedawany w sklepach DINO na terenie całego kraju.

+==+
@john

Jaśku / Dżonu (he,he) za tą kasę co zarobiłeś u konkurencji Ustronianki kup sobie słownik poprawnej polszczyzny albo zapisz się na odpowiedni kurs doszkalający :-) "Nie być śmieszny" :-))))) W sumie czego można oczekiwać od Jaśka...? Wszak ma takie wykształcenie jakie ma....więc reprezentuje adekwatny poziom zachowania i "inteligencji".

Lizodupiec

Nie ma plusow pracy akwizytora w zadnej firmie

Wodnik szuwarek

Na jakie zarobki można liczyć w Ustroniance w Ustroniu jako przedstawiciel handlowy?? Jakiś są plusy i minusy tej pracy?? Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Pracowałam pracuję I będę pracowała

@Vip

No wlasnie ja tez

onn

Pracowales badz pracujesz w ustroniance??

Vip

Godnej polecenia? Na tym opiera swój byt na poleceniu :-) słuchaj Panie skromny Onn co na piśmie to twoje chcesz pracować za 1300 twoja sprawa i problem

Vip

Koniec roku rozliczenia efektów pracy ? Nik t nie trzyma nikogo za ładne oczy nie ma efektow, do widzenia .Koszty pracowników i logistyka są wysokie firma i warunki pracy są wzorowe dla osób które chcą i pracują

@Vip

Moim skromnym zdaniem.. Jak ktos chce pracować to firma godna polecenia!! Nikt nikogo nie bedzie klepal po plecach chcesz to pracujesz ,nie to idziesz do Artechu za 1300zl... Mysle ze ta firma jest jednym z zakladow ktory jest liderem na rynku pracy w okolicy, ale czlowiekowi nie dogodzi zawsze coś..

Dawiddd

Ciągle romanse i bajerowanie. Krótko mówiąc (usunięte przez administratora)

Alan

Ogólnie to chyba nikogo nie dziwi za bardzo, że ustronianka daje sobie radę, przecież to dobra i ciekawa firma, która w cudowny sposób traktuje pracowników, Biała ma szczęście że u nich jest ta baza główna

JONASZ

Doświadczeniem naywasz mobing i traktowanie pk/rks-a jak śmiecia ? No nie powiem Ci szacunek . Do Ustronianki jak nic pasuje ppwiedzenie spieszmy sie kochac handlowców tak szybko odchodza .

MaRyyyKa

pracowałam dla tej firmy kilka lat . Dziś wiem że o kilka lat za długo. Zostałam oszukana na samym starcie że mimo obiecanej wyższej podstawy premia mi to wyr,ówna . Głupia byłam i uwierzyłam zwalniając sie i zatrudniając w Ustroniance. Jeżeli ktoś szuka pracy po to by szukac dalej to dobrze trafił . Jas znalazłam intratna robote po 2 latach i dziś uwarzam że nauczyłam sie jednego pracując z tak wartościowymi managerami jak pokory . Gdy zarabia sie po kilka tysi i wiecej w tej firmie trezba nauczys sie pracowac za 1900 .....

Krystian Janowski

Chciałbym podjąć pracę w firmie Ustronianka, potrzebuję auto żeby dowozić córkę do szkoły, słyszałem że teraz już nie trzeba robić planów i umowy dają na 5 lat a auto na 8 godzin jest, troszkę się można pokręcić po sklepach i po córkę do szkoły. Dorabiam jako malarz więc van jak najbardziej się przyda. p.s. ma ktoś kontakt do firmy..

mikolaj

non stop jest rotacja , mozesz probowac

vip

Mylisz się tylko tyle powiem zarobki na umowie o pracę są bardzo dobre pracuje się bez obawy nikt nie stoi nad tobą nie trzeba układać trasowek do 1 w nocy bo panu M minuty się nie zgadzają

Zostaw merytoryczną opinię o Ustronianka sp z.o.o - Ustroń

• Jak się pracuje w Ustronianka sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ustronianka sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ustronianka sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ustronianka sp z.o.o