Opinie o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ustronianka sp z.o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ustronianka sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

mstg

Należę do licznego grona byłych pracowników Ustronianki. Nie tej Sp. z o.o. ale W.N.W.M. Minęło wiele lat a ja nadal ciepło wspominam pracę, ludzi i czas spędzony w tej firmie. Polecam każdemu, kto chce poznać firmę zbudowana od podstaw oraz tym, którym wydaje się, że prowadzenie prywatnego biznesu to nieustające pasmo sukcesów usłanych różami. Przed firmą zapewne jeden z najtrudniejszych momentów, czyli zmiana pokoleniowej wachty u steru. Mam nadzieję, że wszystkim te zmiany wyjdą na dobre. Panu Michałowi życzę dużo zdrowia, zasłużonej "emerytury" a całej załodze zapału, chęci do rozwijania się i satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

EDA
@mstg

Chyba sami piszecie sobie te opinie. Fajna firma hahaha.

Jasiek

Może ktoś napisze czy zaszły już jakieś zmiany w firmie? Jak się teraz pracuje?

xxx
@Jasiek

Lepiej nie pytaj :(

Elka
@xxx

A co masz na myśli?

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

qwerty
@Igor

Aktualnie firma prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Proszę się kontaktować bezpośrednio z zakładem w Białej.

Dariusz

Generalnie jak jest cisza na forum to znaczy, że dobrze się pracuje!!

Firma Ustronianka sp z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
John

Cisza bo matoly bez wykształcenia rzadza lub beda rzadzic. Ta firma długo chyba nie pociagnie..... (usunięte przez administratora) na każdym kroku kazdy kazdego...

Iza

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

Anita

Firma rozwija się i inwestuje!

Baskaaaa

Z tymi romansami to prawda. Czasem ludzie zamiast pracować to się bajeruja. Faceci mają ciągle dostęp do kobiet, a to często prowadzi do jednego. W niektórych firmach kontakty damsko męskie są zakazane, a w Białej nikt na to nie zwraca uwagi. Zamiast robić to bajerka a później pokątne bzykanie.

@Baskaaaa

ty się weź za robote a nie głupoty pieprzysz

John
@Baskaaaa

No tak szczegolnie jeden brygadzista jest taki chetny. Niby laske ma....

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

wodnik

czy seria spektakularnych przejęć osiągnie w końcu kres? podobno pracownicy producentów od czekolady po podpaski obgryzają paznokcie czy czasami nie staną się kolejnym łupem potentata z Ustronia ;)

pracuje w tej firmie i jest ok. jak w każdej firmie są wzloty i upadki a ludzie są tylko ludźmi negatywne opinie były są i będą. jak się komuś nie chce pracować to ma problemy i jest to logiczne .co do wynagrodzenia to nie jest źle. najlepsze jest to że opinie negatywne są wystawiane przez osoby zwolnione za ich postępowanie najczęściej i nie mają żadnego odzwierciedlenia o tej firmie. przychodząc do pracy pracujesz a nie liczysz aż minie 8 godzin żeby jakoś to minęło. i tyle w temacie

@pracownik

Tak 8 h a po co więcej jak w grudniu miałem z 5 nadgodzin a wypłata 1 nadgodzina musi legalnie jakoś !

DIDO

RKS jakimi autami jeżdżą w Ustroniance?

RŚCG
@DIDO

MAN

DIDO
@RŚCG

słyszałem, że DAF

Super firma po powrocie z L4 wypadek w pracy otrzymałem wypowiedzenie na legalu najpierw dopuszczenie do pracy a w ten sam dzień wypowiedzenie . Owszem miałem 2 lata temu też wypadek w pracy mało brakło a bez nogi bym został ale ostatni epizod mnie zdenerwował . O ile ktoś w firmie czyta te wpisy to będzie wiedział kto pisze

"żona" rąsia Tomka

Tomek frustrat-impotent :-)))

@"żona" rąsia Tomka

Aś odważny w gębie

@"żona" rąsia Tomka

Ale miłe że ktoś czyta????

@Tomek

Poza tym zastrzeżeń większych nie mam

RŚCD

Podziękuj koledze który był też na L4

@RŚCD

??????????????

JARO

Regionalni Kierownicy Sprzedaży jakimi jeżdżą autami?

Edyta

@Tomek myślisz, że przez wypadek dostałeś wypowiedzenie? Może nie było to ze sobą powiązane? Skoro już 2 lata temu miałeś wypadek, to gdyby to od tego zależało to pewnie już wtedy firma Ustronianka by Cie zwolniła. Czy nie ma jakiegoś innego epizodu, który by powodował, że chcieliby Cie zwolnić?

@Edyta

a co ma piernik do wiatraka każdy

@pol@

każdy powinien z tej firmy wylecieć niektóry to nawet urlopów wypoczynkowych nie mają

@pol@

zmęczenie i brak chwili odsapnięcia

Inpuls

Dlaczego usunięty został wpis o tym ze RD ściągnie swoich pociotków. Dla tego bo inni nie będą z nim pracować ?

Nik

Super firma!

impuls

Przyznać sie ile osob rozważa zmiane pracy?? Zarobki sie skonczyły... Cięcia godzin pracy, redukcja etatów, brak pracy w weekendy a wyplata taka że sami wiecie.. Praca nie adekwatna do stanowiska pracy. Jak ktoś wam powie przy zatrudnieniu że dbaja o rozwój pracownika to możecie im sie zaśmiać prosto w twarz. Pan Rafał D (nowy członek zarzadu) wymyśla takie unowocześnienia że jeszcze troche to sam bedzie pracowal i ogarnie cały zaklad. Przyznam że może uda mi sie przepracować jeszcze ten miesiąc... Ahhhh dużo by na ten temat i inne pisac...czepiają sie ludzi ktorym zależy/zależalo na rozwoju tej firmy i sami psują atmosfere i motywacje do pracy......

@impuls

psy szczekają a karawana jedzie dalej .... :-))))))) come on...be my guest and ..make my day :-))))))))))

Edyta

@nowy. prac a czy przed podjęciem współpracy firma Ustronianka informowała, że będziecie musieli pracować w niedzielę i święta? Czy wtedy inaczej płatne są przepracowane godziny?

Edyta

@siedlczanin czy może już jesteś po rekrutacji w Ustroniance? Chciałbyś teraz sam odpowiedzieć na swoje pytania. Będzie to przydatne dla innych użytkowników forum, którzy poszukują pracy w Ustroniance. Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko: fakturzysta kasjer http://www.ustronianka.com.pl/5-praca.html. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia na tym stanowisku i chciałby dać rady odnośnie rekrutacji w firmie Ustronianka?

Zostaw merytoryczną opinię o Ustronianka sp z.o.o - Ustroń

• Jak się pracuje w Ustronianka sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ustronianka sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ustronianka sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ustronianka sp z.o.o