sipo ltd

Poznań

Opinie o sipo ltd

beduin z usa 2016-08-18 15:06:14
Nawet pociotki od Władka znaleźli już sobie nowe roboty więc bardziej doświadczeni powinni ruszyć 4 litery i porozsyłać cv zamiast marudzić nad swoim losem. Z tego co wiem na meksyk chetnych brak (no chyba oprócz alkoholików, ktorym jest wszystko jedno) każdy sobie zdaje sprawę z tego ze będzie gorzej niz w usa. znowu brak wyplaty, telefony, maile, strajki i szczelanie fochow przez ekipe, a potem straszenie ze wywala nas z projektu. Z wrzesni czy bratyslawy mozna sobie zjechac do domu, na swoj koszt, isc na l4 i bedzie sie pare stow do przodu, ale zza oceanu to juz będzie troche za drogo.
Obibok Bratysława 2016-08-18 15:36:08
Chciałeś napisać bardziej doświadczeni? Ale w czym? W ściemnianiu i robieniu pustych godzin? Do Meksyku niech lecą ukraincy będą tańsi i więcej materiału do roboty ukradną. Meksyk zapowiada się w prawdziwym tego słowa znaczeniu :) Nie ma co więcej pisać. Nie polecam i odradzam!
bamber 2016-08-18 16:20:57
Dobra minęło już pół sierpnia czy ktoś dostał wypłatę za czerwiec??? Bo podobno w tym tygodniu, a przelewu nima. Że potrącają pieniądze za jakieś wymyślane szkody to od razu piszą, ale wypłaty to już ciężko przelać. Co do zaległych składek to trzeba zgłaszać do zusu albo do pipy Bo zus wychodzi z założenia, że to na pracowniku ciąży obowiązek kontrolowania pracodawcy. Wiec zgłaszajcie.
nygus 2016-08-18 16:54:43
Chyba robotyków nie policzyłeś, czyli będzie 2x tyle. Czas uciekać z tej firemki żeby się potem z ręką w nocniku nie obudzić bo zostanie chodzenie po sądach, a pierwsze do zaspokojenia są zawsze instytucje tj. skarbówka, zus. a na wypłaty to już nic nie zostanie.
bolo 2016-08-18 17:03:45
Na dziś to wygląda że chyba nie będzie czego przesiewać, hehehe. Zapowiada się taka łapanka jakiej nawet na Wrześni nie było. A co z tego wyniknie - jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Już widzę te kontrakty na które jadą hordy ukraińców i absolwentów zaganiani do roboty przez starą alko-gwardię.
jeden z obibokow z usa i wrzesnii 2016-08-21 17:19:16
Kto jest normalny to z sipo juz dawno uciekl, za czerwiec do dzis wyplaty nie dostalem a juz mi biuro 70 razy obiecywalo ze przelew pojdzie :) Wspolczuje ludziom, ktorzy pojada do meksyku;)
jeden z obibokow z usa i wrzesnii 2016-08-21 17:40:17
@Sowa 2016-08-21 19:39:29
Jesteś kobietą z kadr zmuszoną do kontrolowania formu, bo szef zauważył opisy na temat: " wie ist meine geld" i ta prawda odstrasza ludzi mądrych od zaczęcia współpracy z tą firmą. Wyjazd za granicę za 500 pesos i wypłatę po 4 miesiącach nikogo chyba nie zachęci? Bo tak są w tej firmie traktowane umowy zlecenie = śmieciowe. Pozdrawiam chętnych do sponsorowania firmy w okresie upadłości.
bonzo 2016-08-22 11:14:37
Szczerze to Helmut zydzi nawet gelda zeby to forum zmoderowali hehe. Albo zrobi to ale odciagnie kazdemu po równo z wypłaty bo to przeciez pracownicy robią mu zly PR w oczach ewentualnych kandydatów do pracy, którym po wizycie tutaj ochota na zatrudnienie przechodzi.
Nicki 2016-08-22 13:36:03
ciekawe czy Helmut płaci jej nadgodziny skoro o 23 w nocy udziela się w sprawach sipo.
Damazyn 2016-08-25 11:52:10
Co sie wydaje uspokajać, jak nie ma wynagrodzeń? Kończy się lipiec, a pieniędzy za czerwiec nie ma. Patologia.
Zenek 2016-08-25 19:53:10
Chyba sierpień chciałeś napisać
megunia8 2016-09-12 16:37:33
Nie proponuje wspolpracy z ta firma. Od miesiecy nie wyplacaja wynagrodzen a firmy dla nich wykonujacych prace oszukali. Ja jestem jedna z tych ktora stoi z Sipo przed sadem.
Kiedys moze dobrze prosperowali, ale dzisiaj juz ledwo ledwo.
megunia8 2016-09-12 16:42:56
Czy znacie moze ich drugi adres oprocz Zbylowita? Ulica Ludmily?
megunia8 2016-09-12 16:45:57
Pracowales dla nich? Otrzymales wynagrodzenie? To miales szczescie, bo wiele innych czeka od miesiecy na wynagrodzenie. Tym ktorzy podejma wspolprace z Sipo zycze powodzenia.
megunia8 2016-09-12 16:48:11
Spojrz na wpis KRS z lipca to zmienisz zdanie! Zakaz prowadzenia dzialalnosci!
Bimber 2016-09-13 14:42:15
8euro/h brutto jak masz doświadczenie jeśli chodzi o ślusarkę i elektrykę 9,5euro jak zgodzisz się polecieć do Meksyku i pracować 3 miesiące bez wypłaty ;) Programiści po studiach mają podobną stawkę tylko na umowę o pracę porównawczo do umowy o zlecenie
stefan 2016-09-13 19:10:28
zarobków wirtulanych, ty jesteś upośledzony czy nienormalny? ta firma to patologia, no chyba że lubisz pracować za darmo to jak najbardziej możesz się u nich zatrudnić bo nikt tam nie chce pracować.
megunia8 2016-09-15 21:54:38
Wyplata w terminie?? Dobry zart
Sówka :) 2016-09-16 10:26:06
Helmut ! Gdzie jest moja wypłata ?!!!!???
Eldo 2016-09-16 20:44:57
To koniec firmy Sipo
Zadowolony komornik 2016-09-20 18:31:14
Puk puk komornicy otwierać:D
megunia8 2016-09-20 20:22:38
To dopiero poczatek przedstawienia
Damazyn 2016-09-21 18:48:08
przecież to boty i to w dodatku programowane przez jakichś gimbusów bo nawet niepoprawnie dodają te głupkowate treści, Helmut wykupił pewnie pakiet komentarz za 60 groszy, raz w tygodniu i od czasu do czasu wrzucają tu takie śmieszne kwiatki żeby nie wyglądało tak tragicznie, hehe
qwer 2016-09-23 15:10:43
Widziałem jak pracownikom sipo komornik zabrał samochody w Wrześni :D
Bimber 2016-09-23 15:14:47
a ja słyszałem, że parę aut też zginęło. Ciekawe czemu?
Czy nie przypadkiem właściciel próbuje potajemnie upozorować kradzież i wyłudzić pieniądze z ubezpieczalni potajemnie wyzbywając się majątku firmowego przed ogłoszeniem upadłości?
obibok z bratysławy 2016-09-26 19:21:51
no to zgłaszaj na bagiety, przy okazji zgłoś w pipie zaległości w wynagrodzeniach i dietach dla pracowników, a w zusie zaległości przy wypłacaniu składek. Ta firma to jedna wielka plama.
megunia8 2016-10-05 16:22:07
Wrocic? heheheeh do czego firma upada, komornik zabiera co moze a ty chcesz wracac??
megunia8 2016-10-06 07:58:24
wiem bo bylismy podwykonawca Sipo i mamy nakaz sadowy. Spojrz na strone komornika tomczak z Poznania 19.10 jest licytacja aut tej firmy. Konta pozajmowane przez urzad skarbowy.
Bumelant auf bratislava 2016-10-20 01:50:13
Koniec października a sipo zalega z wypłatami za lipiec.
HELMUT GIB MIR MEINE GELD!!!
WA 2016-10-20 09:30:39
Panowie, wiadomość dla osób poszukujących pracy, zatrudnimy: automatyków, elektryków, mechatroników do firmy z dużymi perspektywami tel. (usunięte przez administratora)
były pracownik 2016-11-01 02:29:29
Jutro 1 listopad zapalcie świeczkę za sipo
bo chyba już umarło skoro nie wypłaca zaległych pieniędzy [*]
Wkurwiony 2016-11-20 14:39:04
Zastanawia mnie kiedy pan szef ma zamiar wypłacić ludziom zaległe pieniądze za kontrakt w Ameryce. Cyrk jakich mało zdecydowanie nie polecam nikomu tej firmy nawet swojemu wrogowi bym nie polecił. Nie dajcie się zwieść ładnie wyglądającą stroną www i dumnym hasłem : "Naszą pasją jest automatyka" :) Oszczędźcie sobie nerwów i codziennego zastanawiania się "Wo ist meine geld". Firma ma nieuregulowane długi z byłymi już pracownikami a co dopiero o przyjmowaniu nowych. Co do kontraktu w Meksyku polecam panu Szefowi samemu podwinąć rękawy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nie wiem czy znajdzie kolejnych naiwnych, którzy mu taką robotę odwalą a potem będą się zastanawiali, dlaczego nie ma za to kasy. Nie polecam
Siema 2016-11-20 14:52:11
Jest tyle firm działających w tej branży - ale tą w szczególności polecam omijać szerokim łukiem ! Chyba że lubicie robić w czynie społecznym .
bazant 2016-12-06 09:47:56
Jak tam?ktos tam jeszcze zostal i pracuje??
Robo 2016-12-07 04:01:07
Chyba tylko Szyszka...
Paweł 2016-12-07 20:35:15
Witam
Dostałem ofertę z tej firmy. Możecie napisać coś więcej o warunkach ?? Tam pracuje się na statku czy na hali ?? ekipa jest Polska ?? Jakie stawki są za godzinę pracy ??
Robo 2016-12-08 01:24:28
Na hali! Jakim statku?! Ze statku - widmo będzie pochodziła Twoja wypłata. Będzie niewidoczna jak on. Co do warunków - czytaj komentarze wyżej.
Paweł 2016-12-08 06:42:22
No właśnie czytałem i stanowczo odepchnęło mnie to od dalszych poczynań. A jeśli można wiedzieć to jakie stawki wam zaoferowali ??
obibok z bratysławy 2016-12-08 12:03:59
Chłopie sipo jest w stanie upadłości
Niestetybyłypracownik 2016-12-09 12:38:09
Super szef; w biurze gorące kobiety; wysokie zarobki; praca w miłej atmosferze; uczynni koledzy; ciekawe podróże...
Nie polecam 2016-12-13 22:11:30
szyszka może tam został bo potrafi dobrze lizać dupę helmutowi :) I co najwyżej on dostaje kase :) Dziwki zawsze dostają, hahahaha śmiech na sali, patologia w tej firmie. Pod każdą firmą co pracowali to śmieli się z nich. Dressler to miał ubaw po pachy z helmuta
Kiler 2016-12-19 12:22:35
Witam wszystkich mam pytanie co do tej firmy .Dostałem od nich ofertę pracy warto?
Helmut 2016-12-19 15:46:46
Odradzam
Andrzej 2016-12-19 17:44:17
Nie. Nie warto. Są inne firmy w tej branży które są wyplacalne. I nie oszukują ludzi.
obibok z meksyku 2016-12-30 18:04:41
mam już dosyć i odradzam innym, ciągłe problemy z wypłatą wynagrodzenia, jak tylko zjadę do Polski kładę wypowiedzenie. Jest dużo firm w tej branży.
nikt nie pamięta 2017-01-10 22:19:51
Nawet na okresie chronionym nie jesteś bezpieczny i tak cię wyrzucą...
Sówka :) 2017-01-11 18:35:41
ha ha ha nie można tego przetłumaczyć Helmutowi, bo on jest muli milionerem, przez lata działalności firmy zarabiał i odkładał pieniądze na inne konto pod inną firmą jedno osobową zarejestrowaną w DE. Jego oszczędności sięgają kilku set milionów. Kto głębiej zasięgnął informacji i współpracował z organami ścigania ten wie ;) Przy pozwie grupowym można więcej zdziałać nawet licytując majątek prywatny, ów "członka zarządu". Biedni Ci co odeszli za naiwnym porozumieniem stron :) Pieniędzy już nie zobaczą. A jeśli złożyliście wypowiedzenie z winy pracodawcy KP par 55 możecie się spodziewać, że posądzi Was bezpodstawnie o oddanie wszystkich przepracowanych nadgodzin i kosztów noclegów w mieszkaniu służbowym. Chłop potem w sądzie traktuje wszystkich jakby byli jego podopiecznymi :) Nawet sąd wyższej instacji przecież musi się jego słuchać! Słyszałem, że w marcu 2017r. jest oficjalne zamknięcie firmy ;) Nie LTD ale tej Kolejnej Sp. Z. o. o.
nikt nie pamięta 2017-01-12 20:53:39
W takim razie co radzisz aby odzyskać pieniądze za niewykorzystany urlop?
Sówka :) 2017-01-13 20:18:17
jeśli wypowiedzenie zostało złożone z Twojej strony, jak już wcześniej pisałem, za KP par 55 należy Tobie się wszystko do wypłacenia, łącznie z nadgodzinami z banku godzin jak i odszkodowanie za okres wypowiedzenie. Jeśli podpisałeś/aś, ów: "porozumienie stron" to wyklucza to jakąkolwiek opcję roszczenia wniosku z obu stron. Dla właściciela firmy jest to najlepsze z rozwiązań, bo wie, że jest na prawie. Stanowisko odzyskania składek za ZUS jak już wiadomo, nie płaconych od listopada 2015 roku jest też sporną kwestią w przypadku porozumienia stron. Ja nie mogę sobie pozwolić na to aby olać temat i za kilkanaście lat szukać potem, ów firmy aby wezwać ją do wyrównania składek. A potem gdy w PL będzie jeszcze w miarę normalnie to będzie to nie doliczane do lat pracy. A kwoty te nie są małe aby je pozostawić bez odzewu. Łatwo można podliczyć, że średnio 60 osób x ok 10 mies. x średnio 2 500 zł to nie jest małe zadłużenie samego ubezpieczenia społecznego.

Każdy zrobi z tym co zechce swoją drogą
Zostaw swoją opinię o sipo ltd - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sipo ltd