Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Janek

Był ktos na produkcji mebli ogrodowych ?

Poleczka

Słyszałem, że fajna firm i dobrze organizuje pracę. Chętnie bym skorzystał z ich usług. Jeśli ktoś mógłby powiedzieć coś więcej w tym temacie. Interesuje mnie sprawa znajomości języka angielskiego w jakim stopniu, ponadto jak przedstawia się wysokość zarobków .

Czerpak

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda taki wyjazd. Bardzo się nastawiłem tylko chciałbym wiedzieć coś więcej. Sprawa języka, zakwaterowania czy wyżywienia to mnie tez interesuje. Jak wygląda podpisywanie umowy. Czy jadąc za granice jestem ubezpieczony?

wav

Mam takie pytanie - chodzi o dojazd do pracy. Czy zdarza się dojeżdżać do pracy więcej niż 50 km od miejsca zamieszkania?

@wav

Czesciej zdarzalo mi sie dojezdzac ponad 50km niz ponizej 50km ;-) jezdzilem nawet 100km a znajomi z ooijen dojezdzali 120km do Waalwijk

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Erich

Pracuje albo pracowal ktos na serach w Almere? Jaka stawka jak robota i jak z godzinami?

Fryt
@Erich

Ja pracowałam, niestety na wiekowce (20 lat) moje zarobki wynosiły 140 € tygodniowo po odliczeniu domku i ubezpieczenia więc jak na holenderskie standardy to są śmieszne pieniądze.. Zapewniają ilość godzin (40 to minimum przynajmniej ja tak miałam), zdarzały się też '12' czyli dostajesz smsa i musisz zostać w pracy nie ustalone wcześniej 8 godzin a 12 godzin ( często zdarzało się że smsy przychodziły od razu z tą '12' i wiedziałeś od razu że musisz zostac. Wtedy wypłata była ciut wyższa. Solarisy czyli te cotygodniowe wypłaty też często się nie zgadzały, poobcinane godziny itp. Plusami byly polski sklep pod nosem na parku (choc drogi), świetny internet, siłownia darmowa całodobową i pralnia darmowa całodobowa.

@Fryt

Czyli nie za bardzo sie oplaca? Stawka jest wiekowa czyli max 8.87? Ile godzin miales minimum. Dlugo tam robiles? I jak robota? Ciezko czy jak? Trzeba ten angielski umiec dobrze?

Joak

Jak to jest z zickiem dostałam w mailu na sobote zick 1 i to się zgadza a na niedziele zick za/zo i nie wiem co to oznacza?

HastaLaVista
@Joak

Ziek to chorobowe. Za/Zo (zaterdag/zondag) sobota/niedziela Zgłosiła Pani zapewne niezdolność do pracy i dlatego takie oznaczenie.

Joak

Brylant36

Taki sam syf jak wiele agencji pośrednictwa pracy w Holandii, jedziesz do pracy myślisz że będziesz miał dobrze płatną pracę a okazuje się że agencja dyma cię na kasie a to za wysoki czynsz za pokój, dodatkowo mieszkasz z ćpunami na mieszkaniu i z brudasami co nie sprzątają. Na solarisie masz napisane że zarabiasz 1500 euro brutto po odciągnieciach za podatki wychodzi jakieś 800 euro z tego musisz przynajmniej 250 euro na jedzenie przeznaczyć no chyba że będziesz żreć makaron i komuś z lodówki podbierać to wtedy zaoszczędzisz. Czyli po obliczeniach wychodzi co odłożyłeś to jakieś 1600 zł -2 tyś zł. Szału nie ma, cieszysz się że masz pracę a agencje pracy jeszcze bardziej się cieszą że kolejnego debila złapali w swoją sieć i mogą teraz zarabiać na nim kasa. Takie agencje pracy umowy do końca roku z tobą podpisują a jak praca się skończy gdzie pracowałaś przeważnie jak dochodzi okres niecałe 6 miesięcy to agencja informuje cię że nie ma pracy i raczej już nie będzie, nie masz wtedy możliwości dostania zasiłku dla bezrobotnych i możesz sobie pogratulować że dałeś się oszukać agencji pośrednictwa pracy,mogę wam o agencjach dużo więcej napisać jak oszukują bo od 2002 roku pracowałem przez agencje

kates

czy ktoś wyjeżdża na pielęgnację truskawki do firm Driscoll Plants oraz Gipmans ( miejscowość Venlo)w sobotę 26 listopad a może ktoś tam jest i czy jest praca bo nie wiem czy jechać bo jak niema to na kredyty nie zarobię . Bym była wdzięczna za odpowiedź jak by co mój @ kates10@poczta.onet.pl

Gery
@kates

Znajoma tam chyba była. ogólnie to była zadowolona praca była lepsza niż mówili o niej pracownicy w biurze. Były godziny no i stawka nie była tą najniższą krajową.

Pracowałem 3miesiące na,początek ok później coraz mniej godzin dotego przelewy się bardzo opóźniaja jak kary są to odrazu biorą od ludzi ale jak mają ci zapłacic wszystko to problem

Aga191

Niestety znam to z wlasnego doswiadczenia. Dopóki będzie praca to może udać się jeździc w jedno miejsce np. na sery. Ale jesli bedzie u nich chwilowo mniejsze zapotrzebowanie na ludzi, to pracowników przydzielaja do innych zakładów (na dłużej lub 1 dzień) lub dają wolny dzien. Czy idziesz do pracy i w jakie miejsce dowiadujesz sie codziennie wieczorem z planu.

Aga191

Praca na serach jest lekka i dobrze platna /lepiej niz inne zakłady/ ale w Polsce nikt nie da ci gwarancji ze tam bedziesz pracowac.

tomek

Mają oferty pracy tylko na Holandię

Edi

Zniżka w mieszkaniu jest dlatego bo zgodnie z prawem holenderskim osoby do 23 roku życia zarabiają mniej. Na stronie pewnie dlatego piszą, żeby wziąć pieniądze lub prowiant na pierwsze 2 tygodnie bo wypłata rzeczywiście jest w tedy. Z dojazdem do sklepu jest róznie no i jedzenie tez tam swoje kosztuje.

Vegi

Nie wiem, ale powinny byc tam sklepy, bez przesady :D Może po prostu tam jest drogo i lepiej ze soba cos zabrac. Dzięki za odpowiedzi. Wiecie może za to jak jest z umową, jest ona podpisywana dopiero po przyjezdzie tak? Szczerze mówiąc wątpie, by to był kant, ale musze uspokoić swoją mamę :D

Krysia do 23 roku życia w Holandii jest tak zwana wiekówka, co oznacza, że im młodsza jesteś tym niższą stawkę godzinową dostajesz. Dlatego też, opłata za domek w wieku poniżej 23 roku życia jest niższa, bo i niższą pensje niż koledzy 23+ będziesz dostawać. Pozdrawiam

Vegi

Hej, wiecie czy wypłata jest juz po pierwszym tygodniu, czy pod dwóch? Pytam z tego względu, że na stronie jest napisane by zaopatrzyć się w jedzenie na dwa tygodnie.

Laki
@Vegi

1 tydzień przepracujesz a na drugi tydzień czwartek,piątek masz wypłatę za przepracowany 1szy tydzień.

Roza

Ja miałam wyjechać do pracy przez ich agencje.interesowala mnie praca na produkcji.przed podpisaniem umowy chciałam wiedzieć dokładnie gdzie będę pracować to pani powiedziała ze w rożnych pracach .czyli raz tu raz tam ,nic konkretnego.czyli jak to mówią na skoczka.nic pewnego.zrezygnowalam z tej agencji.

mateusz

Oferty pracy mogą być, ale samej pracy brak w Sherpie. Nie polecam tej agencji! Jak ci się uda to zarobisz za 57 godzin 300 euro. A jak ci sie nie uda to zarobisz 120 euro. Wiecej ludzi znam tych drugich. Sherpa zgarnia ludzi z Polski do Holandii jak bydło ale z zapewnieniem pracy już ciężko. Zarabiają na pracownikach bo po wiekowce placisz im 90euro za domek, czy bungal czy domek cena ta sama. Zarabia na wyrobieniu ci sofi. Sherpa bierze ludzi zeby pracowala im na domki a nie zeby dac zarobic. Drugi raz bym nie wyjechal

Lexandra
@mateusz

Też byłam przez Sherpę w zeszłym roku. Zakwaterowanie w Kasteel park Ooijen, gdzie warunki nie są takie złe, ale wziąwszy pod uwagę to, że cały kontakt i podpisywanie mnóstwa dokumentów odbywa się przez internet, który tam praktycznie nie działał to było to....TRAGICZNE. Dzwonią, że jak nie podpiszesz do wieczora dokumentów to nie pójdziesz do pracy, a ich podpisać po prostu nie da rady, bo internetu nie ma. Druga rzecz; pracowałam 40godzin tygodniowo a na ręke dostawałam 120-130 euro!!! Trzecie; wypowiedzenie z pracy w Sherpie trzeba złożyć 2 tygodnie wcześniej. Złożyłam to wypowiedzenie do biuraSherpy, jednak nie zrobiłam tego poprzez firmowy formularz!! i nie uznano mi tego wypowiedzenia więc nie otrzymałam ostatniej wypłaty w ramach kary!!! Śiągali całą masę nowych ludzi, a dla 60-70% nie było pracy. NIE POLECAM tej firmy.

Lexandra
@mateusz

paulina
@Lexandra

heeej , moge sie jakos skontaktowac z Toba na pri ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force