Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

L

Jak praca w chłodni

Cobelius

Przyjechałem do konkretnej pracy w WML Waalwijk. Płaca się zgadzała, godziny także, w terminie i w wysokości jaką mi zagwarantowano przed wyjazdem z Polski. Mieszkałem w dużym bungalowie sześcioosobowym za przyzwoitą opłatą. W parku Lage Mierde czułem się jak na wakacjach, nie mogę tego powiedzieć na przykład o tym koczowisku Jupitera w Baarlo, dwa różne światy. Raz na czas nie otrzymałem wypłaty ale po interwencji sytuacja się nie powtórzyła. Internet nie śmigał jak do tego przywykłem a miejsce zamieszkania wylosowałem daleko od miejsca pracy ale wspominam współpracę z Sherpą bardzo dobrze. Gdyby nie choroba w rodzinie zostałbym dłużej i prawdopodobnie miałbym do dodania jeszcze kilka pozytywów.

lili

Mnie niestety oszukali,nie wierzcie pani z biura In Person to co mi naobiecywała to zwykła ściema.Jest mnóstwo agencji rekrutujących do pracy w Holandii ja dokonałam złego wyboru .

Romero

Jest ktoś w Zeewolde na firme Bakker? Przez Sherpe?

HOOLLLY
@Romero

Ja jestem pd 7 tygodni ;)

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Hooolllyyy

Witajcie wybieram sie do pracy w Zeewolde na firme Bakker (zbiersnke zamówień chyba piekarnia) czy moze mi ktoś powiedzieć jak tam to wygląda i zakwaterowanie na parku na Bosruiterweg. Prozę o opinie.

VeniVidi
@Hooolllyyy

Ostatnio ktoś się powiesił w lasku nieopodal parku, słyszałem także, że nie tak dawno obcięto jakiemuś człowiekowi rękę maczetą o.o oraz poderżnięto komuś gardło. Same ćpuny i najgorsze męty z Polski. Normalny człowiek popadnie tam w depresję, jest smutno, lokalizacja jest oddalona od cywilizacji, także jesteś skazany na towarzystwo ćpunów i kryminalistów. Welcome! hahahaha xD

DARO :D
@VeniVidi

2 lata zylem na tym parku i stwierdzam e bylo bardzo fajnie podobno sie tam zmienilo pod wzgledem domkow rozbudowali ten park uchodcy tam zamieszkali wiec niewiem jak teraz to wyglada ale za moich czasow bylo tam SPOKO cpnow i krymiminals to na kazdym parku spotkasz normalna sprawa przeciez nikt ci niekaze sie zaprzyjazniac tworzysz sobie swoje grono i zyjesz PROSTE samobojstwa sa wszedzie to od psychiki czlowieka zalezy kazdy moze popasc w depresje chocby z tesknoty za rodzina dlamnie TEXAS to (usunięte przez administratora) park zajebisci ludzie polski sklep silka cisza spokoj zdala od miasta bynajmniej z czasow jak tam urzedowalem POLECAM i POZDRAWIAM!

Łobuz 1
@VeniVidi

Brawo Ty może powinieneś zostać artystą bo kolorozyzowanie wychodzi Ci świetnie pajacu xd aż tak źle nie było :-P

witam zaproponowano mi wyjazd do pracy w magazynie wie ktoś może jak wygląda tam praca nie posiadam doświadczenia w tym kierunku. Proszę o odpowiedzi

olo
@anonymous

anonymus pisze ze zaproponowano ci prace w magaz. ale miesiac wczesniej pisales ze podajesz ich do sadu za to ze ci nie zaplacili za prace to jak to jest z toba znowu do nich sie zglosiles chociaz mc wczesniej pisales o sadzie

olo
@olo

to moga byc dwie rozne osoby nick za kazdym razem mozesz wpisac inny. Tak samo dwie rozne osoby moga miec ten sam nick

Uwazajcie na tych oszustow bede sie sadzic z nimi juz zglosilem sprawe do inspekcji pracy niechca zaplacic za kilka tygodni pracy robia co chca ludzie uwazajcie na nich

aaa
@anonymous

widzę, że o wielu agencjach wypowiadasz się negatywnie. jaki masz w tym interes? podejrzane....

Iza
@anonymous

Witam, mam pytanie czy ktoś moze wie jak sytyłacja przedstawia się w firmie na pomidorach Firma Vereijken BV, była bym wdzieczna o jakies szczegóły czy praca jest i czy bardzo cięzko? wyjeżdżam z chłopakiem będziemy mieszkac Kaastel park Ooijen Blitterswijckseweg 2 Broekhuizenvorst 5871CE czy te bungale sa w miare do zycia za taka cene 92 euracze, i te pralnie te rzetony sa za darmo?, jak to tam wyglada z kosztami, czy koś cos wie ile mozna tygodniowo wyjść po odliczeniu domku i ubezpieczenia, bo mam nadzieje ze to jedyne koszty które biuro Sherpy odciaga? bardzo prosze odpowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Wiktoria
@Iza

Tez jadę z chłopakiem i nie wiemy czego się spodziewać ????

Wiktoria
@Iza

Tez jadę z chłopakiem i nie wiemy czego się spodziewać :/

Aldonka
@Wiktoria

Daj znać jak było! ja już z tym biurem kilka razy jechałam z mężem i mogę polecić śmiało, pozsdrawiam;)

Grzegorz

Witam na temat agencji Sherpa (obecnie In person) nie mogę powiedzieć złego słowa. Zaczynałem od szparagów z tego względu że sezon trwa krótko i będę mógł się przekonać jak jest naprawdę ponieważ opinie w internecie były tragiczne. Co do agencji, zapewniony transport z Pl do Nl, wypłata zawsze na czas i co do centa (tylko raz zdarzył się błąd jednak wszystko zostało wyrównane) zakwaterowanie w bungalu jednak trafiłem na bardzo fajny domek oraz przyjemnych ludzi, została mi zapewniona pomoc przy wyrobieniu nr BSN (nie znałem języka), zapewniony transport do pracy. Po zakończeniu sezonu szparagowego przez jakiś czas byłem skoczkiem następnie na stałe trafiłem do firmy Gipmans. Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle że osoby które są zmotywowane do pracy, zaradne oraz posiadają kulturę osobistą mogą liczyć na stałą pracę. Czytając negatywne opinie domyślam się że są to osoby które raczej przyjechały na zielone wczasy ;) Gdyby ktoś potrzebował więcej szczegółów proszę pisać na pewno odpiszę. Pozdrawiam

przyszły pracownik
@Grzegorz

Witam, mam pytanie czy wiesz może Panie Grzegorzu jak sytyłacja przedstawia się w firmie na pomidorach Firma Vereijken BV, była bym wdzieczna o jakies szczegóły czy praca jest i czy bardzo cięzko? wyjeżdżam z chłopakiem będziemy mieszkac Kaastel park Ooijen Blitterswijckseweg 2 Broekhuizenvorst 5871CE czy te bungale sa w miare do zycia za taka cene 92 euracze, i te pralnie te rzetony sa za darmo?, jak to tam wyglada z kosztami, czy koś cos wie ile mozna tygodniowo wyjść po odliczeniu domku i ubezpieczenia, bo mam nadzieje ze to jedyne koszty które biuro Sherpy odciaga? bardzo prosze odpowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Czesław

Nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Dla mnie Sherpa to dobra firma, Ezekiel nim miałem dobrą robotę, dobrze zarobiłem i cóż jeszcze szukać? Jeśli nawet ktoś miał kłopot to zawsze nawet najlepszym może coś się przydarzyć. Polecam

SpX
@Czesław

Bezczelnie kpisz z ludzi, a z tekstem , że nawet najlepszym może się coś przydarzyć to już kompletnie odleciałeś. Ludzie nie dajcie się oszukać! Sherpa to banda złodziei i oszustów. Spróbujcie wszędzie gdzie tylko możecie, albo zostaniecie przeżuci i wypluci przez tą legalną mafię jaką jest Sherpa. Wszędzie jest lepiej np. w Otto, w Randstadt albo Pollux choć i one nie są święte ale na pewno duuuuużo lepsze.

Grzesiek
@Czesław

Co oznacza sformułowanie: ,,Nawet najlepszym może coś się przydarzyć" :)

Hollllyyy

Firma bakker zakwaterowanie Zeewolde cxy ktoś pracował? Mieszkal? Jakieś opinie?? :)

Dominik

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma?

Weronika

@daruu, proszę, aby swoje opinie oraz odpowiedzi na pytania użytkowników kierować bezpośrednio w wątku głównym forum opinii o pracy w firmie Sherpa International Force. Dlatego jeżeli możesz to proszę odpowiedz na pytanie użytkownika @Roma tutaj na forum, być może informacja, którą przekażesz będzie pomocna również i dla innych osób, które przeglądają wątek.

Roma

Praca sery w Almere opinie i bunfalo prak w Zeewolde był ktoś?

daruu
@Roma

jak chcesz cos więcej wied zieć to pisz do mnie na priv mapet1-29@o2.pl..tam wymienimy sie tele ,zdzwonimy sie i pogadamy.. darek

Weronika

Obecnie firma Sherpa International Force poszukuje pracownika na stanowisko pracownika produkcji w miejscowości Holandia https://inperson.pl/oferty-pracy-w-holandii/pracownik-produkcji-przygotowywanie-zywnosci/ Czy ktoś z Was zamierza aplikować na powyższe stanowisko? Może są tutaj osoby, które miały okazję pracować za pośrednictwem tego pracodawcy na podobnym stanowisku i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami z tego stanowiska? Zachęcam do dyskusji.

Praca sery w Almere jakie opinie? Zakwaterowanie w bungalo park w Zeewolde?

...ciekawa...

Jakieś opinie o pracy na serach w Almere? Dodatkowo interesują mnie info o bungalo park Bosruiterweg w Zeewolde

Produkcja serów w Almere, jakie opinie? Zakwaterowanie w bungalach na Bosruiterweg w Zeewolde - konkretne opinie .

Jak wygląda praca w Almere na produkcji serów? Zakwaterowanie w bungalach na Bosruiterweg ?

Weronika

@Hdhsbs, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i w sposób bardziej szczegółowy przedstawić swoją opinię na temat pracy w firmie Sherpa International Force? Dlaczego tak uważasz? Opisz swoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie. @Mirek, proszę o to, abyś w sposób bardziej merytoryczny wyraził swój komentarz na temat pracy w firmie Sherpa International Force. Twoja obecna opinia jest mało merytoryczna i mało mówi użytkownikom, którzy poszukują pewnych i uzasadnionych informacji na temat tego pracodawcy. Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

Mirek

Wszystkie negatywne opinie mogę potwierdzić w 100% ! Z dala od tej firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force