Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Mała mi

Wyjezdza ktos moze 7.03.2015 na szklarnie - pomidory? ;)

mała
@Mała mi

Ja jadę dzisiaj ;/ także jak będę coś wiedziała odrazu Ci napiszę (o ile bedzie dostep do Internetu) :D bo sama nie wiem czy nie będe uciekać ;)

Anula
@Mała mi

ja moze pojade ale czekam jeszcze na info...a Ty sama jedziesz?

uyuy

Hej, aplikuje ktos na truskawki?

mała

Wyjeżdża ktoś teraz w sobotę z Firmy Sherpa " pracownik szlarni- pomidory" ?

madz
@mała

mam propozycje wyjechania w najblizsza sobote i chetnie dowiedzialabym sie czegos wiecej

pl

OGŁOSZENIE Jest możliwość dowiezienie paczek lub przesyłek ewentualnie transportu rzeczy do 3.5 tony Holandia ZEEWOLDE lub okolice, Niemcy kontakt 606254622

pl
@pl

termin 24.02 2015

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Iwona ile masz lat?

ana
@taki tam

daj namiary na te truskawki jak masz jakiś sprawdzony kontakt

taki tam

Iwona ile masz lat ? chcesz wyjechać do pracy czy na wakacje? jak do pracy i potrafisz się postawić do pracy o 5 rano, możesz wyjechać, nawet mogę dać Ci namiary.

uyuy

witam, aplikuje ktos na zbior truskawek w szklarnii?

Iwona

No tak, widze kazdy pracowal, ma co wspominac, tylko sie zastanawiam na czym to polega, ze agencja wybiera tego, a nie innego kandydata. Komu i ile trzeba wejsc w tyłek z wazline, zeby dostac prace. Wypelione miliony aplikacji, juz sie niedobrze robi i nic, a w dalszym ciagu wystawiaja ogloszenia aktualne niby nawet na prace ktore sie juz ze dwa razy przedawnily....O co chodzi z tymi agencjami, o co w ogole chodzi z takimi pracami ? ! , to wszystko jest chore i ponizajace jak cholera. To, ze mamy frncowaty nijaki rzad zmusza nas do takiego ponizenia.... prosic udawac debilnego, zeby bron Boze nie urazic Pani w aencji, zeby sie czula wyzej niz My..... no ale co zrobic, zmuszeni zaciskamy zęby, tylko na czym polega agencja ?... i czy w agencjach zeb dostac swoja ,, wymarzoną prace też trzeba miec znajomosci ????? Co mam zrobic, co i jak napisac, zeby udało sie wyjechac gdzies na produkcje np ????

mariolka
@Iwona

Twoja frustracja jest uzasadniona - szukanie pracy to katorga. Mam o samo, też miałam kiedyś moment załamania, że to wszystko jest bez sensu. KIEDYŚ DORADCA ZAWODOWY POWIEDZIAŁ MI, ŻE ABY ZNALEŹĆ PRACĘ PO PROSTU NIE MOŻNA SIĘ PODDAWAĆ. Decyzja o wybraniu kandydata jest na prawdę jak loteria, jest tyle powodów zaakceptowania lub też nie twojego cv ile jest ludzi, którzy je oglądają. Jedni patrzą na zdjęcie inni na doświadczenie a dla innych może ważniejsze jest to jakiej się użyło czcionki. Nie ma jednego uniwersalnego sposobu i z tym trzeba się pogodzić. Więc nie poddawaj się, nie skupiaj uwagi na bezsensowności tylko skup się na tym jak możesz usprawnić szukanie pracy, nie przestawaj, a w końcu znajdziesz. Powodzenia ;]

sprawiedliwy

Witam. Portal pracy SHERPA jest jakąś fikcją !! Mimo, iż mam dobre papiery wszystko odrzucają. Znam języki i posiadam doświadczenie. Nawet nie nadaję się do zbierania papryki itp mimo dobrego stanu zdrowia. Komu należy w tej firmie dać w łapę żeby dostać pracę, nawet tą najprostszą i najgłupszą ???? Tak dzieje się od lat że dostaję ciągle ODRZUCONE ??? Czy te portale w ogóle coś załatwiają??? Myślę ,że są po to żeby tylko być i nic nie załatwiać!!!!

mariolka
@sprawiedliwy

Większość agencji pośrednictwa pracy działa tak, że zbierają cv aby mieć bazę wyjściową. Gdy pracodawca zgłasza, że potrzebuje pracowników, to oni dzwonią do ludzi z bazy tak długo aż kogoś znajdą. Raczej to jest loteria, nie ma co się denerwować, że nie dzwonią do każdego. Przecież agencja też musi zarabiać, a ludzi chętnych do pracy jest dużo. Trzeba uderzać w wiele miejsc, wtedy się zwiększa prawdopodobieństwo. Tak samo to działa w przypadku agencji, które pośredniczą w pracy w kraju.

taki tam

Zapytaj tej pani z biura, czemu za tą stawkę ludzie co tam pracują, uciekają na produkcje i zapytaj dlaczego nie ma chętnych przecież stawka wysoka prawda ? :) Fajnie to opowiadają w biurze ale widzę rotacje i jak ktoś z produkcji ma iść na magazyn na rozładunek to zgłaszają chorobę.

taki tam

nie to nie jest niebezpieczne ale przyjeżdża np. ser w kartonach wiec kręgosłup zostawiasz na ziemi, drug jak podjedzie i ser masz luzem to....jazda bez trzymanki bo przychodzi np. lekko jak to delikatnie nazwać zielony... a Ty musisz go szmatką przetrzeć, żeby był żółty i dalej przekładasz, wiec po takim dniu zastanawiasz się czy w ogóle warto tam pracować...czy można się skaleczyć no chyba to nic dziwnego to może inaczej wyobraź Sobie, że przerzucasz kartony ciągniesz je z ziemi i przekładasz a niech karton ma ostrzejszy rant i dłoń wzdłuż przecięta.

Mateusz

Dzieki za info, teraz wiem dlaczego taka duza stawka i nikt nie chcial pracowac, ja podziekowalem bo za pieknie to wygladalo. Szukam czegos innego

nikon

Taki tam , jeśli byś mógł jeszcze odpowiedzieć, czy jest to tylko niewygodne czy niebezpieczne bo pani z biura wspominała że sie można skaleczyć, dzieki za odpowiedź.

Mateusz

Sluchajcie, Ci co pracuja na serach, moga mi opisac jak ta praca wygląda, tak bardziej ze szczegółami ? z góry dziekuje !

viola
@Mateusz

ty lepiej spytaj czy praca jest

iva
@viola

Piszecie ze jest kiepski okres a sa lepsze?

nikon

Witam, mam takie pytanie rozmawialem z pania z biura i poinformowala mnie ze praca przy serach jest raczej dla osob prawo recznych czy stanowi to duzy klopot ze jestem leworeczny, prosze o odpowiedz. Dzieki.

Adi

Witam! Czy mial ktos doswiadczenie z praca w Den Bosh? mam okazje wyjechac na stanowisko brygadzisty ale po tych opiniach, ktore tutaj widze to szczerze sie zastanawiam :/

anak1

nie zastanawiaj sie tylko jedz

anak1
@Adi

jest dobrze tylko trzeba uwazac co sie mowi i do kogo

Mateusz

W sobote przyjezdzam na sery, jako operator maszyny. Po przeczytaniu wielu komentarzy zastanawiam sie czy dobrze zrobilem, Czy wszyscy maja tam po 30 h ? Stawke jaka mi zaproponowano to 12e/h Jak z warunkami mieszkalnymi, pracowalem juz w holandii i wiele widzialem, ale kazdy wyjazd to zagadka

opolanin

Bylem w 2014 r 8mies w z Sherpie i powiem krótko...wszedzie dobrze gdzie nas niema.Ja ogólnie jestem zadowolony z tego pobytu i znów się w tym roku tam wybieram na wiosnę.Jeżeli ktoś chce pracować i się stara to powinien sobie radę dać,ale jezeli ktos nigdy w życiu nie pracowal fizycznie to rzeczywiście może miec problem na każdym kroku.A tym co narzekają na Malo godzin i ciężką pracę to polecam wybrac się do firmy Jupiter wtedy będę mogli naprawdę ponarzekać i zobaczą ze Sherpa nie jest aż taka zła jak niektórzy tu piszą!pozdrawiam kastel-Ojen

ada
@opolanin

to wiec wiekszosc sie myli ???????? chyba raczej nie. Moze bylo Panu fajnie jak byl Pan ziomkiem koordynatora to sie zgodze

Ewka

Witam Mam prośbę czy może mi ktos pomóc jak wygląda test z języka angielskiego w sherpie? O co pytaja?Na jakich zasadach się to odbywa?

@Ewka

Dołączam się do pytania, jak to dokładniej wygląda? Pytanko jeszcze odnośnie pracy przy produkcji serów w Zeewolde, trzeba mieć koniecznie jakieś doświadczenie? Nigdy nie pracowałam przy produkcji serów, ale nie raz już byłam za granicą i ciężkiej pracy się nie boję, ale nie raz trafiało się dają pracę i wymagają by przebierać rękoma jak osoba pracująca już kilka lat.

taki tam

Mieszkam w zeewolde na bosruuteweg, na serach w Almere.

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force