Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

takakarolina

Witam ;) w najbliższym czasie wybieram się do pracy przy pakowaniu pieczarek w Wijchen. Jeśli macie jakieś doświadczenia w pracy w tamtejszym zakładzie to będę wdzięczna za Wasze opinie ;). Czy są godziny, jak wyglądają warunki mieszkaniowe? Pozdrawiam!

ela
@takakarolina

nie ma zameldowania kto takich bajek Ci na opowiadal?

@ela

Nie ma zameldowania, wszyscy są zgłoszeni w urzędzie jako na pobyt tymczasowy...

Tak. Po przyjeździe do NL jadą z Tobą d urzędu gminy tam musisz zabrać D.O. wypełniasz papiery i masz SOFI i zameldowanie

edyta

wie ktoś coś na temat pracy jako konsultant ds rekrutacji w rzeszowie?

ewaaa

mam pytanie bo zastanawiam sie jak to teraz tam wyglada ?? sa godziny ?? ile sie zarobi przez tydzien ?? wyplacalna firma ?? moglby ktos cos napisac ?? bardzo prosze o szczera odpowiedz

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pracował ktoś w EDCO Eindhoven na wózkach? Jak tam wygląda praca i jak z godzinami

xxx

Fajne opowieści o wspaniałej pracy

Patka

hej wyjeżdża ktoś w sobotę z firmy Sherpa do pakowania i sortowania owoców i warzyw?

Patka

wyjeżdza ktoś w sobotę do pakowania warzyw i owoców?

salary

praca ktualnie jest, ruszyło kilka kąkretych zakładów tak wiec jakos to leci. Cały tydzien czyli 40 godzin to wypłata 200 euro. Oczywisice jężeli pracujesz przy kwiatach, pomidorach i tak dalej stawka godzinowa rosnie. Sherpa daje swój własny dojazd w postaci saochodów osobowych zazwyzaj ktorys z pracowników kieruje. Warunki mieszkaniowe jak najbardziej w porzadku. Sherpa dysponuje duzą liczbą zakładów. Moje wady to te że przez pierwsze 2 tygodnie raczej za czesto nie pójdziesz do pracy :/ dodatkowo łatwo jest dostać wypowiedzenie wiec troszeczke trzeba sie pilnować, Zakłady któryi dysponuje sherpa zazwyczaj należa do tych cięższych, częste zmienianie zakładów(może się tak zdażyć że codziennie będziesz gdzie indziej) No i oczywiscie osoby na wiekówce do 23 lat nie przyjeżdżajcie bo wtedy to już naprawde nie zarabiasz. Tak jak mówie jest to dość dobra firma ale napewno nie jedna z lepszych oja ocena to 3 na 5. Pozdrawiam

merry29

ile wychodzi tygodniówka po odliczeniu wszystkiego proszę o odpowiedzi

iksde
@merry29

40 h , 1 zmiana jakies 170 euro przy stawce 8,87, 3 zmiana dojdzie jakies 230e

xxx

A pracownik produkcji mam duzo godzin jesli moze mi ktos pomuc bo niewiem czy sie wybierac prosze o pomoc

kaja

jak jest u nich z pracą jedzie ktoś ok 19 go sierpnia

mentalist

Troche racji masz , nie zawsze jest super , zależy na jaki park sie trafi i do jakiej firmy , ale jestem właśnie z Sherpy w Holandii na szklarni i godzin nie brakuje , kasa , jest i ludzie naprawde spoko , holendrzy na szklarni też. Niektórzy jak np , moja współlokatorka z bungala zarabia czasm nawet 600 euro tyg odniowo, a robi na produkcji przy jedzeniu. Z tego co widze , to najmniej godzin tu mają ci co przyjechali na magazyn , na wózki , i niektórzy na produkcji. Ale ogólnie najlepiej jest trafić na park Ooijen , na tym parku zawsze są najwieksze listy do pracy i najwiecej jej jest . Nie moge do końca powiedzieć że polecam , bo mają swoje minusy , ale np ja mająć 19 lat , na szklarni zarabiam nawet 300 euro tyg . Po odliczeniu za bungal i ubezpieczenie , i dojazdy zostaje mi ok 250 , ale myśle że to i tak nieźle , jak na wiekówke w Holandii. A jeśli ktos teraz sie wybiera na szklarnie na zbiory to nie polecam , teraz i do końca wakcaji bedzie mało godzin bo na szklarnie przychodzi pełno dzieci holenderskich i nie ma roboty przez nie.

Ann
@mentalist

Ile % więcej płacone są nadgodziny, nocki i weekendy?

daria

czy ktoś zamierza się wybrać na szklarnie na paprykę? jeśli tak to proszę o kontakt, sama rekrutuję na to miejsce (daria.pawezka@op.pl )

bercik

Jaką prace sezonową się oplaca brać?

qqq

a jest internet na mieszkaniach,??? sa to domy czy kampingi??? duzo jest godzin na pomidorach,??? wypłacaja wakacyjne ???

uiou

A czy wakacyjne wypłacają ???? nie robią przekrętów z wypłatami????

pp

a jak jest na pomidorach?? dużo godzin w tygodniu???? a w czym sie mieszka w domach czy na jakichś kampingach??? maja internet??

Paulla

Hej. Wybieram się w sobotę do Holandii na szklarnię na papryki, jedzie ktoś też? MOj mail: paulina11145@gmail.com

Paula

Katerina napisałam do Cb na maila

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force