Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

jeja

Hej też bym chciała wiedzieć co i jak? jak tam jest,ale widać nie ma nikogo kto by coś więcej napisał? jak tam jest i w ogóle.Jedyne co zostało to jechać i się samemu przekonać,ale może tak źle nie będzie bo zawsze ktoś się taki znajdzie żeby negatywnie opisać firmę tak jest wszędzie!!! i tak już będzie jak pojadę i się przekonam na pewno napiszę tu,jakie były moje wrażenia.

Ognista

Hej mam pytanie wyjeżdża ktoś w te sobote na sortownie owoców iwarzyw do venlo jak tam jest chodzi mi czy wyplaty są co tydzień. Ponieważ słyszałam że wstrzymyją wypłaty. I nie można się doprosić o swoje .napiszcie jak jest w tej agencji

Aśka

Hej,jedzie ktoś w sobotę na sortowanie warzyw i owoców ? A jak wogóle jest w Sherpie,warunki mieszkalne i jak z praca , płacą ?

karo

a jakie sa warunki na kanpingach

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
vip

a jak sie jedzie na pomidory to jak tam jest??? na kanpingach sie mieszka??? jedzie ktoś w najbliższym czasie z Rzeszowa,jak tam jest ogólnie da sie żyć i zarobic coś??

małami

Chciała bym zapytać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tej firmie ? ;p

drty

czy jedzie ktoś z Rzeszowa z biura na zbiory pomidorów????

SEBA
@drty

siemka moja siostra chyba w kwietniu z kolezanka ma jechac a ty kiedy jedziesz

jjj

a czy biorą teraz facetów na pomidory,bo jak dzwonie to w biurze gadaja że od marca będą wyjazdy ,więc poco dają 3 tygodnie wczesniej ogłoszenia. a jakie sa u nich warunki mieszkaniowe ,??pieniądze wyplacaja na czas i czy nie oszukuja ???

Maliii

Rowniez jestem zaintersowana warunkami mieszkanalnymi i czt jest jest internet w mieszkaniach

daro

a jak jest u nich na zbiorach pomidorów i na liściach??/,czy nie ma problemów z kasą ,czym sie jezdzi do pracy,jakie sa te mieszkania??? prosze o odpowiedz kogos kto tam pracuje

malami

Może mi ktoś powiedzieć jakie są warunki mieszkaniowe w Venlo ??mają jakieś domki bungalow???Są one chociaż w dobrym stanie ? bo już w swoim życiu widziałam różne nie chodzi mi o luksusy tylko o przyzwoite "4 ściany"

MICZKA

Hej mam ludziska pytanie czy ktoś pracuję przez tą agnecję pośrednictwa pracy? jakie są warunki mieszkaniowe? i czy są wypłacali? jak się z nimi skontaktować w Venlo w biurze siedzi jakiś polak?

monisiaaaa007

proszę o jakies konkretne informacje na temat tej firmy, jak z domkami, godzinami itd. będę wdzieczna. mój e-mail monisia.007@wp.pl

Magazyn/wózki widłowe

Hej , Mam pytanko próbuje wyjechać przez tą firme na jakiś magazyn , wózki widłowe najlepiej typu reachtruck czy ktoś może mi powiedzieć gdzie (do jakiej firmy) najlepiej sie dostać gdzie można sensownie zarobić i gdzie najlepiej zamieszkać jaki park , czy są mieszkania oprócz bugalosów ?? Co sądzicie o pracy przez tą firme , jak wygląda park w deurne i praca w firmie EDCO na wózkach widłowych ?? Mój @ to : kilersss1986@wp.pl Prosze o kontakt, z góry dzięki!!

oska

czesc szukam pracy w holandiidaj mi post na strone o ktorej mowisz chetnie skorzystam

Gouda

1000 w sherpie? w niemczech i belgii tyle wyjdziesz ale nie w nl

sylwina

Ogolnie agencja nie jest zła. Kasa co tydzien na konto wszystko dokladnie opisane za co odjete itp. Warunki mialam bardzo dobre mieszkalam w belgi pracowalam w Eindhoven 40min busem. Agencja a pracodawca to dwie rozne kwestie. Agencje jak najbardziej polecam :)

dffhjhgh

a jak jest na pomidorach przez ta agencje,to prawda że sie do pracy jezdzi tylko rowerem ,duzo maja godzin na szklarniach z pomidorami,czy niema problemów z pieniędzmi??

gggg

A jak na tulipanach ,dużo jest godzin ? i czy faceci tam pracuja ,bo widziałem teraz ogłoszenie na tulipany ,prosze coś napisac jak ktos tam pracuje.

seba1991

Witam,jedzie ktoś może do Holandii na pakowanie serów.Potrzebuję paru informacji jak ta praca może wyglądać.Pozdrawiam

@seba1991

Jestem. Pytaj co chcesz widzieć... Praca spoko ale dużo można pisać pytaj i odpowiem..

karol 1987

Jakie warunki pracy, mieszkania i wynagrodzenie?

@karol 1987

Pracujesz w trybie 3 zmiany zaczyna sie tydzien od nocki w niedziele i konczy w piatek po 2 zmianie, mieszkanie w bungalu po 6 osób, pokoje 2 osobowe i duzy salon masz. Wynagrodzenie co tydzien a jego wysokość to po odtrąceniu kosztów od 50 do 350 euro wszystko zależy ile pracujesz...

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042