Opinie o Młyny Szczepanki w Szczepanki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Młyny Szczepanki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Młyny Szczepanki o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Młyny Szczepanki w Szczepanki

Mam zamiar ubiegać się o stanowisko Pracownika Działu Kontroli Jakości. Widziałem ze cv wysyła się w formie formularzu, po jakim czasie ktoś z kadr się z wami skontaktował w sprawie pracy? Trochę nie wiem jak mam odebrać atrakcyjne wynagrodzenie J stabilność, dużo ogólników jest w ofercie. Możecie mnie nakierować na zarobki i czy jest umowa o prace normalnie czy jakiś okres próbny.

kierowca

A jak nas kątroluą z paliwem , bo ciągle wszyscy spuszczamy , to śmieszne , sądy , komputery . i inne zabespieczenia i ciągle mają na nas pdejrzenia .

@kierowca

Siemka...mialbys namiary na przewoźników aktualnych w mlynie by znaleźć pracę na ce?

Gość Nowy wpis
@kierowca

Ale pracodawca może przecież sprawdzić pracownika. Gdyby tego nie robił to z kolei pracownicy robili co chcieli z nim. Musi być dyscyplina.

Yy Nowy wpis

Ci co kradli u Michalczyka to dalej u Zakrzewskiego kradną

Emi Nowy wpis

Witam. Jakie warunki pracy panują w Młynach.. poniżej widzę samą krytykę ale są to stare opinie. Czy mógłby ktoś dodać coś od siebie ale bardziej aktualnego?

zadowolony

Dobry pracodawca więc nie ma powodu do narzekania. Patrząc na spokój na forum widać, że ludzie nie skarżą się.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Młyny Szczepanki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy w Młyny Szczepanki panuje luźna atmosfera?

Edi

Atmosfera zawsze jest i to JAKA!!!!!

Jaka atmosfera jest między działami w Młyny Szczepanki?

Bardzo dobra :)

Jarek

Super firma. Praca w prawdziwie Polskiej firmie z dobrymi zarządzającymi to przyjemność. Moje sugestie dla Młyny Szczepanki: -

Edyta

@Wi, może będzie szansa byś udzielił kilku informacji na temat firmy. Piszesz, że pracowałeś 6 lat, firma się rozwijała a co dalej? Teraz nikt jej nie chwali? Nastąpiły jakieś zmiany? Młyn ma 25 lat, więc może napiszesz jak aktualnie wszystko wygląda?

Wi

Ja tam pracowałem 6 lat kiedy to firma dopiero się rozwijała wtedy było dobrze każdy sobie chwalił

laadtt

Firma jak każda inna duża firma. Ludzie na wyższych stanowiskach mają odpowiednią kasę, wyjazdy na wczasy 2 razy w roku gratis i inne premie. Szary pracownik jak zawsze poniewierany i na tych wyżej pracuje.

erty

@Uno no nigdy nic nie wiaodmo jak bedzie przeciez dopoki sczlowiek nie sporobuje to sie nie przekona przeciez a zawsze warto miec swoje zdanie jednak..

wolf

Tiago to ze twoi znajomi tam pracowali to nic nie znaczy zależy jeszcze na jakim stanowisku sam idź tam i pracuj zobaczysz jak szybko zmienisz zdanie jedna firma a różnice wynagrodzenia ogromne jedni mają ponad 3tyś i jeszcze płaconą premnie za prace w systemie a drudzy polowe tego 1.500 i tez pracują w systemie a premi nie ma jakies normy wymyślili ze ludzie juz jesc nie chodzą na przerwie bo chca zarobić pare groszy więcej takze co ty wiesz

Ja tam pracowałem kilka lat i co, za nic bym tam nie wrócił są mniejsze firmy i idzie przeżyć z miesiąca na miesiąc a tu taka ogromna firma i co, Wstyd i nie mieszajmy w to rządu bo on tylko ustalił najniższą krajową ale to wcale nie znaczy że firma musi tyle płacić czy tak? Praca jest dobrze wykonana więc powinno być tez dobrze zapłacone a zresztą szkoda tu dyskutować.

Gosc

Tyle tylko ze za nadgodziny niepłaca za to wolne daja.Nawet na skromne życie taka pensja niestarczy a o opłatach typu prad,gaz,woda itp.niewspomne tak wiec co ty tu piszesz .Może i Rzad nażucił taka stawke ale skoro ludzie zap...dalają jak beduiny to powinni za to mieć płacone.

Gosc

1460Zl to nie jest zle to niech szanowne państwo z MŁYNÓW żyje z to z 2ką lub 3ką dzieci i opłaci wszystkie bieżace rachunki.Prosze się zastanowić nad tym co pan pisze bo to jest śmieszne taka firma a z ludzi parobków robią.POZDRAWIAM!!!

gość

W Młynach ludzi traktója z góry jak parobków oczekują żeby pracować jak wół a płaca 1460zł kokosy straszne no ale z biura państo ma na wszystko ,wczasy itp.a zwykłego człowieka traktują za nic wykorzystują to że pracy mało w polsce takie sa właśnie młyny dlatego radze się zastanowić za nim bedzieci chcieli iść tam do pracy naprawde niewarto!

normalny człowiek

Ogólne podejście prezesa firmy do pracownika lub przewoznika to i tu cytuję słowa jednego z właścicieli "z człowieka trzeba wycisnąć jak sok z cytryny do ostatniej kropli a skórkę wyrzucić" więc zapytanie czy taki powinien być przedsiębiorca?

mądry

Kolego zgodzę się z tą opinią , zapomniałeś dodać że zarobki to są kiepskie .

kupiec@o.pl

anonim - 2011-10-05 10:52:39 Dodaj opinie o Młyny Szczepanki sp. z o.o. - Szczepanki. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Nie mila obsługa , atmosfera napięta ,

Zostaw merytoryczną opinię o Młyny Szczepanki - Szczepanki

• Jak się pracuje w Młyny Szczepanki?

Zobacz opinie na temat firmy Młyny Szczepanki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Młyny Szczepanki