7 NT Hi-Tech

Jędrzejów

Opinie o 7 NT Hi-Tech

anonim 2011-10-19 19:31:49
Pracowałem tam i nikomu nie polecam.[usunięte przez moderatora]
aleksander 2012-02-16 23:25:15
anonim - 2011-10-19 19:31:49

Pracowałem tam i nikomu nie polecam[usunięte przez moderatora] )
Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , obiecują złote jaja a jest wielkie [usunięte przez moderatora] . Jeśli macie jakąś prace nie rezygnujecie, tutaj nie będzie lepiej
operator CNC 2013-04-16 19:39:37
Opowiem jak to wygląda: rozmowa o prace z Prezesem(usunięte przez administratora)który obieca, dużo obieca. Potem do pracy gdzie na hali do tłuczenia świń spotkacie oszołoma o nazwisku Wojsław który wie tyle o produkcji i organizacji pracy co nic ale do tego że się ktoś pomyli to od razu po pensji tylko heheh jakiej. Jak Prezes Robert na rozmowie obiecał że zarobki po 3 miesiącach próbnych to 2000zł heheh ludzie robią na maszynach po 5 lat i wiecie co? 1500zł netto ale nie ma co liczyć na takie zarobki po roku :) atmosfera jak na pogrzebie. Kto ma ochotę wspierać w kupnie przez Prezesa nowego auta to zapraszam a kto ma trochę ambicji i oleju w głowie to proponuje się zastanowić.
nowy członek 2013-04-16 19:54:03
hehehe popieram, był tu zatrudniony programista maszyn i był na prawdę dobry ale po roku chciał podwyżkę o 500zł i wiecie co..... hehehe nie dali bo stwierdzili że nowy sobie poradzi i nie uwierzycie.... pierwszy program nie dość że z opóźnieniem to jeszcze zły i maszyna stanęła a mało tego oszołom Pan W jeszcze z pretensjami do tego chłopaczka kto mu pozwolił ten program puścić jak Pan W sam nie wie jak się programuje to nawet by tego nie sprawdził - jednym słowem brak kompetencji, organizacji a tego chamstwo i hehehe oszczędności na fachowcach! w sumie to lepiej menela zatrudnić ale menel ambicje to ma jakiś i u złodzieja to robił nie będzie!
MK 2014-03-22 08:18:56
Ludzie tutaj umieszczamy konkretne za i przeciw. Samo 'nie polecam' malo mowi. Bo komus innemu moga pasowac warunki pracy. Piszcie o szczegolach: rodzaj umowy, stanowisko pracy, zakres obowiazkow, czas pracy, nadgodziny tak/nie, zarobki 'na start', po 'n-miesiacach pracy', szkolenia, atmosfera w pracy - podejscie szefa do pracownika. To sa konkrety!
paula 2016-05-19 14:24:39
dokładnie, wiec w takim razie może ktoś pisze to specjalnie?
Zostaw swoją opinię o 7 NT Hi-Tech - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 7 NT Hi-Tech