Opinie o 7 NT Hitech Sp. z o.o. w Jędrzejów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 7 NT Hitech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w 7 NT Hitech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7 NT Hitech Sp. z o.o. w Jędrzejów

byly pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) , ciągle ludzie malo robią, mało im mało kasy kierownicy po zawodówkach a juz nie mowie o tym Wojsławie.(usunięte przez administratora)

Czarek Nowy wpis

@Mieszkaniec oo a to ma powstać kolejna hala ?

Marta Nowy wpis

@mieszkaniec a miały być nowe miejsca pracy?

Mieszkaniec Nowy wpis

Witam orientuje się ktoś może czy ta druga nowa hala powstanie o której pisalo w echu dnia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 7 NT Hitech Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

@przemo dlaczego zrezygnowales z tej firmy ?

Grzegorz

Firma 7NT HiTech zajmuje się produkcją zasobników różnego rodzaju na przykład kontenerów z blachy ocynkowanej służących do zbiórki odzieży oraz kontenerów siatkowych stosowanych w produkcji przemysłowej. Ponadto zajmują się wytwarzaniem elementów elewacji ze stali nierdzewnej i aluminium. Niestety nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy, a chciałbym dowiedzieć się czy firma rekrutuje pracowników, a jeśli tak to na jakie stanowiska. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby mi odpowiedzieć?

przemo

Witam, Jestem byłym pracownikiem tejże firmy. Chciałbym się dowiedzieć czy to kartoflisko jeszcze istnieje.

Lidia

@A, jeżeli jesteś pracownikiem 7 NT Hi-Tech to w takim razie mógłbyś opisać swoje warunki zatrudnienia, w oparciu o które współpracujesz u tego pracodawcy? Na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie?

Lidia

Wasze ostatnie posty pojawiły się dosyć dawno temu. Moglibyście napisać w jakiej obecnie kondycji znajduje się 7 NT Hi-Tech? Jakie na ten moment mogą zostać zaproponowane warunki zatrudnienia w tym miejscu pracy osobom, które chciałyby znaleźć w nim zatrudnienie?

A
@Lidia

Na jakim stanowisku?

paula

dokładnie, wiec w takim razie może ktoś pisze to specjalnie?

MK

Ludzie tutaj umieszczamy konkretne za i przeciw. Samo 'nie polecam' malo mowi. Bo komus innemu moga pasowac warunki pracy. Piszcie o szczegolach: rodzaj umowy, stanowisko pracy, zakres obowiazkow, czas pracy, nadgodziny tak/nie, zarobki 'na start', po 'n-miesiacach pracy', szkolenia, atmosfera w pracy - podejscie szefa do pracownika. To sa konkrety!

nowy członek

hehehe popieram, był tu zatrudniony programista maszyn i był na prawdę dobry ale po roku chciał podwyżkę o 500zł i wiecie co..... hehehe nie dali bo stwierdzili że nowy sobie poradzi i nie uwierzycie.... pierwszy program nie dość że z opóźnieniem to jeszcze zły i maszyna stanęła a mało tego oszołom Pan W jeszcze z pretensjami do tego chłopaczka kto mu pozwolił ten program puścić jak Pan W sam nie wie jak się programuje to nawet by tego nie sprawdził - jednym słowem brak kompetencji, organizacji a tego chamstwo i hehehe oszczędności na fachowcach! w sumie to lepiej menela zatrudnić ale menel ambicje to ma jakiś i u złodzieja to robił nie będzie!

operator CNC

Opowiem jak to wygląda: rozmowa o prace z Prezesem(usunięte przez administratora)który obieca, dużo obieca. Potem do pracy gdzie na hali do tłuczenia świń spotkacie oszołoma o nazwisku Wojsław który wie tyle o produkcji i organizacji pracy co nic ale do tego że się ktoś pomyli to od razu po pensji tylko heheh jakiej. Jak Prezes Robert na rozmowie obiecał że zarobki po 3 miesiącach próbnych to 2000zł heheh ludzie robią na maszynach po 5 lat i wiecie co? 1500zł netto ale nie ma co liczyć na takie zarobki po roku :) atmosfera jak na pogrzebie. Kto ma ochotę wspierać w kupnie przez Prezesa nowego auta to zapraszam a kto ma trochę ambicji i oleju w głowie to proponuje się zastanowić.

aleksander

anonim - 2011-10-19 19:31:49 Pracowałem tam i nikomu nie polecam[usunięte przez moderatora] ) Ta firma to (usunięte przez administratora) , obiecują złote jaja a jest wielkie [usunięte przez moderatora] . Jeśli macie jakąś prace nie rezygnujecie, tutaj nie będzie lepiej

Pracowałem tam i nikomu nie polecam.[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o 7 NT Hitech Sp. z o.o. - Jędrzejów

• Jak się pracuje w 7 NT Hitech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 7 NT Hitech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

7 NT Hitech Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Przemysłowa 47
    28-300 Jędrzejów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042