Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.

Katowice

Opinie o Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.

admin 2015-08-06 07:43:36
Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.
Temat 2016-03-06 12:45:55
Czy szukają obecnie agentów na terenie województwa śląskiego?
Ślązak 2016-03-06 17:15:07
Chcieli wejść na Śląsk, nawet próbowali rekrutować, ale chyba dali sobie już spokój.
Benek 2016-03-07 11:29:41
Też ostatnio nie widziałem żadnych ich ogłoszeń
Ronni 2016-03-11 14:21:22
Faktycznie, kiedyś chcieli tu wejść na rynek, ale chyba jest tu za ciasno na nowe małe firmy.
Aplikujący 2016-04-06 00:09:50
Mnie też kiedyś zapraszali na konferencję przez internet, zalogowałem się, posłuchałem propozycji i dyskusji. Większość uczestników się wylogowała. Słabiutko i mało przekonująco to wypadło.
Tarantula 2016-04-13 00:23:44
Ja też brałem kiedyś udział w takiej ich konferencji/rekrutacji. Byli bardzo zdziwieni, że słuchacze nie rzucili się do podpisywania umów
Zgred 2016-05-30 15:39:23
Innowacyjny pomysł? W którym roku zatrzymałeś się mentalnie?
A wracając do sedna sprawy, to firma absolutnie nie odróżnia się od większości podobnych firm i firemek w tej branży. Dla mnie jako człowieka z branży odszkodowawczej nie mieli sensownej propozycji.
Steve 2016-07-08 17:09:16
Nie słyszałem, żeby działali na Śląsku. A pracuję w odszkodowaniach ładnych parę lat...
szlezien 2016-08-31 22:34:29
Tutaj jest za ciasno na rynku. Nowe, małe firmy są bez szans!
Manager 2016-09-28 19:50:38
Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję.

Dla chętnych oferujemy pomoc w tworzeniu własnego zespołu sprzedaży i uzyskaniu wysokiego pasywnego dochodu.

Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie.

Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Cała Polska.

Proszę o maila na adres

kasadlaagenta@interia.pl
Cc 2016-09-29 07:49:20
Nie widzę ich ogłoszeń? Rekrutują ?
DR 2016-10-21 10:55:46
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
Art 2016-12-02 15:28:34
Też chciałbym wiedzieć gdzie mają biuro w Katowicach. Wie ktoś ?
Zostaw swoją opinię o Sokrates-odszkodowania Sp z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.