logo Diamonds International Corporation

Diamonds International Corporation

Opinie o Diamonds International Corporation

Utffhkg 2014-12-16 22:19
Ostatnio dużo się dzieje w tej firmie... Niestety nic dobrego.
Kto chętny aby się przekonać?
dsfafvcdasf 2015-01-03 21:53
ja tez nie polecam.
nietypowe call center, gdzie pełni się funkcję służącej, sprzątaczki, recepcjonistki... a nawet firmy kateringowej hahahah

trzymajcie się stamtąd jak najdalej!!!!
mirek 2015-01-10 09:27
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
obiecują złote góry, zarobki sięgające 60tyś.
podczas gdy ktoś ma własną pracę na etacie, firmę itp. jest to niemożliwe.
dobraa fucha zeby sobie dorobić. no i wciągać i kołować swoich znajomych.
dzięki, ale nie. Do swoich znajomych mam szacunek w przeciwieństwie do partnerów DIC, ktorzy wiele obiecują i mydlą oczy.
Nie polecam... Szkoda czasu na takie "spotkanie rekrutacyjne" po ktorym zaproszą cie na płatne 40zł szkolenie, pozniej dowiesz sie ze mozez zostac partnerem za kolejną opłatą , o wiele większą bo to ok 5 tys zł za rok partnerstwa.
przemyślcie...
olka 2015-01-20 22:19
byłam tam ostatnio na rozmowie.
jakiegoś ogromnego wrażenia ta firma na mnie nie zrobiła.
rozsądny 2015-02-28 19:40
dostałem zaproszenie na rozmowę, chociaż nie wysyłałem do nich CV. Nie poszedłem, bo jest to zwykła akwizycja.
nicky 2015-03-12 22:59
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...- na ten temat wiele mogę powiedzieć.
dziewczynka 2015-04-22 23:28
Cześć wszystkim!

Ja szczerze nie polecam...
Umowa śmieciowa, naciągają na kaZdym kroku nowych klientów..
(usunięte przez administratora) zrobią złoto i to sprzedadzą.
Wykorzystywanie pracowników...

PS.
Pozdrowienia dla p.prezes. ;)
nonono 2015-08-03 22:54
wkład własny?
prosta sprawa. aby być członkiem diamond clubu należy uiścić opłatę roczną lub bezterminową. jest to spora kwota pieniędzy jak dla przeciętnie zarabiającej osoby.
no bo kto by chciał wydać swoje miesięczne wynagrodzenie za nic? za kawałek papieru nic nie warty i wstęp do biura.
odradzam jakąkolwiek współpracę tam.
niejeden się przejechał...
ten, co wie 2015-08-31 18:11
@Diano i wszyscy zainteresowani. Aby przedstawić sytuację możliwie klarownie i uniknąć nieporozumień: DIC nie oferuje zatrudnienia na etat (wyjątkiem mogą być stanowiska administracyjne w firmie). DIC oferuje współpracę na określonych warunkach, z czym - owszem - wiąże się jakiś wkład własny, który należałoby potraktować jako inwestycję w swój biznes.
Jeżeli brak etatu kogoś nie przeraża, jest ciekawy tego, jakie możliwości zarabiania zaoferować może mu firma - powinien przyjść na spotkanie i potem samemu rozważyć - czy czuje się na siłach, chciałby spróbować, widzi w tym swoją szansę. Jeden powie "tak", drugi "nie" - to indywidualna decyzja, którą lepiej podjąć na podstawie wiedzy zdobytej u źródła, niż opinii w internecie.
ale 2016-01-12 13:02
oszustwa to ich specjalność.
wdef 2016-05-07 14:22
@xok troche ogolnie napisane ;p przeciez na kazdym stanpiwsku wymagaja innego doswiadczenia jednak..
Hanna 2017-04-11 13:58
@ale, co masz na myśli?
zdecydowanie odradzam każdemu 2017-05-18 11:13
Witam wszytskich zainteresowanych pracą w DIC,

pramida , jasne istnieje, jesli dotyczy to partnerstwa- formy współpracy.
Czysty MLM.

na co dzien dziala takze inaczej.
zatrudniają tam asystentki ds. umawiania spotkan.
piekna nazwa prawda? faktycznie chodzi tu o call center.

ogłoszenia daja przewaznie na gumtree... no bo tanio i nie trzeba za nie płacic - ogólnie skąpią na wszystkim co sie da. Przykład? Nie ma firmowej kawy czy herbaty za free. Można sobie kupić. Cennik dostępny przy każdym stoliku....

Co do kobiet sukajacych tam pracy jako asystentka.... NIE DAJCIE SIE ZWIESC !
na poczatku przyjedziecie tam i bedziecie tylko dzwonic, pani prezes bedzie probowala wam zrobic wode z mozgu.
usłyszycie m.in. , ze pieniądze leżą na ulicy... ze wszystko co robicie jest super(dosłownie), tylko trzeba wiecej dzwonić, wierzyc w swoj sukces ze znajdziece przez telefon klienta, ktory zainwestuje miliony w diamenty....
wiecej...i wiecej... i wiecej....
pozniej jej asystent , ktory bedzie was non stop kontrolowal podczas pracy, m.in. siedzac w kamerach(bo po to zostaly zalozone-kontrola to jest to!)

co do wynagrodzenia, nalezy przygotowac sie na to ze trafi lub nie trafi ono (wedle uznania pani prezes) po upływie dnia, w ktorym powinno wpłynąc. wasze rachunki za prąd, za mieszkanie, tej apni prezes zupełnie nie interesują.
Jedyne co ja interesuje to abyście dzwonili/ły. I umawiały mnóswo spotkań. Im więcej tym lepiej... Spokojnie.. Każdy będzie miał swój miesiąc zeby sie wykazac,i wtedy... w danym miesiącu, będziecie ulubieńcem pani prezes.

a jesli nie wypłaci wam wynagrodzenia to... macie problem.

przykre co?
ale prawdziwe...

SZCZERZE NIE POLECAM
Zostaw swoją opinię o Diamonds International Corporation - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamonds International Corporation