Opinie o CBS Butler w Pulheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBS Butler. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBS Butler o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w Pulheim

wojtas

tez tak mysle ze to oni podaja sie za pracownikow ... mieszkajac w 5-7 na mieszkaniu 2-3 pokojowym za okolo 1700 euro to naprawde to powinien byc mariot- mieszkania M2 koszt warm mitte 260-370

Polak

Jak ja widze osoby którzy zaczynaja zdanie ,,daj se ,, to mnie szlag trafia. Człowieku ja pracuje w Cbs już ponad rok i takich nieudaczników jak ciebie to już widziałem kilku , przyjeżdzają oczekują gwiazdkę z nieba Hotel mariot i żeby wszystko było podane jak na tacy !! Jak ci nie pasuje pracuj w Polsce za 1500 zł a nie (usunięte przez administratora) zawracasz ! Dla mnie Agencjia ok jak każda inna. Kasę płaca czasem z opóźnieniem ale zawsze jest. Mieszkanie ok za te pieniądze. Ja nie mam zastrzeżeń !

kamil
@Polak

Hej,a co tam robisz bo ja mam oferte to magazynu?

Gosc
@kamil

Witaj dostałem od nich oferte do kamieniarstwa,robi ktoś przez cbs tam jakie warunki,i płaca prosze o info???

reksio
@kamil

hej kamil ja tez mam oferte na magazyn i przeczytałem kilka opini i sie zastanawiam a ty jedziesz tam do pracy na ten magazyn???

Woitas

witam wszystkich. dostalem oferte pracy w NOE-SCHALTECHNIK Georg Mayer-Keller GmbH + Co Süßen ktos juz tam pracuje i moze opowiedziec o atmoswerze i płacy ???? dzieki wielkie pozdrawiam

Krzyss

Czesc wam możecie mi podac adres my toysa z kodem chodzi mi o magazyn z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich

arbeiter

u mnie tez juz jest, spoko, akurat na urlop mi sie udalo, z opoznieniem, ale po prawdzie to co miesiac regularnie kasa jest

MT

Wypolata juz byla 15 jestem w szoku :) i sie zgadza

jarek

Gdzie wypłata mamy 16y ,a miała być do 15 co jest grane??

smokerson

dzsiaj wyplata dostal juz ktos kase? ciekawe jakie tym razem bedzie opoznienie

karo

witam ja własnie zaplikowałam do tej firmy masakra sie naczytałam to mi mina zedła naprawde tak zle ktos teraz tam był

Łukasz

Witam mam pytanie czy pracował ktoś lub pracuje w tej firmie jako monter mebli ? Chciałbym się dowiedzieć czy warto tam aplikować. Proszę o kontakt (usunięte przez administartora)z góry dzięki za informacje.

IGNAS

Rozpada nie rozpada, dostalem wyplate i teraz wolne na swieta. Wyplata przyszla dwa dni pozniej , ale nie ma co dymić wazne ,ze jest.

magazynier

jasne byly opoznienia ale teraz było ok w tym miesiacu my mam kontakt z koordynatorem, jest tu na miejscu tez myslalem o zmianie pracy ale sie poprawilo i zostaje

kimo

a kto jest Twoim koordynatorem? ja tam w sumie z aok problemu nie miałem kontakt tez zawsze jakos sprawny był, tylko teraz te opoznienia..

lefti

U mnie wypłata jest.Jestem szczęśliwy:)Teraz pytanie.Jak zwykle za mało zarobiłem.Tego jestem pewien ale paska do tej pory nie mam!Dostane pasek i będę dzwonił że nie zgadza mi się wypłata.Jaka będzie odpowiedź za miesiąc zrobimy korekte!!!W dupie mam Waszą korektę!Dlaczego co miesiąc mam robioną korektę.O przepraszam w tamtym miesiącu wszystko było O.K.I jeszcze jedno pytanie.Dlaczego pasek przychodzi do mnie kilka dni po wypłacie.Przecież nie wysyłacie do mnie pocztą tylko na e-mail!Czy to jest takie trudne wyslać pasek 2-3 dni wcześnie.Wtedy jak coś sie nie zgadza ja dzwonię Wy poprawiacie i nie ma żadnych korekt!A tak ja dostaję wypłatę pasek przychodzi po 5 dniach ja wydzwaniam a Wy jakj zwykle przepraszacie i ta sama śpiewka.ZROBIMY KOREKTĘ W PRZYSZŁYM MIESIĄCU!!!

Do CBS

Język niemiecki wymagany jest na jakim poziomie ? A2 komunikatywny, podstawowy ?

Tak, rekrutacja do magazynu nadal trwa. Jeśli jest Pan / Pani zainteresowana zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres e-mailowy: magazyn@cbsbutler.de

konto

Czy można miec konto w polskim banku ?

odp
@konto

można, tyle że walutowe..

Do CBS

Czy firma dalej rekrutuje i poszukuje pracowników do magazynu ?

Proszę Państwa, przelewy wyszły, proszę o cierpliwość, a na pewno pojawią się na Państwa kontach lada dzień. Jeśli ktoś będzie zaniepokojony, proszę o kontakt na skrzynkę: konsultant@cbsbutler.de Pozdrawiamy

miros

ja mam , pewnie dojda do was z opuznzieniem...

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - Pulheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler