Opinie o Geo-Eko w Sanok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geo-Eko. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Geo-Eko o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo-Eko w Sanok

Były pracownik Nowy wpis

Firma jaką jest GEO EKO jest firmą szybko rozwijającą się lecz jest źle kierowaną szef wierzy we wszystko co mu się powie nie ma zielonego pojęcia co się dzieje wszyscy robią co chcą kierownik produkcji tzw Parkingowy bo tak można go tylko można nazwać panoszy sie jak by to była jego firma myśli że jest bogiem a tak naprawdę jest nikim uwielbia jak sie go o wszystko prosi podchodzi do każdego pracownika lekceważąco do starszych jak i do młodych ludzie z wieloletnim stażem są pomiatani nie szanowani i nie doceniani nie ma sie co dziwić że tyle fachowców odeszło do konkurencji i sobie chwalą firma dysponuje 2 koparkami miałem okazje pracować z jednym z 2 operatorów naprawdę młody doświadczony operator wie co robi zna sie na tym i to lubi a robi za marne grosze nie dziwie się że nie chce powiedzieć za jaką stawkę pracuje a jak zapytałem to machną rękę WSTYD i tu sie też odniosę do innych pracowników pracują za marne grosze idąc po podwyżkę słyszy się " nie ma roboty mamy kryzys " jedna wielka PORAŻKAA Nie polecam !!!

Hanna Nowy wpis

Jak zarobki wyglądają przy tej drożyźnie? Kiedy szukali automatyka, to przynajmniej wspomnieli, że zarobki negocjowane indywidualnie, a w ogłoszeniu dla montera-serwisanta klimatyzacji nic na ten temat. Ktoś coś?

Hose Nowy wpis
@Hanna

Nadal negocjowane indywidualnie, byłem ostatnio na rozmowie i czekam na informacje zwrotną w sprawie zatrudnienia.

Heniek Nowy wpis
@Hose

Możesz powiedzieć jakie widełki wynagrodzenia wchodzą w grę jeśli się chce negocjować wypłatę?Nie chciałbym powiedzieć za dużo i zrobić złego wrażenia. No i napisz czy dostałeś już feedback i cię przyjęli.

Czy w Geo-Eko pracuje się na open space?

W biurze jest open space, na warsztacie i montażu również ;)

Achtelik

Nie polecam pracować u tych (usunięte przez administratora) zakłamani chciwi. Wykonywałem pod nimi kanalizację nie zapłacili

Grażyna
@Achtelik

Ciekawe ile to wyniosło? I w sumie czy do dziś udało się to pomyślnie uregulować?

Arko
@Achtelik

Dzień dobry, Dobrze, że Pan podpisał się nazwą swojej firmy - jak mieli Panu zapłacić jak nie wykonał Pan ponad 40% powierzonych prac ? Dobrze, że są na to dowody a to co Pan napisał to wierutne kłamstwo :) współpracuje z firmą od lat i nie mam żadnego problemu z zapłatą za wykonane usługi :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Geo-Eko. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
P. R.

Praca raczej dla ludzi którzy będą traktować pracę jako hobby, ponieważ wiele dochodu z niej nie ma a trzeba poświęcić dużo czasu. Praca dla ludzi którzy raczej nie chca wesprzeć domowego budżetu. Jeśli chodzi o system motywacyjny to od lat panuje jedna metoda zwana straszeniem kończącymi się terminami. Szkolenia które są obiecywane podczas rozmowy kwalfikacyjnej nie występują, jeśli masz robić coś nowego to raczej musisz się tego nauczyć sam. Pracownicy z dłuższym stażem pozwalają sobie na spożywanie alkoholu w pracy, często do tego stopnia że spia w samochodach. Jeśli idziesz po podwyżkę standardowymi tekstami jakie usłyszysz to "nie ma z czego", "nie ma roboty" ( przypominam że pracuje się codziennie okolo 10 godzin).

Agnieszka
@P. R.

Z tym alkoholem chyba jest coś na rzeczy ponieważ w jednej z rozmów niestety dało się go wyczuć od pracowników

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiście że nie . :)

Xxx

Nie

ala

Super firma, wszystko w jak najlepszym porządku.

Aleksander
@ala

Piszesz o firmie jako pracodawcy, czy wypowiadasz się z poziomu klienta? W sumie Twój wpis można rozumieć na obydwa sposoby, dlatego też chciałbym to dokładnie sprecyzować. Czy z Twoją pomocą dowiem się czegoś więcej o firmie Geo-Eko?

@ala

Dla kogo super?? Dla tych co pracują po 13 - 14 zł/godz?? I po 200 - 220 godzin miesięcznie??

Zyx

Praca raczej niezbyt ciężka, ale denerwująca - dobra jako pierwsza robota do wpisania w CV. Jako montaż oficjalnie praca 9h/dobę, w praktyce 9h + nadgodziny "obowiązkowe" co daje miesięcznie ok. 200h+. Na umowę dostajesz 3000 brutto reszta jako "premia". Rozliczanie za przepracowane godziny, 9h stawka 100% kolejne 150%. Pracując 160h w miesiącu raczej nie wypracujesz tego co masz na umowie. Prezes potrafi zmieniać stawki jak mu się podoba, nawet za miesiąc już przepracowany przed wypłatą. Zdarzało się wysyłanie na chorobowe podczas którego masz pracować lub ucinanie stawek z jednoczesnym zwiększeniem godzin pracy. Z socjali impreza raz na dwa lata, a poza tym teoretycznie kawa - teoretycznie bo nieoficjalnie tylko dla biura. Szkolenia w ofercie pracy są, w praktyce trafienie na szkolenie to jak wygrana w lotka - elektrycy pracują bez uprawnień, BHP też nie uświadczysz. Dostanie narzędzi to też loteria, jeden dostanie w 2 dzień inny szybciej się zwolni niż dostanie, to samo z odzieżą roboczą. Jeśli chodzi o dział Automatyki to praca dłuższa niż 1 rok nie ma sensu. Niemile jest widziany nadmiar wiedzy, wiedzę zdobywasz od dłużej pracujących pracowników jeśli masz szczęście i do takiego cię przydzielą. Jak nie to radzisz sobie sam, jedyne co ci powiedzą to " jedź zrób". Po zdobyciu podstawowej wiedzy warto pożegnać się z zakładem i tak robi 90% pracowników w dziale. Szafy projektowane na ślepo i bez schematów, więc przeszywane na budowie. Ogólnie wszystko robione na sztukę byle by ruszyło, nie ważne na jak długo w myśl "to ma wyglądać nie działać". Co przekłada się na to, że klient ma pretensje do ciebie nie do firmy, więc często usłyszysz niemiłe słowa na swój temat i będziesz się musiał przed nim tłumaczyć i kłamać. Duża część pracy to tworzenie tzw. ulepów z tego co jest. Jeśli chodzi o kierownictwo to większość patrzy tylko na siebie i kopie dołki pod innymi. Chcesz coś załatwić to lepiej daj na piśmie, bo za chwilę powiedzą, że im nic nie mówiłeś.

Mateusz
@Zyx

Smutne ale prawdziwe.

@Zyx

Cała prawda o tej firmie. Faworyzowanie jednych ( tzw. sterowniki ) a dołowanie pozostałych pracowników. Praca za 13 - 14 zł/godz. W tygodniu praca po 10 godz. za normalną stawkę - brak dodatku za nadgodziny. Teraz na brzozowiaku szukają elektryków bo ostatnio czterech się zwolnił ale to chyba nie dziwne??

Praca średnio wygląda tak że pracuje się obowiązkowo minimum 9 godzin, oczywiście 9 godzina płatna jak normalna, co jest niezgodne z prawem. Lecz jednak to 9 godzin jest tylko w teorii w praktyce wygląda to tak że robisz po 10-11 godzin dalej za tą samą stawkę. Stawka godzinowa to okolice najniższej krajowej, choć często tak bywa że nawet po niżej najniższej. Nadganiasz godzinami dlatego na wypłacie wychodzi ze zarabiasz powyżej najnizszej. Ilość godzin w miesiącu to około 200-220. Brak podstawowych narzędzi, co Cie zmusza do użycia swoich narzędzi prywatnych aby ułatwić sobie pracę i oszczędzić nerwy. Auta służbowe wołają o pomstę do nieba. Kierownicy zwalają obowiązki na "swoich pracowników", jeśli czegoś od nich potrzebujesz to raczej Ci nie pomogą. Kierownicy zatrudniani bez doświadczenia, nabywają doświadczenie oraz zdobywają wiedzę obserwując pracę swoich pracownikow Duża rotacja ludzi, bajki opowiadane na rozmowach a później wychodzi prawda na jaw i szybko odchodzą. Szef nie wie co się dzieje w firmie, faktura na jego koncie ma się zgadzac i na tym koniec. Generalnie jak ktoś szuka niezapomnianej dawki przygód to polecam.

Witam jakie opinie pracy macie w geo-eko Rzeszów proszę o konkrety co było na plus A co na minus pozdrawiam

michal
@Zainteresowany

Nawet największemu wrogowi nie polecę tej firmy - Szef cwaniaczek wszystkie rozumy by pozjadał, premie co miesiąc pod biurkiem zamiast normalnie na konto po to aby nie płacić podatków, atmosfera stawia wiele do życzenia, ma swoich ulubieńców, atmosfera taka że szkoda tam wracać, po 8 h wychodzisz z pracy to patrzą krzywo - i i teksty "dlaczego już wychodzisz" zostałbyś dłużej, głupie dogaduszki. NIGDY WIĘCEJ ! Zmieniłem pracę i jest jak bajce porównując tą firmę !!!

Michał9210

Michał92

Czy Geo-Eko narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

N

Nie, wystarczy wcześniej zgłosić (tydzień - dwa)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Geo-Eko?

Xyz

Tak

@Xyz

Dzięki za informację. W Geo-Eko szukają na ten moment: Automatyka, Montera/serwisanta instalacji klimatyzacji, Montera instalacji wentylacji oraz Elektryka. Oferty widnieją tutaj: http://wentylacja.info/pl/geo-eko/kariera Warto byłoby wiedzieć coś więcej na temat właśnie samej rekrutacji. Możesz powiedzieć, jak dokładnie ona przebiega? Ile jest etapów, itp.

Klimatex

Jak najbardziej mogę polecić współpracę z Geo-Eko. Płatności na czas, ugodowa kadra, ogółem oceniam jak najbardziej pozytywnie.

Ogólnie miło wspominam prace w Geo Eko, oczywiście początki jak wszędzie są cięzkie ale to nie jest korpo gdzie kazdy udaje że sie uśmiecha i próbuje Ci pomóc. Trzeba walczyć o swoje. Uważam, że posiadają bardzo dobrego kierownika elektryków w oddziale rzeszów, choć z kierownikami monterów też bardzo dobrze się dogadywałem. Długo nie pracowałem ale zdobyłem bardzo duże doświadczenie. Dla zdobycia doświadczenia jak najbardziej Polecam

Kolega

Czy ktoś się wie jakie są zarobki w GEO EKO i czy są premie?

kotSyjamski

Pracowałem tam i mam takie doświadczenia, że jak się ma coś w głowie to można sobie poradzić. Z szefostwem też idzie się dogadać, jak się wie jak rozmawiać. Pamiętam taką rzecz z swojej przygody z Geo, która przyczyniła się do jej zakończenia. Trzymają tam takiego wielkiego spasionego kota Syjamskiego, prawdziwego kota który jak to kot Syjamski nic nie robi tylko leży w swojej kajucie - wydaje mu się że coś widział i że coś wie - i to prawda bo wie na pewno jak rzucać wkrętarkami. Zwierzaczek z żenującym poziomem kultury osobistej, który notabene jest zatrudniony jest jako maskotka firmy już od wielu lat. Mam jeszcze na koniec radę, jak pojedziecie tam w delegację to zamykajcie szafy - dlaczego? To już inna historia.

@kotSyjamski

@kotSyjamski Chciałabym uzyskać od Ciebie jakiejś informacji na tenat warunków zatrudnienia w Geo-Eko. Czy w firmie można liczyć na premie?

Jesion

Cześć, pracuję w dużej firmie konkurencyjnej i zastanawiam się czy nie spróbować zmienić miejsca pracy. Mam 17 lat doświadczenia, wszystkie uprawnienia itd. Jak wygląda u Was sprawa z godzinami pracy? Bo widzę czasem dużo Waszych samochodów ok 6 rano i czasem o 18 raczej nie przekraczającuch 70kmh. Jak jest rozliczany czas pracy? Macie jakieś dyżury serwisowe? Macie jakieś szkolenia? Jaka atmosfera w firmie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

złoty-1988
@Jesion

Nie polecam, żadnych szkoleń, prezes płaci łaskawie na konto ustaloną kwotę a resztę do ręki dopiero jak mu się że tak powiem zachce ... jednym słowem porażka i odradzam. Dyżury serwisowe ? bardzo śmieszne powiedziane. Atmosfera to katastrofa, każdy tylko dla siebie, kabli nie brakuje, nadaje jeden na drugiego żeby tylko mieć lepiej.

Jesion
@złoty-1988

Czyli masz umowę na jakąś kwotę a resztę w kopercie w zależności od czegoś? Jeśli chodzi o te dyżury to jak to wygląda?

Inżynier
@Jesion

Oni nie zatrudniają ludzi z doświadczeniem, albo po studiach albo bez żeby zapłacić jak najmniej, a teraz chyba ogóle bo niedawno były masowe zwolnienia bo nie mieli roboty. Atmosfera do bani, każdy pod każdym kopię dolki a intrygi to specjalność szefostwa. Liczy się tam kilka osób, elita ktora wcale taka wierna firmie nie jest. Dziwna polityka ale ich sprawa. Z kasą zależy jak się dogadasz, wybrańcy zarabiają dobrze, do czasu aż Pan prezes bez słowa postanowi nie płacić Ci premii. Polecić tą firme można tylko studentom żeby coś sobie wpisali w cv, ale nauczyć się nie ma od kogo trzeba liczyć na siebie.

Robert
@Inżynier

Co masz na myśli słabą atmosferę w Geo-Eko? Wiesz czy przyjmują osoby na staże? Możesz napisać dokładniej jak sytuacja z wynagrodzeniem?

Kacper_Now91

Odradzam pracę jak również montaż instalacji - jedna rzecz jest taka że wołają sobie takie sumy że można dwie dobre instalacje za to wykonać, druga sprawa przyjeżają doradzić osoby bez bladego pojęcia o tej branży. Zrezygnowałem z montażu tej firmy, konkurencja dała mi ofertę z ceną niższą o 40% a instalacja pracuje wyśmienicie. Firma Geo Eko montowała u znajomego klimatyzację - klima przestała działać po miesiącu - okazało się że nieprawidłowo podłączyli instalacje freonowa i cały czynnik uciekł na zewnątrz PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Geo-Eko - Sanok

• Jak się pracuje w Geo-Eko?

Zobacz opinie na temat firmy Geo-Eko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo-Eko?

Geo-Eko