Adsystems

Wrocław

Opinie o Adsystems

grafik 2011-03-01 11:28:21
Jeżeli lubisz pracować za najniższą możliwą stawkę krajową, słuchać ciągłego narzekania szefów na temat tego jakim jesteś nieudacznikiem i lubisz dawać się wykorzystywać zarówno przez szefów jak i starych pracowników to ta praca zaoferuje Ci wszystko czego szukasz. Nawet zaoferuje Ci znacznie więcej. Koniecznie wyślij swoje CV. Będziesz miał nocne koszmary jeszcze długo po tym jak się z tej firmy zwolnisz.
anonim 2011-03-01 11:29:50
BARBARA - 2010-11-25 20:40:49

Cześć,nazywam się Barbara i chcę napisać że firma Adsystem Sp. z o.o. bywa bardzo dobrze nastawiona na nowych pracowników. Wiem też że pracuję się tam bardzo fajnie. Sądzę że jużw niedalekiej przyszłości także będę tam pracował. Pozdro dla wszystkich z Adsystem Sp. z o.o..

Nie ma to jak własna autopromocja, własnej niezwykle dziadowskiej firmy Adsystem.
anonim 2011-06-09 15:28:19
Ta firma śni mi się jeszcze po nocach, choć nie pracuję w niej już od kilku lat, ale powiem szczerze, że jest to idealna robota na początek kariery zawodowej, bo jeśli chce się nauczyć jak NIE projektować, jak NIE rozmawiać z klientami, to polecam. A tak bardzo poważnie. Firma jakich wiele w naszym pięknym kraju, dwóch nie wiele potrafiących cwaniaczków założyło sobie firemkę, sprzedaje średni produkt dla mało wymagających klientów wmawiając sobie, że robi reklamę przez duże R. Nazywają się agencją reklamową, a zamiast tworzyć reklamę odwalają fuszerkę jak nietrzeźwy budowlaniec. Tani pracownik do dla nich najlepszy pracownik, a kreatywność przełożonych ogranicza się się do wskazówek, \"no zrób tam coś\", albo sposób na klienta \" Masz zrobić 3 projekty do wyboru ?, no to robisz jeden ładny i dwa brzydkie\", a przewód decyzyjny tam to jest jakiś koszmar, robisz pod kierownictwem jednego mądrego, za chwilę przychodzi drugi i mówi, że to nie ma być tak tylko inaczej, po czym w
poszukiwacz 2014-09-09 09:48:04
Barbara. Pracował?
mikos 2016-04-19 17:32:27
No to chyba dobrze trafiłeś @orkg, bo firma jest wypłacalna w 100%
Zostaw swoją opinię o Adsystems - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adsystems