MG Murbet Sp. z o.o.

Ełk

Opinie o MG Murbet Sp. z o.o.

JA 2011-05-26 11:17
MŁACE MINIMALNE
NIE LICZCIE NA PODWYŻKĘ
ZA SOBOTY NIE PŁACĄ DOSTANIESZ 50% JEŚLI NIE PODPISZESZ LISTY OBECNOŚCI
anonim 2011-08-23 18:40
Firma obchodzi 10 lecie w tym roku, podobno szykuja bal dla klientów na 500 osób i zapłaca kupe kasy za to, pytanie tylko co dostaną pracownicy ktorzy pracuja i budują tą firme, z tej okazji, pewnie figę. I gdzie tu podejscie i szacunek do drugiego człowieka, a przeciez firma to przede wszystkim ludzie.
byly 2012-02-16 11:04
przypadkiem natknąłem się na tę stronę i po tym co przeczytałem tutaj w pełni się zgadza a poprzednie wpisy są z przed paru nastu lat.
Potwierdzam i dodam że nic się nie zmieniło. odszedłem po 4 miesiacach
wózkowy 2014-09-06 13:51
Grzesiu jesteś (usunięte przez administratora)jak widzę,pracowałem tam dziobaku zarobki od wieków te same a kryzys już dawno się skończył,zresztą co tu gadać w całym Ełku ten sam syf ;)
wózkowy 2014-10-18 12:05
Dziwne,bo piszesz jak byś tam pracował a jeżeli mam Ci udzielic odpowiedzi to zadaj najpierw pytanie?A nie o zlecenia się jakieś pytasz?
toeiek 2016-05-17 10:51
też prawda, na stronie znajdzie się wszystko, ale nie ma mają chyba zakładki z ofertami pracy na pewno.
Agata 2017-08-22 12:52
@toeiek obecnie firma działa pod nową nazwą Serwistal. Na stronie internetowej znajdziesz zakładkę kariera, gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy oraz informacje o aktualnych ofertach pracy. Właśnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko Specjalista ds. handlu oraz Operator maszyn-pracownik produkcji. Ktoś z obecnych pracowników firmy może doradzić coś osobom, które interesuje praca w tym charakterze?
Zostaw swoją opinię o MG Murbet Sp. z o.o. - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MG Murbet Sp. z o.o.