4 All Ways Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o 4 All Ways Sp. z o.o.

byly 2014-04-07 22:41:45
powiem tyle - omijac szerokim lukiem to dziadostwo... nie bede sie rozpisywal dlaczego co i jak ... chcesz sie przekonac to sie zatrudnij ale pamietaj ze nie jeden juz przed nimi ostrzega
arto 2014-10-15 15:07:01
potwierdzam, firma to "dno i 7 metrow mułu" wieczny brak kasy to co obiecaja to w zasadzie jak obietnice politykow - dokladnie na odwrot albo "my nic takiego nie mowilismy" jedziesz i zastanawaiasz sie czy bedziesz mial za co wrocic
rado 2014-10-22 10:16:47
„panie” Z. i „panie” K. raz w życiu przysłużcie się komuś i zamknijcie ta śmieszną spółkę … koledzy lepiej siedzieć w domu jak jeździć dla nich. Wieczne problemy finansowe –dostajesz 150€ w gotowce i dawaj w trasę … wystarczy na przelot do Holandii i 1/3 drogi powrotnej, bo karty płatnicze zablokowane- oczywiście to wina banku … tyle ze jaki bank blokuje karty/konto średnio 2 razy w miesiącu jeśli jest się wypłacalnym ? (pytanie retoryczne) Podczas rozmowy jak chcą zwerbować nieszczęśnika do pracy u nich maja gotowe i te same teksty – „jesteśmy wypłacalni”, „zarobisz minimum 5k zl miesięcznie” „co drugi weekend w domu” jaka prawda? Niewypłacalni, 5 k zl to chyba jak sobie sam dodrukuje i dołożę do wypłaty, a zjazdy do domu po 3 tygodniach i oczywiście oni tak mówili od początku i nic poza tym (rzekomo maja taką umowę ze spedycją – tyle że jak zapytasz prezesa ów spedycji to słyszysz ze auta zjeżdżają im kiedy sobie sami zażyczą). Na pytanie o niepochlebne opinie na forach o nich oczywiście standardowy tekst „ to nie prawda, były pracownik to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo upomniał się o pieniądze za prace) ktoś im źle życzy, był niekomunikatywny, przyjdź i przekonaj się że to nieprawda” sprawdziłem to na własnej skórze… Obecnie zmieniło się tylko to ze szukają na „system” 3/1 tyle ze wygala to w taki sposób 3 tygodnie w budzie weekend w domu, a najlepiej jak w niedziele wyjedziesz. Automat na niemieckie autostrady maja – tyle ze zablokowany, no bo nie ma co się dziwić Niemcowi skoro musiał blokować i odblokować konto 2, 3 razy na miesiąc bo nie dało się przelać odpowiednio wcześnie kasy(trzeba ją było oczywiście jeszcze mieć) , tak wiec idąc do nich szykujcie się na szukanie automatów z bilecikami… „auta mamy zadbane sprawne i czyste” – fakt był taki ze łyse bliźniaki w kabinie dobrze ze skoczek który był na 2 tygodnie ogarnął stajnie która tam była bo nie dało by się wysiedzieć… po jakimś czasie auto poszło na warsztat, trzeba było przesiąść się na inne… gdzie kierowca wytrzymał miesiąc … kiła i mogiła – po 2 telefony do każdego z siefUf że tym się jechać nie da i trzeba to wyczyścić – co się słyszy? „musisz wytrzymać, trzeba jechać”. Szkoda czasu by więcej o nich napisać tak wiec powiem jedno – jeśli szukacie firmy „krzak” to tych omijajcie szerokim łukiem bo zaliczają się do światowej klasy czołówki w robieniu z kierowców wała.
mr 2015-04-09 10:30:09
Witam, chciałem zapytać czy to całe 4 all ways ma gdzieś jakąś bazę gdzie jest biuro i te ich rzekome ciągniki, bo próbuje się skontaktować i mam problem.
aad 2015-11-08 09:08:22
oni caly czas szukaja .... auta stoja pod plotem, nawet ukrainiec juz od nich ucieka, koledzy nie polecam... naobiecuja a potem udaja glupiego ze nic takiego nie mowili ... po DE jazda na ticketach a nie ma stalych miejsc wiec nie musze mowic jaki to problem, sprawy w sadach pracy, jeden komornik odchodzi drugi przychodzi, wieczne problemy z kasa, stary zdezelowany i BRUDNY sprzet
ja 2016-06-14 12:13:33
Rozmawiałem z ich kiero na parkingu
Od pół roku stała obsada i wszystko jak w zegarku
Czytając to co wcześniej pisali rado arto i były, to albo jakieś bzdury albo bardzo się poprawiło
way 2016-10-17 23:02:00
Na pewno się cały czas rozwijają @janek, ale chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Widocznie o takich rzeczach trzeba dowiadywac się bezpośrednio u nich, wiecie czy szansa jest teraz na cokolwiek?
Zostaw swoją opinię o 4 All Ways Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 All Ways Sp. z o.o.